Донецкий техникум промышленной автоматики

Миттєве зарахування коштів на рахунок в нових банкоматах Сітібанку

 1. Ми цінуємо Ваш час!
 2. Інструкція по внесенню готівкових коштів
 3. Що робити в разі захоплення грошових коштів банкоматом та інших екстрених випадках?

Миттєве зарахування коштів через банкомати Сітібанку

Ми цінуємо Ваш час!

Клієнти Сітібанку можуть вносити готівкові грошові кошти на свої рахунки, погашати заборгованість по кредитній карті або кредиту Сітібанку через спеціальні банкомати з функцією моментального зарахування коштів на рахунок. Такі банкомати легко відрізнити - вони відзначені спеціальними стікерами зеленого кольору.

 • Моментально *: зарахування коштів на рахунок відбувається в режимі реального часу. Ви відразу зможете використовувати внесену суму для оплати товарів і послуг.
 • У будь-який час: Вам не потрібно стояти в черзі і залежати від годин роботи каси, адже наші банкомати працюють цілодобово.
 • Без комісії: Ви не платите ніяких комісій за зарахування коштів через банкомати Сітібанку.
 • Зручно: не важливо, яка карта використовується: кредитна або дебетова, - банкомат запропонує всі Ваші рахунки.
 • З картою або без: якщо у Вас ще немає картки Сітібанку або Ви вносите кошти на рахунок клієнта Сітібанку, то Ви можете внести готівку без карти.

Інструкція по внесенню готівкових коштів

 • Переконайтеся, що вносите рублі, так як зарахування можливо тільки в рублях.
 • Переконайтеся, що вносите не більше 30 банкнот за одну операцію. Банкомат приймає тільки паперові купюри. Ви можете помістити їх в приймач однієї пачкою без скріпок і конвертів.
 • Якщо внесення проводиться без карти, то необхідно вказати 20-значний номер рахунку або 16-значний номер картки для зарахування коштів.
 • Правильно виберіть мета внесення готівки.

Кредит - щомісячне внесення рівних платежів на поточний рублевий рахунок. Для погашення заборгованості по кредиту використовуйте будь-яку карту Сітібанку, вибравши для зарахування опцію «Кредит», кошти автоматично будуть зараховані на поточний рублевий рахунок (сума чергового платежу по кредиту автоматично списується з поточного рублевого рахунки).

Кредитна карта - внесення повної суми заборгованості або суми щомісячного платежу до дати, зазначеної у виписці по кредитній карті. Для погашення заборгованості по кредитній карті використовуйте будь-яку карту Сітібанку, вибравши для зарахування номер кредитної картки.

Поточний або ощадний рахунок в рублях - поповнення рахунку.

Поточний або ощадний рахунок в рублях - поповнення рахунку

Що робити в разі захоплення грошових коштів банкоматом та інших екстрених випадках?

У випадках, якщо при внесенні коштів стався технічний збій або банкомат виявився несправний, слід звернутися до співробітника відділення або в CitiPhone за телефонами:

+7 (495) 775-75-75 в Москві,

+7 (812) 336-75-75 в Санкт-Петербурзі,

8-800 700-38-38 для дзвінків з інших міст Росії.

* У виняткових випадках термін зарахування грошових коштів на рахунок через банкомат Сітібанку може бути збільшений Сітібанком в односторонньому порядку. Недоступно для карт Світ.

Що робити в разі захоплення грошових коштів банкоматом та інших екстрених випадках?