Донецкий техникум промышленной автоматики

Медведєв відключить бабусям старі телевізори в 2019 році. Новини технологій

Спочатку відключити аналогове ТБ планувалося вже в січні. Однак, оцінивши технічну готовність регіонів перейти на цифрове ТБ, було вирішено провести перехід поетапно. За словами глави уряду Дмитра Медведєва, це займе півроку: з лютого по липень 2019 року. Спочатку відключити аналогове ТБ планувалося вже в січні

Перехід з аналогового сигналу на більш сучасний цифровий проходить в рамках федеральної програми "Розвиток телерадіомовлення на 2009-2018". За минуле десятиліття на території країни була побудована інфраструктура, яка поширює цифровий сигнал, доступний 98,1% населення. Проте складнощі виникли з технічною оснащеністю телевізорів, використовуваних росіянами: згідно зі статистикою, тільки 82% приладів здатне приймати цифровий сигнал. Решта 18% необхідно або замінити новими моделями, або придбати до них спеціальну цифрову приставку - її вартість становить від однієї до двох тисяч рублів.

Спочатку аналогове ТБ буде відключено в тих регіонах, які повністю готові до переходу на новий технологічний стандарт. "Пілотною" областю стане Тверська, в ній уже відбувся перехід на "цифру", а 3 грудня буде повністю відключено аналогове ТБ. У лютому, імовірно, відключать в Курганській, Ульяновської, Ярославської, Магаданської, Сахалінської областях, а також в Республіці Кабардино-Балкарії і Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Фото: PxHere.com

Читайте також:

Для 98 відсотків росіян цифрове телебачення стане доступним вже в 2015 році

Аналогове телебачення відключать у 2015 році