Донецкий техникум промышленной автоматики

Mobile-review.com Мегафон: Ребрендинг інтернету

 1. оновлені опції
 2. «Роутери», «Сови» і інші пернаті

Точніше, інтернет-пропозицій. Старі відправлені в архів, натомість з'явилися нові зі зміненими параметрами та цінами. Пора вникати в відмінності і «приміряти» до власного профілю споживання мобільного інтернету.

Після уважного вивчення можна йти на «виборчу дільницю» (в сервіс-гід) голосувати рублем за одного з нових кандидатів. Або залишитися вдома, дотримуючись принципу «від добра добра не шукають». Для деяких абонентів це виявиться вірним рішенням.

оновлені опції

Здійснилося: список інтернет-опцій самим «дрібним почерком» перестав поміщатися на одному екрані браузера, доводиться скролл сторінку вниз. А якщо без жартів, то нинішній широкомасштабний перегляд інтернет-опцій виглядає логічним продовженням виведення на ринок пакета пропозицій в новому «тариф-контейнері» під назвою «Мегафон-Онлайн», наш огляд можна почитати тут .

А якщо без жартів, то нинішній широкомасштабний перегляд інтернет-опцій виглядає логічним продовженням виведення на ринок пакета пропозицій в новому «тариф-контейнері» під назвою «Мегафон-Онлайн», наш огляд можна почитати  тут

У кращих традиціях столичного Мегафона, нові опції спершу з'явилися в Сервіс-Гіді. Як завлекалочки і для розігріву інтересу прогресивної інтернет-громадськості. Потім, уже на другий день, інформація про параметри нових опцій почала потихеньку просочуватися в форуми, ближче до вечора з'явилася на сайті, після чого, в якості фінального акорду, дісталася до прес-служби оператора. Однак перейдемо до справи.

Ключова зміна - поява обмежень швидкості (1 і 2 Мбіт / с) на більшості опцій при одночасному істотному зниженні ціни мегабайта.

Раніше підключення опції нікуди не поділися і будуть продовжувати тарифікуватися за колишніми розцінками. Але, зважаючи на свою архівних, підключити або пере-підключити їх відтепер неможливо. Майже для будь-якого профілю користувача нові пакети і опції виглядають цікавіше і дають можливість витратити менше, або отримати за ті ж гроші більше трафіку. Але є два винятки:

 • Виняток неприємне. «Базовий безлімітний Інтернет» перетворився в просто «Базовий» і подорожчав з 220 руб. / Місяць до 250 руб. / Місяць при повному збереженні своїх параметрів. Начебто дрібниця на тлі куди більш значних знижень цін на інші опції, але «Базовий» вже давно став окремим, вкрай популярним на ринку брендом. І, майже напевно, таким брендом залишиться, незважаючи на 30-рублеві подорожчання.
 • Виняток нейтральне. «Максимальний безлімітний Інтернет» перетворився в просто «Максимальний» і майже вдвічі подешевшав з 1400 до 750 руб. / Місяць, але максимальний обсяг повношвидкісного трафіку теж скоротився на 50-15% в залежності від «стажу» безперервного користування пакетом. З «степ-тарифікацією» ми вже знайомі, тепер доведеться освоювати поняття «степ-дозування». Тим, кому потрібно багато швидкого інтернету «тут і зараз», на новий «Максимальний» краще не задивлятися. Є сенс брати новий пакет « роутер »З його 20 ГБ повношвидкісного трафіку за 950 руб. / Місяць. Пакет «Роутер» доступний тільки на тарифі «Мегафон-Онлайн», але 16 або 20 гігабайт трафіку на голосовий SIM-карті потрібні одиницям користувачів.

