Донецкий техникум промышленной автоматики

МММ роздає гроші за анкети

Заповнення анкети МММ

Заповнення анкети МММ. © Антон Білицький / Ridus.ru

Кореспонденту Рідус сьогодні вдалося зняти цікаву акцію: біля входу на територію ВВЦ зупинився жовтий фургон, до якого незабаром утворилася довга черга. Люди, що знаходилися всередині машини, давали по 300 рублів кожному, хто погоджувався заповнити анкету, вказавши свої паспортні дані і телефон. Інформація в анкеті звірялися з паспортом, і тільки після цього можна було отримати обіцяні гроші. На анкетах стояв логотип "МММ" - фінансової піраміди Сергія Мавроді .

Уточнювати мета "атракціону небаченої щедрості" у його організаторів наш коррепондент не став. Люди ж, які зібралися в черзі, сказали йому, що самі не знають, для чого будуть використані їх персональні дані.

Фінансова піраміда під назвою «МММ-2011» був запущений скандально відомим «пірамідобудівниками» в січні нинішнього року. На поточний момент в аферу повірили понад півтора мільйона вкладників. Сам Мавроді юридично не бере участі в роботі піраміди, однак призначає курс так званих МММ-доларів, що мають ходіння всередині її. Прибутковість внутрішньої валюти, за словами Мавроді, варіюється від 20 до 60% в місяць.

Прибутковість внутрішньої валюти, за словами Мавроді, варіюється від 20 до 60% в місяць

Черга за анткетамі МММ. © Антон Білицький / Ridus.ru