Донецкий техникум промышленной автоматики

Media Player Classic

  1. спонсор поста

Назва: Media Player Classic
Аналог: ???
Розмір: 3,2 мб.
сайт: http://sourceforge.net/projects/guliverkli , http://mpc.darkhost.ru/ , http://mpc-hc.sourceforge.net/

Конкурси конкурсами, але совість теж треба мати і про тематику блогу не забувати - про це мені вже не раз нагадали в коментарях =) Що ж, все вірно, і сьогодні ми поговоримо про чудовій програмі Media Player Classic. Можна, можливо
вибрати комп'ютер , якщо потрібно!
У 2008 першим постом з початку року в цьому блозі була розповідь про Light Alloy - мультимедіа-плеєрі, який я використовував майже весь попередній рік. Але поступово його я став запускати все рідше, а після "переїзду" на інший комп'ютер і зовсім не став встановлювати. Зараз все відео мені показує Media Player Classic, яким я користуюся і по сей день.

Це простий, зручний і універсальний програвач, який відтворює практично всі відомі формати відео. Мабуть, це буде найточнішим коротким описом даної програми. Але простота ні в якому разі не скасовує функціональність і зручні налаштування - якщо вам захочеться покопатися в налаштуваннях, ви будете приємно здивовані. Media Player Classic може програвати DVD, підтримує субтитри, а також управління з пульта дистанційного керування. І, звичайно, це далеко не повний список можливостей! Загалом, в цій програмі є все, щоб на її основі створити такий собі медіа-центр =) Якщо, звичайно, вам того захочеться. Адже в настройки можна і взагалі не лізти і все буде працювати прекрасно.

Розібратися з інтерфейсом програвача не складе ніяких труднощів. Я б назвав його систему управління найлогічнішою з усіх бачених мною плеєрів. Можливо, когось засмутить "несучасний" зовнішній вигляд Media Player Classic, але особисто для мене - любителя простих і аскетичних інтерфейсів - це навіть плюс. На відміну від GOM Player і Light Alloy , MPC не підтримує скіни. Кого-то це, можливо засмутить, але тут відразу згадується знаменитий питання про "шашечки чи їхати". Так ось, підкреслю ще раз - "їде" ця програма просто прекрасно. А "шашечки" їй, на мій погляд, просто ні до чого.

Мабуть, єдиний мінус Media Player Classic - то, що він уже давним давно не оновлюється. Але, open source - це така гарна штука, яка не дасть пропасти гідної програмі. Тому MPC живий і розвивається, але вже як Media Player Classic Home Cinema . Також є ще й російськомовний сайт , Присвячений плеєра, де ви зможете знайти повний опис функцій, FAQ, додаткові утиліти і кодеки.

Підводячи підсумок, можу сказати лише одне - рекомендую! Якщо вам потрібен зручний і невибагливий до ресурсів програвач, якщо вам не важлива підтримка скінів і інших булочок, Media Player Classic - саме те, що вам потрібно.

спонсор поста

Портал для IT-професіоналів - IT4business.ru. Всі останні новини індустрії ПЗ з коментарями провідних фахівців СНД і світу.

__
Про конкурс
Як ви знаєте, вчора завершився наш конкурс , Присвячений Дню Захисника Вітчизни. Вже сьогодні я опублікую ще один пост з перерахуванням всіх учасників і переможців, а також розішлю ліцензії. Залишайтеся на зв'язку!