Донецкий техникум промышленной автоматики

Мегафон - Послуга Дитячий інтернет

  1. Детальніше про послугу
  2. Як підключити послугу
  3. Як відключити Дитячий інтернет на Мегафон

Компанія Мегафон дозволяє батькам захистити своїх дітей від небажаних сайтів за допомогою спеціальної послуги «Дитячий інтернет». Завдяки опції дитина зможе займатися серфінгом в мережі, тільки на ті сайти, доступ до яких, є в білому списку. Іншими словами, дитина може використовувати Інтернет і заходити на ті сайти, які були оцінені експертами як безпечний контент . Кількість ресурсів для користування перевищує кількість в 500 млн. Сайтів. Крім того, кожен день додається по 100 тис. Нових сайтів.

Варто зазначити, що подібна опція хороша саме для дітей маленьких за віком. Послуга створена для того щоб діти не заходили на заборонені сайти.

Хочете по-справжньому безлімітний інтернет? послуга МегаБезліміт !

Детальніше про послугу

Для коректного використання сервісу буде потрібно встановлювати спеціальні сертифікати на ті пристрої, на яких буде використання опції. Дані сертифікати можна скачати на офіційному сайті. Також на сайті надано докладний опис по установці сертифікату для кожного окремого пристрою.

Послуга «Дитячий інтернет» має деякі обмеження, а саме вона не може функціонувати поряд з деякими іншими послугами від компанії Мегафон. Детальніше можна дізнатися у оператора або на сайті компанії. Що стосується використання, то підключити опцію можна в будь-якій точці Росії. Дія функції також поширюється по всій країні, але гарантії того, що робота буде коректною в національному роумінгу не гарантована. Абоненти можуть бути 100% впевнені на працездатність опції в домашній мережі. Варто зауважити, що в міжнародному роумінгу умови дії не будуть поширюватися.

Активована опція не може використовуватися з такими браузерами, як Opera Mini або Opera Turbo. Крім того, ті браузери, які функціонують за подібною технологією, теж не підтримуються. Для коректної роботи потрібно користуватися іншими видами браузерів, наприклад, Firefox.

Батькам, які встановили подібну опцію, слід знати, що дитина самостійно не зможе її деактивувати. Оскільки для відключення не передбачено ніяких команд або відправки повідомлень, також не можна відключити сервіс через особистий кабінет. Батькам, які користуються послугою, рекомендується під час підключення поставити спеціальне слово-пароль, який потрібно називати при відключенні.

Батькам, які користуються послугою, рекомендується під час підключення поставити спеціальне слово-пароль, який потрібно називати при відключенні

Опція буде працювати на будь-яких пристроях, на які можна поставити сім-карту компанії Мегафон. Якщо говорити про вартість, то за активацію послуги плата не стягується, що є позитивним фактором. Але абонентам потрібно платити кожен день абонентську плату в розмірі 2 рублів. Таким чином, місячна плата за «Дитячий інтернет» складе 60 рублів. При цьому доступ не обмежується і є безлімітним.

Як підключити послугу

Перш за все, зверніть увагу, що активувати даний сервіс можуть люди, які досягли 18 років. Відповідно, у яких є паспорт. Для активації потрібно застосувати один із зручних методів:

  1. Найпростішим є відправка сервісного запиту оператору. Для цього потрібно ввести на пристрої * 580 * 1 #. Після введення необхідно здійснити дзвінок. Далі, запит буде надіслано, а клієнт через деякий час отримає повідомлення про успішну активації послуги.
  2. Не менш простим методом є текстове повідомлення, надіслане оператору зв'язку. Для цього в тілі листа слід прописати слово «ON» і відіслати його за номером 5800. У якості підтвердження активації абонент отримає зустрічне повідомлення з потрібною інформацією.
  3. Ще одним методом самостійної активації є використання особистого кабінету на сайті компанії. Для цього буде потрібно пройти коротку реєстрацію та отримати пароль для входу. Потім у вкладці з послугами знайти потрібну опцію і підключити її натисканням на потрібну кнопку.
  4. Якщо самостійно не виходить встановити послугу, тоді рекомендується взяти паспорт і пройти до фірмового салону Мегафон. Досвідчені фахівці після підтвердження особи зможуть підключити послугу і налаштувати її для коректної роботи.
  5. Ще можна активувати послугу через довідкову службу. Для цього потрібно зателефонувати 0500. Після того як оператор дасть відповідь попросити його підключити сервіс. Можливо, оператор попросити озвучити номер і серію паспорта або назвати кодове слово, яке вказувалося при реєстрації сім-карти.

Як відключити Дитячий інтернет на Мегафон

Для деактивації послуги методів надається набагато менше. Це зроблено для безпеки, щоб не можна було самостійно відключити опцію. Отже, для відключення слід:

  • Звернутися в фірмовий магазин Мегафон і попросити фахівця деактивувати послугу, закріплену за номером. Для даного методу буде потрібно документ, який може підтвердити особистість.
  • Можна набрати оператора служби підтримки по телефону 0505. Даний номер підходить для клієнтів компанії Мегафон. У разі здійснення дзвінка з номера іншого оператора або з міського телефону, потрібно використовувати 88005500500. Після відповіді оператора попросити його деактивувати сервіс. Для успішного закінчення процедури оператор може зажадати назвати код і паспортні дані.

Наостанок слід зазначити, що інформація представлена ​​для жителів Москви і Московської області. Абонентам на території інших областей, рекомендується деталізувати інформацію по оплаті на сайті компанії або у оператора мобільного зв'язку.

Хочете по-справжньому безлімітний інтернет?