Цікава метаморфоза сталася з назвами. Частина опцій відправили в архів і замість них ввели інші, з іншими параметрами, але дуже схожими назвами. Причому назви, ціни і параметри перетасували так, що за своїми споживчими якостями нова опція зі знайомою назвою перекочувала Скажімо, була опція «Прогресивний безлімітний Інтернет» за 1100 руб., З'явився інтернет просто «Прогресивний» за 550 руб. Однак цей «Ново-Прогресивний» за своєю суттю є не подешевшали вдвічі «Старо-Прогресивним», а подешевшали на 30% і обмеженим по швидкості «Оптимальним безлімітним Інтернетом».

Однак цей «Ново-Прогресивний» за своєю суттю є не подешевшали вдвічі «Старо-Прогресивним», а подешевшали на 30% і обмеженим по швидкості «Оптимальним безлімітним Інтернетом»

1 Абонентська плата списується одноразово і в повному обсязі в момент активації пакета і далі щомісяця, в день, відповідний дню підключення. Якщо в місяці немає такого числа, то абонентська плата списується в останній день місяця.
2 Максимально досяжна швидкість в кожному конкретному випадку залежить від технічних можливостей мережі та обладнання, за допомогою якого ви здійснюєте доступ в Інтернет.
3 Після досягнення зазначеного обсягу трафіку вводиться обмеження швидкості до 64 Кбіт / с (цілодобово). Обмеження знімається в день чергового списання абонентської плати або при підключенні опцій «Продовж швидкість».
4 В місяць підключення обмеження швидкості до 64 Кбіт / с починає діяти при перевищенні 8 Гб трафіку. На другий місяць обмеження швидкості починає діяти при перевищенні обсягу в 10 Гб. На третій місяць швидкість знижується після використання 12 Гб трафіку. Починаючи з четвертого місяця обмеження швидкості вступає в силу при перевищенні обсягу в 14 Гб. Збільшення обсягу діє тільки при безперервному користуванні пакетом. У разі відключення пакету (самостійно або автоматично в зв'язку з нестачею коштів для чергового списання абонентської плати) відлік починається заново з моменту повторного підключення.

В табличку поки не потрапила нова опція «Інтернет-Сова». Хоча, за ознакою подключаемості «Сови» майже до всіх тарифами, їй місце саме там. Але про цю нічний пташці трохи нижче.

Для підключають інтернет-опцію вперше я б порадив забути про всі колишні опції, не слухати порад «бувалих» друзів і орієнтуватися на наведені вище параметри. Що стосується діючих користувачів колишніх опцій, то своєрідну таблицю сумісності ще вдень підготував колега (Андрій, спасибі!), «Чесно краду» в якості основи.

 • «Базовий безлімітний Інтернет» перетворився в «Базовий» і подорожчав з 220 до 250 руб. / Місяць, інші параметри без змін (512 Кбіт / с, 1.5 ГБ)
 • На зміну «Практичний безлімітний Інтернет» (2.5 ГБ, без обмеження швидкості, 500 руб. / Місяць) прийшов «Оптимальний» (3 ГБ, 1 Мбіт / с, 350 руб. / Місяць). У такій модифікації «Оптимальний» виглядає непогано для планшета з голосовим зв'язком. При навіть більшому трафіку 150 руб. / Місяць економії зайві. Другий варіант - «Прогресивний» (4 ГБ, 2 Мбіт / с, 550 руб. / Місяць). Старий «Практичний безлімітний Інтернет» в архів поки не прибраний, але це питання часу.
 • Замість «Оптимальний безлімітний Інтернет» (4 ГБ, без обмеження швидкості, 800 руб. / Місяць) - «Прогресивний» (4 ГБ, 2 Мбіт / с, 550 руб. / Місяць) або «Максимальний» (8-14 ГБ, без обмеження швидкості, 750 руб. / місяць) - однозначне поліпшення.
 • «Прогресивний безлімітний Інтернет» (8 ГБ, без обмеження швидкості, 1100 руб. / Місяць) заміщується на «Максимальний» (8-14 ГБ, без обмеження швидкості, 750 руб. / Місяць) - однозначне поліпшення.
 • З «Максимальний безлімітний Інтернет» (16Гб, без обмеження швидкості, 1400 руб. / Місяць) складніше. Як заміну можна розглядати Максимальний (8-14 ГБ, без обмеження швидкості, 750 руб. / Місяць) плюс пакети «Продовж швидкість». Або, як я написав вище, новий пакет «Роутер» з його 20 ГБ повношвидкісного трафіку за 950 руб. / Місяць.
 • Новий «Оптимальний» (3ГБ, 1 Мбіт / с, 350 руб. / Місяць) безпосередньо нічого не замінює, просто закриває інтервал між «Базовим» і «Практичним».

