Донецкий техникум промышленной автоматики

Мегафон модем 4G - тарифи безлімітного інтернету, їх вартість та налаштування

 1. Вартість 4G і 3G тарифів Мегафон для модемів
 2. Тарифний план «Мегафон-онлайн» з модемом 3G і 4G
 3. Тест швидкості інтернету і як її збільшити
 4. Як перевірити залишок трафіку
 5. Налаштування Мегафон USB-модема на комп'ютері - покрокова інструкція
 6. Відключення оповіщення про оновлення інтернет модему

Будь-якому абоненту хочеться мати швидкісний мобільний інтернет, яким можна користуватися з усіх пристроїв: роутера, модему, планшета або смартфона. У Мегафона завжди знайдеться підходяще пропозицію навіть для найвибагливіших клієнтів.

У цьому огляді розглянемо, як підключити і налаштувати 3G / 4G модем на комп'ютері, а також розповімо про діючі тарифи.

Вартість 4G і 3G тарифів Мегафон для модемів

Вартість 4G і 3G тарифів Мегафон для модемів

Коли мова йде про вибір тарифного плану для модему, з якого не передбачається здійснювати дзвінки або відправляти СМС-повідомлення, недоцільно підключатися до одного з класичних пакетних тарифів. Адже в цьому випадку доведеться переплачувати за непотрібні послуги. Так, наприклад, обсяг інтернет-трафіку в лінійці «Включайся» дуже невеликий, при тому, що щомісячна плата за рахунок підключення абсолютно непотрібних для модему голосових сервісів досить значна.

Щоб розібратися, який тариф Мегафон найвигідніший для інтернету на модем, слід, перш за все, визначитися, для яких цілей він необхідний. Якщо доступ в мережу потрібен лише для пошуку тієї чи іншої інформації і не передбачає переглядів відео і постійного прослуховування музики, то можна підключити пакет з мінімальним місячним обсягом трафіку.

Ціна тарифів Мегафон для USB-модемів без підключення додаткових пакетів трафіку досить велика. На поточний момент всього 1 мегабайт трафіку в Московській області обійдеться в 2,5 рубля, а в поїздках по Росії той же обсяг буде коштувати майже в 4 рази дорожче. Спеціально адаптованим є тариф «Мегафон-онлайн», який створений для забезпечення швидкого мобільного інтернету в 3G / 4G модеми.

Для того, щоб повноцінно користуватися інтернетом в роутері і USB-модем, що не економлячи на переглядах фото і відео, рекомендується вибрати і підключити один із запропонованих тарифних планів з фіксованим місячним обсягом трафіку:

 • Інтернет M - 16 Гб за 590 руб. / Місяць;
 • Інтернет L - 36 Гб за 890 руб. / Місяць;
 • Інтернет XL - 30 Гб місячного трафіку + нічний безліміт за 1290 руб. / Місяць.

/ Місяць

Перераховані пакети трафіку діють на всій території Росії, за винятком республіки Крим і окремих областей Крайньої Півночі.

Хоча ціна безлімітних 3G і 4G інтернет тарифів для ноутбука і комп'ютера від Мегафон досить відчутна, в кінцевому підсумку ці пакети обходяться набагато дешевше, ніж помегабайтна оплата.

Тарифний план «Мегафон-онлайн» з модемом 3G і 4G

При покупці одночасно USB-модема і SIM-карти MegaFon, кожному користувачеві надається цілих два тижні безкоштовного користування. При придбанні 3G модема у цього оператора за діючими правилами в комплект поставки входять:

 • USB-модем, моделі Е352, Е353, Е367, MF668, М21-1 або М21-4;
 • SIM-карта з тарифом «Мегафон-Онлайн з модемом» і підключеної опцією, яка дає можливість 14 днів користуватися безлімітним інтернетом.

