Донецкий техникум промышленной автоматики

Міняємо параметри шапки сайту на WordPress через адмінку

  1. Крок 1. Функція add_theme_support () - підключаємо необхідний функціонал в темі WordPress
  2. Крок 2. Виводимо шапку і її параметри
  3. Миша Рудрастих

Не впевнений, що я дав правильну назву цього функціоналу, але зате точне, адже вся його суть полягає в тому, що ви можете змінювати параметри шапки вашого сайту через адмінку.

Які саме параметри? Зображення шапки, колір тексту, а також її ширина і висота. Я вважаю, що на своєму сайті робити таке сенсу немає - набагато простіше зайти в код і поміняти там те, що потрібно. Однак для клієнтів такий функціонал може виявитися корисним.

Сама ця можливість WordPress з'явилася у версії 2.1, я не стану розглядати, як це працювало в старих версіях, а краще розповім, як це використовується зараз.

Ось як це виглядає на прикладі стандартної теми TwentyTwelve (Зовнішній вигляд> Тема):

Крок 1. Функція add_theme_support () - підключаємо необхідний функціонал в темі WordPress

Починаючи з версії WordPress 3.4 ми можемо використовувати функцію add_theme_support () в файлі functions.php для задіяння цієї можливості движка.

add_theme_support ( 'custom-header');

Якщо ж вам знадобиться звернутися до цієї функції з іншого файлу теми або з файлів плагіна, тоді використовуйте хук after_setup_theme наступним чином:

function true_custom_header_support () {add_theme_support ( 'custom-header'); } Add_action ( 'after_setup_theme', 'true_custom_header_support');

Насправді в якості другого аргументу функції ми можемо також передати масив параметрів шапки сайту, які будуть задіяні як параметри за замовчуванням.

Ось ці параметри:

$ Defaults = array ( 'default-image' => '', // фон шапки за замовчуванням 'random-default' => false, // чи потрібно виводити зображення у випадковому порядку 'width' => 0, // ширина шапки 'height' => 0, // висота шапки 'flex-height' => false, // гумова висота true / false 'flex-width' => false, // гумова ширина true / false 'default-text-color' => '', // колір тексту за замовчуванням 'header-text' => true, // чи можна виводити текст в шапці 'uploads' => true, // можливість користувачеві завантажувати свої зображення 'wp-head-callback' = > '', 'admin-head-callback' => '', 'admin-preview-callback' => '',); add_theme_support ( 'custom-header', $ defaults);

Крок 2. Виводимо шапку і її параметри

Використовуйте функцію header_image () для виведення URL зображення шапки, а функцію get_custom_header () - для отримання параметрів шапки, наприклад:

<Img src = "<? Php header_image ();?&gt;" Height = "<? Php echo get_custom_header () -> height;?&gt;" Width = "<? Php echo get_custom_header () -> width;?>" Alt = "" />

Також є функція get_header_textcolor (), яка повертає встановлений колір.

Миша Рудрастих

Вперше познайомився з WordPress в 2009 році. З 2014 року мене можна зустріти на WordCamp - офіційної конфе по WordPress, іноді там виступаю. Також в даний час веду курси по WordPress в Epic Skills .

Якщо вам потрібна допомога з вашим сайтом або може навіть розробка з нуля - пишіть мені .

Які саме параметри?
Php header_image ();?
Gt;" Height = "<?
Php echo get_custom_header () -> height;?
Gt;" Width = "<?
Php echo get_custom_header () -> width;?