«Роутери», «Сови» і інші пернаті

Опція «Інтернет-Сова ». За 350 руб. / Місяць підключається майже на всіх тарифах і виглядає вельми цікавою для інтернетних опівнічників. У нічний час (з 00:00 до 8:00 годин) максимальна швидкість доступу не обмежена і спожитий трафік не враховується. З восьмої ранку і до півночі полноскоростной доступ діє до досягнення обсягу трафіку в 1 ГБ за місяць, без урахування трафіку, спожитого в нічні години. При перевищенні денного обсягу в 1 ГБ вводиться обмеження швидкості до 64 Кбіт / с, яке діє щодня з 8:00 до 24:00.

Опція «Роутер ». За 950 руб. / Місяць доступна для підключення тільки на спеціальному тарифі «Мегафон-Онлайн». /articles/2011/mega-online.shtml Поки в описі тарифу цієї опції немає, але повинні додати. Доступ в Інтернет надається на максимально доступній швидкості до досягнення обсягу 20 ГБ за місяць. При перевищенні зазначеного обсягу трафіку діє обмеження швидкості до 64 Кбіт / с (цілодобово). Опція «Продовж швидкість» для підключення доступна. По суті, опція «Роутер» представляє собою майже повноцінну заміну офісного або домашнього провідного доступу там, куди дроти не дотяглися, а 3G Мегафона працює.

« Дитячий інтернет ». Окрема, цікава пташка в «інтернет-вольєрі» столичного Мегафона. За 300 руб. / Місяць дитина отримує 2.5 ГБ повношвидкісного і безпечного трафіку, опція «Продовж швидкість» подключабельна. Цитата з опису:

«При підключенні послуги« Дитячий Інтернет »дитина зможе відвідувати в Інтернеті тільки сайти, які знаходяться в« білому списку ». Перелік доступних сайтів регулярно оновлюється автоматично. Також у вас є можливість додавати сайти в цей список. Для цього потрібно відставити заявку на сайті http://deti.megafon.ru/complaint . <...> Послуга доступна для підключення на всіх тарифних планах і діє на території Московського регіону »</ ...>.

Чи потрібен дитині такий окремий «безпечний інтернет» - вирішувати батькам. Але, на жаль, мені за прикладом далеко ходити не довелося. Проходив дитина в молодшій школі тему родинних відносин із засвоєнням всяких складних слів типу «дядько, тітка, племінник», Яндекс здався правильним місцем для розміщення запиту «син моєї тітки». Да уж, хороших «тіток» пошуковик запропонував як навчальний посібник.

Да уж, хороших «тіток» пошуковик запропонував як навчальний посібник

Чи не на одному Яндексі світ клином зійшовся, Гугл теж порадував. Розважався дитина з новим голосовим пошуком, ніяк не міг «умовити» смартфон правильно розпізнавати його питання. Зрештою, відчайдушне «Ну ти зрозумів !?» апарат успішно розпізнав і відповів посиланням «в тему». Боюся, що минули ті благодатні часи, коли будь-яку інтернет-бруд знаходив тільки той, хто її цілеспрямовано шукав. Нині вона сама нас знаходить з «незмінно чудовим результатом», на жаль.

Обговорення на форумі >>>

Сергій Потресов ( [email protected] )
Опубліковано - 21 листопада 2011 р

Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]