Ціна такого комплекту становить 700 рублів, а обсяг місячного трафіку - 16 Гб. Кому потрібен не дуже швидкий інтернет, тарифи Мегафон на модем для комп'ютера вважають оптимальними. Тим, кого не влаштовує низька швидкість, оператор пропонує інші варіанти. Наприклад, аналогічний комплект, але з однією з моделей 4G модемів - Е392, М100-1, М100-2, М100-3, М100-4, М150-1 або М150-2. Він обійдеться дорожче - ціна в складі з сім-картою з трафіком 30 Гб становить 2590 рублів.

Підключаються в обох випадках безлімітні тарифи Мегафон для інтернету через модем не передбачають помегабайтно тарифікацію в подальшому.

Тест швидкості інтернету і як її збільшити

Тест швидкості інтернету і як її збільшити

На жаль, швидкість мобільного доступу в мережу в багатьох регіонах залишає бажати кращого. Це може бути пов'язано з поганим покриттям оператора на тій чи іншій місцевості.

Для того, щоб протестувати трафік і оцінити об'єктивно, чи відповідає заявлена ​​оператором швидкість дійсної, можна скористатися одним із сторонніх сервісів. Наприклад, speedtest.net. Якщо швидкість знаходиться в межах заявленої оператором норми, значить, причину варто шукати в чомусь іншому. Спробувати поліпшити швидкість можна, перевіривши налаштування діапазону частот в модемі - можливо, там вибрано використання тільки 3G або навіть 2G. Інших способів збільшити швидкість на модемі Мегафон в домашніх умовах не існує.

Як перевірити залишок трафіку

Щоб дізнатися, скільки залишилося інтернет трафіку на модемі через Особистий кабінет на комп'ютері, потрібно виконати наступну послідовність дій:

 1. У будь-якому браузері відкрийте посилання lk.megafon.ru або натисніть на кнопку «Особистий кабінет», розташовану на головній сторінці офіційного сайту оператора.
 2. Авторизуйтесь на сервісі, ввівши у відповідних полях номер свого стільникового і пароль. Отримати його можна по СМС, набравши на екрані телефону запит вигляду * 105 * 00 # і натиснувши клавішу виклику.
 3. Клацніть по кнопці «Увійти».

Зайшовши в кабінет, не доведеться нічого шукати, оскільки оператор надає можливість подивитися баланс Мегафон 3G модем на головній сторінці, яка відкриється відразу після авторизації.

Налаштування Мегафон USB-модема на комп'ютері - покрокова інструкція

Налаштування Мегафон USB-модема на комп'ютері - покрокова інструкція

При першому підключенні рекомендується ознайомитися з інструкцією, яка крок за кроком роз'яснює, як налаштувати USB 4G модем вручну на ноутбуці. Підключити інтернет самостійно не складе великих труднощів навіть новачкові. Для цього буде потрібно виконати стандартний набір дій:

 1. Встановити сім-карту Мегафон в модем і підключити його через будь-який USB-порт до ноутбука або комп'ютера.
 2. Дочекатися установки програми і необхідних драйверів. Якщо буде потрібно підтвердження, потрібно буде клікнути по полях «Далі» і «Встановити». Зазвичай процес не займає багато часу, проте все залежить як від характеристик комп'ютера, так і від операційної системи.
 3. У вікні, залишається натиснути «Підключити», після чого повинен з'явитися інтернет.

Через дану програму можна як управляти настройками підключення, так і змінювати тариф і опції.

Відключення оповіщення про оновлення інтернет модему

Багато користувачів незадоволені тим, що інтернет-модем періодично оновлюється. Дійсно, таке відбувається досить часто і в деяких випадках навіть заважає. На жаль, стандартними настройками неможливо виконати навіть відключення сповіщень про оновлення, не кажучи вже про заборону на їх установку. Єдине, що можна зробити - спробувати перепрошити модем. Але без відповідного досвіду краще не намагатися цього робити - можна вивести обладнання з ладу.