Донецкий техникум промышленной автоматики

Маленька дівчинка обпекла рот і губи зарядкою для смартфона.

Зарядка смартфона спалила рот дитині, фото з відкритих джерел

Зарядка смартфона спалила рот дитині https://cdn.segodnya.ua/img/article/10632/75_main_new.1507758774.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10632/75_tn.1507758774.jpg 2017-10 -12T00: 21: 55 + 03: 00 США Девіс розповіла, що її дитина засунув собі в рот провід, який був підключений до мережі

Кортні Девіс (Courtney Davis) з Кентукі (США) розповіла, що її півторарічна дочка отримала опік від зарядки смартфона. Своє попередження для інших батьків вона опублікувала в Facebook, пише BuzzFeed.

Девіс розповіла, що її дитина засунув собі в рот провід, який був підключений до мережі. В результаті цього за кілька секунд дівчинка отримала опік ротової порожнини.

"Знадобилося лише кілька секунд, щоб вона отримала опік. Вона ніколи раніше не намагалася покласти зарядку в рот і взагалі не стикалася з нею, - написала американка. - Я завжди відключаю зарядний пристрій від мережі, але в той день було так багато справ, що я просто не встигла ".

Спочатку вона не планувала публікувати цю історію і фотографії дитини, але потім зрозуміла, "що багато батьків не замислюються про небезпеку зарядного пристрою для дитини". У висновку поста жінка подякувала бога і сказала, що її дочки дуже пощастило і опік міг бути ще сильніше.

Раніше повідомлялося, що В Ірпені під Києвом відбулося ПП в одному з дитячих садів. Там маленьку дівчинку облили гарячим супом. У дитини утворилося два великих опіку: на обличчі і між шиєю і плечем.

А в Києві 2-річна дівчинка отримала серйозні опіки після удару струмом.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку