Донецкий техникум промышленной автоматики

Mobile-review.com Білайн «Планшет» та інші новини

  1. про безліміту
  2. Білайн, про ціни
  3. Акції-акції!
  4. Мегафон, про терміни

У Білайн випустили безлімітний тариф для планшетів і смартфонів, називається «# можноВСЁ.Планшет». Абонплата 600 руб. в місяць, діє по Росії. А також інші новини, пов'язані, в основному, з іншими різновидами безлімітного і умовно-безлімітного мобільного інтернету.

Відразу про обмеження: в модемах і роутерах SIM-карта з цим тарифом працювати не буде, тільки в планшетах і в смартфонах. Роздавати інтернет по Wi-Fi, наскільки я зрозумів, не забороняється.

Роздавати інтернет по Wi-Fi, наскільки я зрозумів, не забороняється

Почитати про новий тариф можна тут . Зверніть увагу на фразу в «вітрині» описі тарифу: «Безлімітний інтернет в мережах 2G / 3G / 4G, ніяких обмежень трафіку і швидкості». Заява зобов'язує і хочеться сподіватися на те, що ніяких хитрих обмежень до 512 Кбіт / с після 30 ГБ в місяць тут не буде. Хоча особисто я в повній відсутності обмежень сумніваюся.

Із зазначенням ціни «10 руб. на добу »скопіювали схему презентації ціни в МТС« Безлімітіще ». Далі знижку 50% на перший місяць, поділили на 30 і оголосили 10 руб в день. При цьому абонентка 300 руб за перший місяць знімається повністю відразу, далі по 600 руб щомісяця. Тобто, заплатити 10 руб. за один день, як і 50 руб. за п'ять днів неможливо навіть теоретично. При недостатній сумі на балансі інтернет-доступ блокується і симкарта чекає поповнення рахунку. Пільгові 300 руб за перший місяць беруться тільки при новому підключенні, при переході на цей тариф з іншого знімають 600 руб. відразу.

В іншому виглядає цікаво і, для московського регіону, цілком конкурентно. За умови, що вас влаштовує якість мобільного інтернету Білайн в місцях вашого частого перебування. Останнім часом в Білайн радують своїми інтернет-ініціативами, з цим не посперечаєшся. Здійснювати дзвінки та SMS на тарифі теж працюють, причому міжміські по Росії на номери всіх операторів за цілком демократичні 2.90 руб. / Хв.

про безліміту

Безліміт в мережі 4G Білайн за 3 рубля на добу офіційно матеріалізувався на передплатних і постоплатних тарифах, барвисте опис для московського регіону можна почитати тут . Три рубля на добу - хороша ціна з урахуванням того, що трафік в мережі 4G не враховується в обсязі інтернет-пакета. Але є і тонкощі. Наприклад, підглянув на форумі посилання на новину в Великому Новгороді, почитати можна тут . Ця опція буде підключатися автоматично всім абонентам тарифів «Все», апарати яких система реєструвала в мережі LTE. Природно, з додатковою абонплатою за опцію починаючи з третього дня підключення. Сподіваюся, хоч SMS-повідомлення не забудуть розіслати всім ощасливленим. У Санкт-Петербурзі запуск поки запланований на 18 жовтня, якщо знову не перенесуть.

Що стосується обмежень, то їх теж вистачає, але обмеження логічні. Послуга доступна на всіх тарифних планах, крім:

  • Тарифів без пакета інтернет трафіку при відсутності підключеної опції «Пакет інтернету»
  • На тарифах з повним безлімітним інтернетом, без обмежень за обсягом
  • На тарифі «Інтернет назавжди» без підключеної опції «Пакет інтернету»
  • На додаткових номерах продуктів «Все для сім'ї» та «Інтернет на все»

Дана послуга призначена тільки для телефону, смартфона або планшета. Якщо SIM-карта з даною послугою вставлена ​​в роутер, модем або інший пристрій відмінне від телефону, смартфона або планшета, пакет інтернет-трафіку в мережі «Білайн» 4G буде витрачатися, а при закінченні пакета інтернет-трафіку, доступ в 4G Інтернет буде обмежений .

Якщо SIM-карта з даною послугою вставлена ​​в роутер, модем або інший пристрій відмінне від телефону, смартфона або планшета, пакет інтернет-трафіку в мережі «Білайн» 4G буде витрачатися, а при закінченні пакета інтернет-трафіку, доступ в 4G Інтернет буде обмежений

У Москві Білайн «відзначився» змінами в чотирьох тарифах «Все», почитати новину можна тут . Збільшили обсяг інтернет-пакета, зробили 4G-інтернет безлімітним, зате прибрали безлімітні дзвінки на Білайн, а також виключили міжмісто з пакету хвилин. Список змін см. На скріншоті вище. Також в Білайн запускають нову (чергову) лінійку тарифних планів «Все», новина для Москви почитати можна тут . Точно я без роботи не залишуся з такою частотою змін у наших операторів. Судячи з тексту новини «діючі тарифи« ВСЕ! »Передплатної системи розрахунків закриваються для підключень і переходів, будуть перейменовані і переміщені в архів», мова поки йде про передплатної лінійці тарифів. Нові тарифи розберемо після їх появи, але чутки поки не обнадіюють.

Нові тарифи розберемо після їх появи, але чутки поки не обнадіюють

До питання про різновиди безлімітних інтернетів, поділилися скріншотом цікавою версією безліміту в МТС. Мабуть, регіональна послуга і, можливо, спеціальна пропозиція, але цікавий сам факт. Коли в МТС запускали свій безліміт для планшетів з максимальною швидкістю доступу 4 Мбіт / с, я поскаржився на брак саме таких анлім. Якщо дати людям анлим без серйозних обмежень нереально, то чому не можна обмежувати швидкість доступу і варіювати розмір абонплати відповідно? Вище якраз один з можливих варіантів, безліміт за демократичні 210 руб. в місяць на швидкості 1 Мбіт / с. Так, не швидко, але для смартфона багатьом би вистачило. За відгуками підключили, на цій швидкості навіть ролики YouTube нормально «крутяться» на смартфоні.

