Донецкий техникум промышленной автоматики

Майстер-клас "8 прикладів простий автоматизації в Excel"

 1. Зміст майстер-класу
 2. Які результати я отримаю?
 3. Для кого цей майстер-клас?
 4. формат пропозиції
 5. Скільки це коштує?
 6. Кому НЕ ВАРТО купувати майстер-клас?
 7. А якщо мені не сподобається?
 8. Яким способом можна оплатити?
 9. Що потрібно зробити, щоб замовити майстер-клас?

Майстер клас
"8 прикладів простий автоматизації в MS Excel"

(В запису)

Зміст майстер-класу

Як Ви вже знаєте, в базовому курсі відеоуроків розглядається створення двох прикладів з восьми, представлених в відео-презентації на головній сторінці сайту: це урок №6 " Автоматизація заповнення бланка документа урок №8" Зміна параметрів діаграми ".

В ході даного майстер-класу детально розбираються інші 6 прикладів з презентації, які не входять до базового курс уроків:

 • Приклад # 2. Заповнення бланка маршрутного листа
 • Приклад # 3. Підстановка ПІБ і окладу по табельної номером
 • Приклад № 5. Форматування номерів телефонів
 • Приклад # 6. Виділення в прайс-листі товарів за критеріями
 • Приклад # 7. Установка націнок на товари різних цінових груп
 • Приклад # 8. Формування пачки документів за шаблоном

Ті, хто вже не пам'ятає, про яких прикладах йдеться, у відеоролику нижче можуть переглянути їх ще раз:


Крім того, в даному майстер-класі рассмотриваются два додаткових прикладу, що не були показані раніше:

 • Додатковий приклад # 1. Фільтрація таблиці за критерієм
 • Додатковий приклад # 2. Зведений звіт про продажі

Які результати я отримаю?

В ході майстер-класу Ви отримаєте відповіді на питання:

 • як в залежності від якогось умови виконати одні або інші команди?
 • як повторити набір дій певне число раз?
 • як задати повтор набору дій до настання певної події?
 • як змусити макрос виконуватися при настанні події (при зміні значення в осередку, подвійному натисканні, активації листа і т.д.)?
 • як додати лист в кінець книги і як видалити лист без попереджуючого повідомлення?
 • як зробити запит користувачеві для введення значення?
 • як перевірити коректність введених даних?
 • як дізнатися номер останнього заповненого рядка (або стовпця) в таблиці?
 • як визначити, чи містить рядок певні символи чи ні?
 • як розбити рядок на кілька подстрок заданої довжини?

За підсумками майстер-класу Ви зможете самостійно створювати програми, подібні до тих, що показані у відеоролику вище. А також Вам буде дана можливість завантажити всі ці приклади з відкритим програмним кодом і особисто вивчити будову кожного прикладу.

Для кого цей майстер-клас?

Даний майстер-клас призначений в першу чергу для тих, хто вже уявляє, як дані приклади автоматизації можна використовувати для прискорення своєї роботи, хто бачить в них практичну цінність для себе, а також для тих, хто прагне більше дізнатися про можливості автоматизації в Excel і хоче отримувати інформацію швидше ніж 1-2 уроку в місяць.

формат пропозиції

Майстер-клас в прямому ефірі було проведено 6 грудня 2012 року. В даний час пройти його можна тільки в запису (матеріали включають в себе повний відеозапис трансляції + всі файли прикладів, розглянутих у ході майстер-класу).

Скільки це коштує?

Відгуки учасників попередніх майстер-класів

Вчора відбувся перший вебінар (сподіваюся не останній) проводиться Дмитром.

Трохи про свої враження.

1. Ще при вивченні його безкоштовних відеоуроків дуже сподобалося його манера викладу матеріалу. З власного досвіду знаю, що мати знання з якого небудь питання і вміння роз'яснити іншим це ДВІ величезні різниці.

На щастя у Дмитра є як багаті досвід так і викладацькі нахили. Пояснює все доступно і зрозуміло.

2. Під час проведення вебінару він пояснював який необхідно отримати результат і з чистого аркуша писав макрос, даючи пояснення по тій чи іншій команді. Відповідав на запитання які надходили від "учнів". Відразу хочу відзначити, що питань було мало.

3. Якщо не помиляюся наша група була одностайна в питанні участі в наступному семінарі, якщо він відбудеться коли небудь)))

Віктор

Шкодую, що не змогла написати свої враження відразу після вебінару, але сподіваюся зараз мій коментар буде не менш корисним для тих, хто не був присутній на вебінарі.

По-перше, вебінар повністю виправдав мої очікування. Дмитро розкрив повністю озвучені заздалегідь питання і при цьому як і в безкоштовних уроках провів їх на вищому рівні.

По-друге, Дмитро з увагою вислушивал всі питання і відповідав на них, навіть якщо вони виходили за рамки представлених прикладів.

По-третє, що я вважаю найважливішим, результатом вебінару - я змогла структурувати для себе цілі оптимізації своєї роботи і зрозуміти конкретно чого я хочу!

Правда для цього знань ще не досить, але є до чого прагнути.

З нетерпінням чекаю від Дмитра нових уроків і вебінарів.

Тепер уже постійний слухач

Ганна Васильєва

1. які у Вас були очікування від майбутнього вебінару?

- особисто для мене було самоствердитися, зрозуміти впораюся з таким завданням чи ні, потрібно мені подальше навчання чи ні. Відповідь ТАК.

2. які були відчуття / враження відразу після закінчення прямого ефіру?

- втомився після роботи, в 5ч. підйом, в 19ч.45м. будинки, в 20ч вібінар, шкодую, що повільно друкую і з англійським туговато. І останнє, дуже задоволений що підписався на безкоштовні уроки.

