Донецкий техникум промышленной автоматики

Millioninvestor - Блог інвестора - Інвестиції, хайпи, hyip, огляд та відгуки, дохід з нуля, куди вкласти гроші, партнерські програми

Перший раз на блозі? Натисни тут, щоб основний інформації, необхідної новачкам

Мене звати Андрій, я творець даного ресурсу. Більш детально про мене можете дізнатися в моїх численних статтях про подорожах . Тут ми заробляємо в інвестиційних проектах. Я ділюся своїм досвідом інвестицій в відео і статтях. Намагаюся допомогти порадою і давати індивідуальні консультації новачкам для підвищення їх знань в цій області, тому рекомендую звертатися до мене в личку (контакти дам нижче). У нас діє система заохочення, тому за будь-який депозит в інвестиційний проект, присутній на блозі, я даю бонус від вкладу. Часом він досягає до 15% від вашого депозиту. Як ви розумієте, це дуже вигідно. Його можна оформити через спеціальну форму після відкритого депозиту. Також у багатьох інвестиційних проектах від нашого блогу діє система захисту від втрат , Яка дозволяє мінімізувати ваші втрати через можливе передчасне закриття проектів, а часом і зовсім виключити. Перевірити наявність захисту і відмінні риси проектів можна по значках на бічній панелі праворуч. Мене звати Андрій, я творець даного ресурсу - ця позначка на правій панелі біля назви проекту говорить про те, що в проекті присутній захист від втрат на цю суму. - ця позначка на правій панелі біля назви проекту говорить про те, що в проекті ми платимо підвищений бонус від вкладу в поточному розмірі. - ця позначка на правій панелі біля назви проекту говорить про те, що проект є народним, вже дав і продовжує давати людям дуже багато заробляти, є одним із найбільших серед всього портфеля команди. Рекомендую перед початком інвестицій прочитати важливі статті для новачків:

Покрокова інструкція по початку інвестицій для новачків (банківська картка - електронний гаманець - проект - електронний гаманець - банківська карта) -> тут Як створити гаманці платіжних систем -> тут Як поміняти гроші з картки або готівки на електронні гроші -> тут 5 правил для успішних інвестицій -> тут Як зібрати правильний інвестиційний портфель -> тут Як заробити в інвестиційних проектах, всі деталі і секрети аналізу -> тут Які ризики участі в інвестиціях -> тут Види інвестиційних проектів, стратегії входу і виходу -> тут Заробіток в інтернет без вкладень -> тут Безпека в мережі -> тут

Для отримання самої оперативної і важливої інформації, яка буде доступна на будь-якому вашому пристрої і в будь-який час, рекомендую додатися в наш канал Telegram . Упевнений, ви оціните його переваги практично відразу!

Крім того, ми створили Telegram-BOT для замовлення бонусу, компенсацій, читання новин і інших важливих функцій. Відмінна альтернатива для читання новин з мобільних пристроїв або замовлення бонусу з будь-якого місця.

Мої контакти (звертайтеся особисто - допоможу безкоштовною консультацією):

Skype: andrew_investor

Telegram: @millioninvestor

E-mail: [Email protected]

Зверніть увагу, що мене можна знайти тільки по цих контактах! Будь-які інші (з іншими літерами в логін, з точками в логін) - це шахраї, через які ви можете втратити гроші. Зверніть увагу, що як в Телеграм, так і в скайп логіном вважається не ім'я користувача, а його логін (ім'я, яке відображається як логін до аккаунту при відкритті профілю). Шахраї часто підставляють моє фото і змінюють ім'я в точності на моє, але ЛОГІН у них інший! Крім того, першою причиною для занепокоєння може бути спроба виманити у вас гроші будь-якими способами - ми не приймаємо гроші на свої реквізити! Варто також врахувати, що шахраї часто запрошують в невідомі проекти з обіцянкою високих страховок від блогу, яких немає! Перед натисненням посилань для реєстрації перевіряйте присутність проекту на блозі!

Перший раз на блозі?