Білайн, про ціни

Новина Білайн про зміну ціни на послугу «Будь в курсі +», тепер за це інформування знімають по 0.95 руб. на добу. На всіх тарифах крім «ВСЕ!», «Все включено», «Мобільний пенсіонер», «Со-спілкування», «Ветеран», «Дитячий», «Інтернет назавжди», а також тарифів для модемів і планшетів. Пишуть, що ціна повинна була змінитися у тих, хто користувався цією послугою, але читав пару відгуків про те, що ця «Будь в курсі» підключилася на тих номерах, на яких вона була відключена. Так що перевіряйте на всякий випадок.

Тепер про умовне подорожчання. У Білайн почали списувати абонентську плату за період перебування номера в блокуванні. Перш за все це стосується тарифів «Все» з щоденним списанням абонентської плати. Ще коли ці версії тарифів запускали, я дивувався такому опрометчивому кроку, загрожує «нецільовим використанням» тарифу. Завжди знаходяться бажаючі покласти на баланс трохи грошей, вжити багато хвилин і / або інтернету і відкласти симкарту в сторону до наступної необхідності. А деякі примудряються користуватися декількома сімкарти «каруселлю». Тепер такий номер не проходить, після появи грошей на балансі списують за всі дні, які номер був в блокуванні. Для звичайних користувачів нічого не змінилося, тому я і назвав це «умовним подорожчанням». Навіщо було спочатку робити це щоденне списання на пакетних тарифах? За цим граблях вже всі оператори успішно відтоптати. Втім, буває й інша крайність. Наприклад, тарифи лінійки «Смарт» МТС, в яких абонентка за майбутній місяць списується в будь-якому випадку незалежно від стану балансу.

Акції-акції!

В Особистому кабінеті Білайн в розділі «Рекомендовані пропозиції» акція: «Погодьтеся, приємно отримувати більше, ніж очікуєш! Звичне поповнення балансу стає вигідним, адже вас чекає бонус! Пропозиція діє протягом 2 днів. Натисніть кнопку "Цікаво" і отримаєте детальну інформацію про суму поповнення і бонус. ».

»

Аналогічне повідомлення можна отримати в мобільному додатку Білайн. Пропозиція не «під копірку», суми поповнення, призів і термінів варіюються. Читав про варіант з 30 рублями бонусу при поповненні на 279 руб. і навіть про 25 руб. Принцип вибору «щасливчиків» невідомий, але пропонують багатьом. Зверніть увагу на терміни використання бонусних рублів, через два-три дні невикористані рублі зникають. Таку пропозицію приходить, в тому числі, і абонентам тарифів «Все». Але як їм скористатися на пакетному тарифі? Розіслати фото улюбленого котика по всьому адресної книги? MMS-повідомлення в пакет не входять. Народ на форумі захоплено обговорював можливість вживання бонусу на оплату частини місячної абонентки, теж варіант. Мені бачиться, що після виявлення такої пропозиції в особистому кабінеті є сенс почекати і натиснути «Цікаво» днів за п'ять до дня списання абонплати. Коротше кажучи, якщо є час і бажання, то пограйте, чому б і ні?

Мегафон, про терміни

В ніч з 7 на 8 жовтня змінилося час, на яке встановлюється обмеження на отримання і відправку SMS-повідомлень після заміни SIM-карти. Він становитиме 24 години. Раніше було 6 годин і це позитивна новина. Для користувачів це незручно і більшість людей не розуміють, що сталося і чому раптом перестали відправлятися SMS. За фактом, це один із заходів захисту абонентів від можливого крадіжки грошей з балансу і прив'язаних до номера електронних гаманців і банківських рахунків. Ми вже писали про популярну різновиди шахрайства з заміною SIM-карти по фальшивої довіреності, в окремих випадках навіть за фальшивим паспортом. У салонах зв'язку працюють не експерти-криміналісти, розпізнати фальшивий документ і, тим більше, довіреність можуть не всі. Шість годин - недостатній термін. Адже треба встигнути зрозуміти, що телефон мовчить не просто так, потім знайти спосіб (замінена SIM-карта адже перестала працювати) і час зв'язатися з абонентською службою або дійти до салону.

Заодно ще раз нагадаю про те, що категорично не рекомендується прив'язувати карти і взагалі будь-які було фінансові сервіси до номера, оформленим «на чужого дядю».

І ще про терміни в Мегафоні. Начебто, вже всі звикли до чіткого початку недобрих списань 15 руб. на добу після 45 відсутності активності на номері. Минулого разу я на пару днів прогавив термін на симкарту і обійшлося без наслідків. Зараз прогавив аж на тиждень з гаком, все одно нічого не списали. Експериментувати не хочеться (колись в Мегафоні ці списання «залипали» і зупинити їх можна було тільки дзвінком в контактний центр), але цікаво. Може, вирішили повернутися до схеми 90 днів?

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Якщо дати людям анлим без серйозних обмежень нереально, то чому не можна обмежувати швидкість доступу і варіювати розмір абонплати відповідно?
Навіщо було спочатку робити це щоденне списання на пакетних тарифах?
Але як їм скористатися на пакетному тарифі?
Розіслати фото улюбленого котика по всьому адресної книги?
Коротше кажучи, якщо є час і бажання, то пограйте, чому б і ні?
Може, вирішили повернутися до схеми 90 днів?