Донецкий техникум промышленной автоматики

Maxtarget партнерська програма з оплатою за покази реклами

  1. Скільки можна заробити на показі реклами з Maxtarget?
  2. Правила участі в партнерській програмі і мінімальні вимоги до майданчиків
  3. Розміщення коду рекламної компанії

Якщо ви власник сайту з середньодобовою відвідуваністю від 200 осіб тоді вас обов'язково повинна зацікавити партнерська програма від Maxtarget з найвищим CPM на ринку, іншими словами вони платять за показ банерів на вашому сайті. Вартість 1000 показів може досягати 200 рублів і навіть більше, все залежить від якості вашого сайту і від його відвідуваності.

Хочу звернути увагу, що всі посилання в даній статті є партнерськими, і я попросив би не ігнорувати їх, тим самим ви внесете свій внесок в розвиток проекту.

Скільки можна заробити на показі реклами з Maxtarget?

Ні для кого не секрет що розмір винагороди безпосередньо залежить від якості сайту і його відвідуваності, але навіть сайти з відносно низькою відвідуваністю можуть приносити цілком серйозний і стабільний дохід.

Щоб не бути голослівним наведу статистику одного зі своїх сайтів з відвідуваністю на той момент в межах 300 осіб:

Щоб не бути голослівним наведу статистику одного зі своїх сайтів з відвідуваністю на той момент в межах 300 осіб:

Як бачите, навіть такий сайт може приносити цілком відчутний прибуток, за 10 днів дохід склав 1217 рублів 54 копійки і крім того рекламні банери були розміщені далеко не на всіх сторінках. Таким чином, маючи сайт з незначною відвідуваністю в районі 300 чоловік в день, приблизний щомісячний дохід в місяць може скласти до 5000 рублів і чим вище відвідуваність, тим вищий дохід. Я думаю, ви погодитеся зі мною, що це досить не поганий пасивний дохід.

Правила участі в партнерській програмі і мінімальні вимоги до майданчиків

З доходом від показу реклами розібралися, тепер давайте обговоримо, які саме майданчики приймають для участі в партнерській програмі. Якщо чесно вимоги до майданчиків не надто суворі:

  • Мінімальна відвідуваність від 200 осіб на добу;
  • Показник ТИЦ повинен бути відмінним від нуля, в більшу сторону звичайно;
  • Сайт повинен бути старше трьох місяців;
  • Кількість проіндексованих сторінок повинно бути більше 100 як в Яндексі, так і в Гуглі;
  • Не приймаються сайти, які порушують чинне законодавство РФ;
  • Незавершені або незаповнені сайти так само не зможуть пройти модерацію.

Більш детальну інформацію та всі пред'явлені до майданчиків вимоги ви можете дізнатися на офіційному сайті Maxtarget . Але навіть в тому випадку якщо ваша майданчик дещо не дотягує до мінімальних вимог, я все ж раджу зареєструватися саме зараз, відвідуваність згодом підніметься, і ви відразу ж зможете почати заробляти.

Розміщення коду рекламної компанії

Після реєстрації на сайті необхідно додати свій сайт в систему, для цього в особистому кабінеті необхідно натиснути на кнопку «Додати проект», на новій сторінці вводите адресу сайту і тисніть кнопку «Додати сайт»:

Після того як сайт буде додано можна приступати до розміщення коду рекламної компанії. Складнощів тут бути не повинно, однак у мене свого часу з цим були деякі проблеми, про які я зараз розповім.

За звичкою я розміщував все рекламні блоки в модулях і виводив їх в певних позиціях шаблону, проте з Maxtarget такий метод не пройшов і замість бажаного рекламного блоку сайт взагалі перестав запускатися, випадав в білий екран, без яких би то не було видимих ​​помилок.

Причини такої поведінки я виявити так і не зміг, та й не було бажання розбиратися. У підсумку я вирішив просто додати необхідний код прямо в індексний файл шаблону. Але перед тим як додати код необхідно виконати деякі попередні дії:

Завантажити запропонований системою архів, вміст якого у вигляді папки з непристойно великим і потворним ім'ям необхідно покласти в кореневий каталог сайту;
Встановити права доступу 777 на цю папку;
Створити в корені сайту нову папку з ім'ям banners і дати їй точно такі ж права (777);

Папки створили, тепер треба визначитися який розмірності банери ми будемо використовувати на своєму сайті. Всього в системі передбачено 3 різновиди банерів розмірністю 728x90, 240x400 і 300x250.

Припустимо, ми хочемо використовувати банер розміром 240x400 і виводити його в правій колонці сайту. Для цих цілей копіюємо запропонований системою php код:

Для цих цілей копіюємо запропонований системою php код:

І вставляємо цей код в потрібне місце шаблону, припустимо в праву колонку. Я під рекламу виділив додатковий блок div з класом reklama і в нього додав той самий код:

<Div class = "right-menu col-xs-12 col-sm-4 col-md-3"> <div class = "reklama"> <? Php $ o [ 'charset'] = 'UTF-8'; // кодування сайту $ o [ 'key'] = 'тут_ідет_ваш_набор_букв_і_ціфр_предложенний_сістемой'; require_once ($ _ SERVER [ 'DOCUMENT_ROOT']. '/'. $ o [ 'key']. '/maxtarget.php'); $ Maxtarget = new MaxtargetClient ($ o); unset ($ o); echo $ maxtarget-> show_banner ( '240x400'); // тут ми виводимо сам банер?> </ Div> <jdoc: include type = "modules" name = "position-2" style = "xhtml" /> </ div> <! - меню ->

Причому хочу відзначити, якщо ви будите використовувати більше одного банера на сайті, а це, до речі, приносить більше прибутку, то немає необхідності повторно писати весь код розташований до оператора echo. Все що потрібно це додати код відповідає саме за виведення банера:

<? Php echo $ maxtarget-> show_banner ( '728x90'); // розмір банера?>

Після розміщення коду на сайті банери з'являться не відразу, так що не лякайтеся. У моєму випадку до появи перших банерів пройшло не менше 6 годин.

Крім того варто зазначити що рекламні місця (сторінки на яких буде показана реклама) викуповуються поступово, на деяких сторінках сайту реклама може взагалі ніколи не з'явитися так як однією з умов появи на сторінці банера є перехід на неї не менше 10 осіб на місяць і саме з пошукових систем. Відповідно якщо сторінку не відвідують, то і реклами на ній не буде.

Ось власне і все, реєструйтеся в Maxtarget і отримуйте найвищий дохід від показу реклами на своєму сайті.

Ось власне і все, реєструйтеся в Maxtarget і отримуйте найвищий дохід від показу реклами на своєму сайті

На закінчення хочу залишити невеликий відгук про Maxtarget, працюю з ними вже більше року, виплати стабільні (виплачують як на Web Money, так і на Яндекс Гроші), дохід набагато вище ніж де б то не було. Служба підтримки відповідає швидко. Загалом емоції від співпраці виключно позитивні.

Скільки можна заробити на показі реклами з Maxtarget?
Скільки можна заробити на показі реклами з Maxtarget?
Php echo $ maxtarget-> show_banner ( '728x90'); // розмір банера?