Донецкий техникум промышленной автоматики

Mobile-review.com Мегафон, нові «Включайся!»

  1. «Що в імені тобі моєму?»
  2. Особливості
  3. Цифри і факти
  4. Опції
  5. деталі
  6. Посилання по темі

Лінійка пакетних тарифів, яка замінить нинішні «Все включено». Пишуть, що оновлення лінійки заплановано в останніх числах травня. Точної інформації поки немає, але попередні дані дозволяють оцінити нову лінійку і подумати про доцільність переходу.

Спасибі добрій людині за основні параметри. Не факт, що всі цифри і особливості співпадуть з офіційними, але чому б не ознайомитися? Є велика ймовірність того, що в цілому буде відповідати. Будемо вважати цінним попередніми матеріалом для прийняття рішення. Вихід нової лінійки - завжди лотерея для тих, хто збирався переходити на пакетний тариф. Чекати нові і сподіватися на краще або швидше вистачати то що є, не чекаючи відправки колишньої лінійки в архів? Я зазвичай раджу «хапати», але це може виявитися втратою грошей і / або часу. Ще раз: наведену в огляді інформацію слід розглядати як попередню. Більш того, навіть опубліковані на сайті тарифи все частіше виявляються з помилками, які виправляють протягом одного-трьох днів після офіційного запуску. Якщо хочете почекати офіціозу і потім його ретельно вивчити, то я б орієнтувався на 1 липня 2017 року.

«Що в імені тобі моєму?»

Нових тарифів буде шість. Схоже, що лінійка «Все включено» припиняє своє існування в своєму звичному вигляді. В Мегафоні спробували диверсифікувати свої пакетні тарифи відповідно до потреб користувачів. І змінили назви, тепер це «Пиши», «Слухай», «Говори», «Дивись» ... Бюджетного тарифу «Мовчи» не передбачено, мінімальна абонентська плата в Москві буде 350 руб. у місяць.

Нові назви - не "для галочки», вони призначені для наочного позиціонування тарифів. Наприклад, ми бачимо «Слухай» і «Говори» з однаковою абонентською платою, але абсолютно різним вмістом і обсягів пакетів. Сама по собі ідея цікава і в тій чи іншій мірі реалізовувалася в пакетних тарифах і раніше. Наприклад, досить тривалий час в МТС паралельно існували Smart і Smart Nonstop з майже однаковою абонплатою, але принципово різним наповненням пакетів.

Особливості

Судячи з усього, головною «фішкою» тарифу буде заявлений безлімітний доступ до мессенджерам і соціальним мережам.

Судячи з усього, головною «фішкою» тарифу буде заявлений безлімітний доступ до мессенджерам і соціальним мережам

І ця ж «фішка» повинна буде, судячи за задумом, забезпечити популярність нової лінійки. Великими літерами слово «Безліміт» і дрібним шрифтом уточнення того, на що саме цей безліміт поширюється. Наскільки я пам'ятаю, активне просування такої моделі «безліміту» вперше було обкатана в Yota після їх відмови від повного інтернет-анлім в новій лінійці тарифів, почитати наш огляд можна тут .

В Мегафоні зробили цікавіше. Список соцмереж і месенджерів великий: «ВКонтакте», «Однокласники», Instagram, Twitter, Facebook, Facebook Messenger, WhatsApp, Viber, Skype, Telegram і інші. Аудіо та відео в соціальних мережах також безлімітні і пакет не витрачають. Особливість в тому, що дефолтний «наповнення» соціальними безлімітів залежить від тарифу: чим дорожче / старше тариф, тим ширше список включених в нього соцмереж і месенджерів. Якщо потрібного в списку немає, то доведеться купувати окрему опцію з абонентською платою. Над «соціально-продуктовими наборами» укладачі добре потрудилися. Наприклад, безлімітний Telegram я не побачив ні в одному тарифі (можливо, є на «Преміум»), доведеться докуповувати опцію «Мессенджер +». Instagram бачив тільки в самому старшому тарифі «Преміум», іншим - окрему опцію. Причому в цій окремій опції не безліміт, а виділені на Instagram додаткові 5 ГБ в місяць.

Найрадикальнішим чином «розібралися» з SMS-пакетами. 200 SMS в місяць видали на самому молодшому тариф і SMS-безліміт на самому старшому. На інших тарифах - купуйте опцію «безлімітні SMS» за 50 руб. в місяць (ще один привіт від Yota?) або SMS в роздріб по 1.5 руб. за повідомлення.

Інтернет-пакет діє в поїздках по Росії, але не на всіх тарифах. Звертайте на це увагу при виборі відповідного для себе варіанти.

