Донецкий техникум промышленной автоматики

Мережа з оплатою за покази для максимального доходу!

 1. Переваги сервісу банерної реклами - Advertur
 2. Фінансове питання
 3. Підтримка в системі
 4. Блоки банерної реклами
 5. Критерії біржі і установка банерної реклами на сайт
 6. Установка банерної медійної реклами на сайт

Вітаю всіх! Сьогодні я б хотів познайомити вас з способом монетизації свого сайту за допомогою банерні мережі з оплатою за покази. Advertur.ru - це рекламний майданчик, яка в основному платить за покази і має переваги для добре відвідуваних сайтів, так як банери Advertur можна сміливо ставити, наприклад, в сайдбар (зазвичай, там низька кликабельность) і стежити, як гроші капають на ваш баланс!

Якщо ви не знаєте, що вибрати, партнерку з оплатою за покази або за переходи, то краще рішення поєднувати обидва варіанти!

Переваги сервісу банерної реклами - Advertur

Дана біржа банерної реклами має незаперечну перевагу перед конкурентами, в таких аспектах.

Фінансове питання

 • Мінімальну суму виведення на свій гаманець ви визначаєте самі (на Webmoney від 15 рублів), виплати відбуваються 1 раз на місяць.
 • Швидкість виплат, теж радує. Платять на початку місяця за попередній.
 • Виплати можна замовляти в процентному співвідношенні на різні електронні гаманці. У тому числі на вебмані , Яндекс гроші , ківі і систему ePayments. Юр. особи можуть замовляти виплати на р / с.

особи можуть замовляти виплати на р / с

Підтримка в системі

Основна перевага системи Advertur - це її консультанти. Крім стандартної тех. підтримки, тут є три напрямки, які допоможуть вам: грамотно реалізувати установку коду на сайт, збільшити CPM рекламного блоку і підняти відвідуваність вашого проекту.

Хоча, підтримка тут не дуже швидка, часто відповідь приходить на наступний день, зате він повний і розгорнутий!

 • Консультант по установці рекламного блоку, допоможе вам розмістити рекламу на сайті, так, щоб все відображалося правильно. У разі необхідності, зробить з декількох блоків один, якщо у вас «гумовий» сайт (адаптивний для мобільних пристроїв), щоб блоків не обрізалися і було видно на сайті повністю.
 • Консультант по збільшенню прибутковості сайту, підкаже вам, куди краще поставити блоки, які найприбутковіші для вашої тематики і відповість на всі ваші запитання, що дозволить вам збільшити дохід від реклами.

Я отримав багато слушних порад, а заробіток на показі реклами збільшився майже в двоє. В тому числі, були надані рекомендації щодо блокам РСЯ, зараз я їх тестую.

 • Консультант по збільшенню трафіку, є незаперечною перевагою даної партнерської програми з оплатою за покази, так як такі консультації в іншому місці обходяться в «копієчку».

Блоки банерної реклами

У Advertur є три формату реклами.

 1. Стандартні рекламні блоки, популярних розмірів, тут я їх розставив в порядки зменшення по CPM: 300х250, 240х400, 728х90, 160х600, 468х60.

Не забувайте, що ефективність банерної реклами може варіюватися в залежності від тематики сайту.

 1. Для монетизації мобільного трафіку, під час створення рекламного банера, поставте галочку в чек-бокс «Разом з блоком віддавати мобільну рекламу», і тоді мобільний трафік буде додатково монетизувати, а мобільний формат - найдорожчий.

Для монетизації мобільного трафіку, під час створення рекламного банера, поставте галочку в чек-бокс «Разом з блоком віддавати мобільну рекламу», і тоді мобільний трафік буде додатково монетизувати, а мобільний формат - найдорожчий

Якщо ви хочете поставити рекламу тільки для мобільних пристроїв, то виберете формат «мобільний банер» і використовуйте всі тонкощі налаштувань.

Якщо ви хочете поставити рекламу тільки для мобільних пристроїв, то виберете формат «мобільний банер» і використовуйте всі тонкощі налаштувань

 1. Ця партнерка за покази реклами має ще один дорогий формат - «спливає банер». Такий банер може приховувати частину контенту, в залежності від дизайну вашого сайту, але якщо ви орієнтовані на максимальний дохід, то використовуйте цей формат реклами з оплатою за покази.

Для максимального заробітку на показах реклами на своєму сайті можна використовувати всі три варіанти рекламних форматів.

Також читайте, як відстежувати позиції сайту в пошукових системах за ключовими фразами в цій статті .

Критерії біржі і установка банерної реклами на сайт

Для початку, слід прочитати правила системи і зареєструватися . Зазначу основні критерії:

 • приймають сайти з посещалкой від 250 уникав на добу, але можуть зробити і виключення;
 • ця біржа банерної реклами бере тільки ті сайти, які розташовані на платному хостингу!
 • При реєстрації необхідно надати доступ від незалежної статистики (наприклад, Метрика або Аналітікс і т. П.).

Якщо до цих критеріїв у вашого сайту все в порядку, то ви можете сміливо розміщувати реклама на свій сайту з оплатою за покази.

Установка банерної медійної реклами на сайт

 1. Для того, щоб почати заробляти додайте сайт, дочекайтеся проходження модерації та виберіть формат реклами, який ви хочете відображати на сайті.

Для того, щоб почати заробляти додайте сайт, дочекайтеся проходження модерації та виберіть формат реклами, який ви хочете відображати на сайті

 1. Як тільки визначитеся з блоком, не забудьте поставити заглушку (вона показується в випадках, коли не вдається підібрати рекламу для ваших відвідувачів), це може бути реклама будь-який інший мережі, в тому числи і Adsense.

Як тільки визначитеся з блоком, не забудьте поставити заглушку (вона показується в випадках, коли не вдається підібрати рекламу для ваших відвідувачів), це може бути реклама будь-який інший мережі, в тому числи і Adsense

 1. Для посетітей, які користуються блокувальником реклами, можна додати будь-який напис.

Для посетітей, які користуються блокувальником реклами, можна додати будь-який напис

 1. Отриманий код скопіюєте і вставите на свій сайт.

От і все! Спосіб монетизації сайту за допомогою реклами з оплатою за покази доб'є ваші доходи з сайту. Адже поставивши банери від Advertur на ті позиції, які найменш клікабельні, ви зможете збільшити дохід, так як тут оплачуються, саме, покази.