Цифри і факти

Як вже написав вище, уточнення можливі. Достовірні цифри ми дізнаємося через день-два після офіційної публікації. Поки цифри будемо вважати попередніми. Цифри цін і кількості «продуктів» наведені за місяць, для простоти сприйняття місяць приймаємо рівним 30 дням. Інтернет-трафік вказано за місяць, т. Е. За повний розрахунковий період.

Пиши Слухай Говори Спілкуйся Дивись Преміум Абонплата 350 500 500 600 950 3000 хвилин 350 250 600 500 1200 5000 SMS 200 немає немає немає немає безліміт Інтернет-трафік ГБ 2 6 3 12 16 20 Інтернет-безліміт в додатках WhatsApp, Viber, eMotion, Мегафон. ТВ WhatsApp, Viber, eMotion, МегаФон.ТВ, Vkontakte Music BOOM, Yandex Music, Zvooq WhatsApp, Viber, eMotion, МегаФон.ТВ WhatsApp, Viber, eMotion, МегаФон.ТВ, Youtube, Rutube, Vimeo, Vkontakte, Odnoklassniki, Facebook WhatsApp , Viber, eMotion, МегаФон.ТВ, Youtube, Rutube, Vimeo, Vkontakte, Odnoklassniki, Facebook, Instagram Повний комплект Інтернет по Росії ні так ні так так так

Нагадаю: безлімітний трафік в месенджерах також поширюється на голосові і відеодзвінки в месенджерах.

Цікаво спроектована трійка «Слухай», «Говори» і «Спілкуйся». Два більш дешевих тарифу з різними пріоритетами і один ( «Спілкуйся») на 100 руб. дорожче - універсальний. Гуманний підхід до споживача.

Маркетологи добре потрудилися над «продуктовими наборами», але тарифи стали явно складними для сприйняття. Тепер потрібно враховувати не тільки хвилини / SMS / трафік, але і набори месенджерів / соцмереж, що входять в комплект кожної пропозиції. Співчуваю тим, хто почне вдумливо підбирати варіант, найбільш повно «закриває» потреби з мінімально можливими витратами.

Є в мене підозра, що для дуже багатьох оптимальним рішенням виявиться найдешевший «Пиши» з додаванням безлімітного опції «Месенджери +» (плюс Skype, Telegram, Facebook Messenger) за 60 руб. / Місяць. Разом - комплект за 410 руб. / Місяць, хоч і без анлім в соцмережах, музики і відео.

Опції

Додаткові опції, які можна буде підключати до нових тарифів. Ще трошки «головного болю» для тих, хто влаштує підбирати для себе оптимальний за ціною і наповненню варіант з нових «Включайся!». Якщо я правильно зрозумів, абонплата за підключення опції може стягуватися подобово або щомісяця, уточнимо після офіційної публікації.

Соціальні мережі Соціальні мережі + Відео + Музика Месенджери + Безлімітні SMS Абонплата 120 60 300 120 60 50 Інтернет-трафік безліміт 5 ГБ 20 ГБ безліміт безліміт безліміт У додатках Vkontakte, Odnoklassniki, Facebook Instagram Youtube, Rutube, Vimeo Vkontakte Music BOOM, Yandex Music, Zvooq Skype, Telegram, Facebook Messenger

Нещодавно створена корпорацією «Ростех» суто російська версія месенджера Skype (розробка компаній з споконвічно російськими назвами «Оммджі Технолоджи» і «Майнд Лабс») в списку не враховано. Треба думати, це буде окрема опція за окремі гроші. І назва Skype там навряд чи буде фігурувати. Швидше за все, візьмуть вже стало в Росії популярним звичну назву «Шкуру».

деталі

Їх поки немає, чекаємо публікації офіційних даних. Природно, нас цікавлять особливості поведінки нових тарифів у роумінгу (в поїздках по Росії). Вже зрозуміло, що на більшості тарифів передплаченої лінійки (крім тарифів «Пиши» і «Говори») інтернет-пакети будуть витрачатися в поїздках по країні. Куплені за 50 руб. в місяць безлімітні SMS теж повинні витрачатися в поїздках.

Залишається відкритим питання про ціну хвилини зв'язку понад пакет, про ціну на вхідні та вихідні хвилин зв'язку в поїздках по країні та інші деталі тарифікації. Скоро всі дізнаємося. Поки, як вже написав вище, користуємося наведеними цифрами для ознайомлення та оцінки.

Посилання по темі

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

«Що в імені тобі моєму?
Не факт, що всі цифри і особливості співпадуть з офіційними, але чому б не ознайомитися?
Чекати нові і сподіватися на краще або швидше вистачати то що є, не чекаючи відправки колишньої лінійки в архів?
«Що в імені тобі моєму?
Е один привіт від Yota?