3. наскільки повно була розкрита заявлена ​​тема?

- судити рано, але для мене особисто було все зрозуміло поки.

4. що запам'яталося найбільше?

- УВАГА, ПОВАГА І РОЗУМІННЯ як мені здається для викладача це дуже важливо

5. який з розглянутих прикладів (або які прийоми) Ви змогли б застосувати у своїй роботі?

- в цілому говорити про це ще рано, як мені бачитися для ведення обліку клієнтів

7. як Ви вважаєте, що змінилося б у Вашому житті, якщо б Ви досить добре оволоділи навичками автоматизації роботи в Excel?

- більше часу взагалі, багато часу займає паперова робота

В цілому про вібінаре, мені все дуже сподобалося буду чекати наступного вібінара.

Дякую Дмитро.

Сергій Борзенков

Про вебінарі залишилися тільки позитивні враження.

Ще раз спасибі Дмитру за науку - відмінний наставник !!!

Будемо чекати запрошення на наступний вебінар.

Олександр Курочка

Кому НЕ ВАРТО купувати майстер-клас?

Вам точно не варто витрачати час і гроші на майстер-клас, якщо Ви:

 1. все заявлене в програмі майстер-класу вже знаєте і вмієте - я радий, що мій сайт привертає і досвідчених користувачів Excel, але цей майстер-клас призначається для Ваших менш "просунутих" колег - Вам він цінності не принесе;
 2. все ще не уявляєте, як автоматизація в Excel може допомогти Вам у Вашій роботі / кар'єрі / бізнесі - я за те, щоб знання приносили конкретну користь, а не лежали "мертвим вантажем"; якщо Ви не збираєтеся використовувати отриману інформацію на практиці - краще потратьте ці час і гроші на щось, що буде більш корисно для Вас;
 3. ще не подивилися всі доступні Вам на сайті безкоштовні уроки - по-перше, швидше за все, або Вам це не дуже треба, або все це Ви вже і так знаєте; а по-друге, без матеріалу базових уроків розібратися в матеріалах вебінару буде складно; так що Вам краще пропустити цей майстер-клас і продовжити знайомство з безкоштовними матеріалами;
 4. взагалі не змогли зрозуміти, про що йде мова в безкоштовних уроках, і вважаєте, що все це занадто складно - швидше за все, так воно і є: для Вас це занадто складно. або ж просто я - не та людина, яка зможе пояснити це Вам; в будь-якому випадку, даний вебінар в даний час буде для Вас марний;
 5. проти платних послуг та вважаєте, що навчання має бути безкоштовним - даний майстер-клас є альтернативним варіантом навчання, але з більш високою якістю: отаке "кабельне телебачення" замість "центрального"; Ви можете продовжувати дивитися безкоштовні уроки базового курсу - це буде значно повільніше, більш поверхнево і з утрудненою зворотним зв'язком, але абсолютно безкоштовно.
 6. - шукач "чарівних таблеток": не варто думати, що один тільки факт перегляду майстер-класу відразу ж дасть Вам всі необхідні навички і вміння - не дасть. Навички можна отримати тільки тренуванням, особистим досвідом. Я можу Вам допомогти, показуючи шлях, по якому найзручніше йти, і застерігаючи від можливих помилок, але пройти цей шлях все одно необхідно Вам самим - за Вас цього ніхто не зробить. Тому якщо Ви вважаєте, що досить лише сплатити і ознайомитися з майстер-класом і все відразу ж почне виходити без жодних зусиль з Вашого боку - Вам не сюди.

А якщо мені не сподобається?

Всім, хто після ознайомлення з матеріалами майстер-класу вважатиме, що вони для нього не приносять користі і не дають нічого нового, я гарантую повернення грошей. Зрештою це справедливо: якщо моя дані не збільшила Ваші знання і не поліпшила Ваші навички, то я не можу (і не хочу) брати за неї плату. На жаль, в цьому випадку після беззастережного повернення коштів наша співпраця буде припинено: я більше нічого не зможу Вам запропонувати і доступ на сайт Вам буде закритий.

На жаль, в цьому випадку після беззастережного повернення коштів наша співпраця буде припинено: я більше нічого не зможу Вам запропонувати і доступ на сайт Вам буде закритий

Яким способом можна оплатити?

Здійснити оплату можна будь-яким з наступних варіантів:

 • зарахування на карту Ощадбанку Росії
 • зарахування на Яндекс-гроші (як здійснити без комісії - см. тут )
 • зарахування на QIWI-гаманець (як здійснити без комісії - см. тут )
 • зарахування на рахунок PayPal (увага: при цьому способі оплати вартість буде на 10% вище через стягуються системою PayPal комісій)
 • грошові перекази Western Union, Unistream і Золота Корона

Що потрібно зробити, щоб замовити майстер-клас?

Для того, щоб залишити замовлення на придбання майстер-класу в запису, натисніть кнопку "Замовити!" , Що відповідає обраному Вами комплекту, внизу цієї таблиці .

Через деякий час Вам на e-mail буде відправлено листа з реквізитами для оплати. Після оплати необхідно на e-mail [email protected] відправити лист із зазначенням дати, часу, суми, способу і призначення платежу (в ідеалі - надіслати відскановану банківську квитанцію або скріншот електронного платежу).

Для кого цей майстер-клас?
Кому НЕ ВАРТО купувати майстер-клас?
А якщо мені не сподобається?
Яким способом можна оплатити?
Що потрібно зробити, щоб замовити майстер-клас?
К повторити набір дій певне число раз?
К задати повтор набору дій до настання певної події?
К змусити макрос виконуватися при настанні події (при зміні значення в осередку, подвійному натисканні, активації листа і т.д.)?
К додати лист в кінець книги і як видалити лист без попереджуючого повідомлення?
К зробити запит користувачеві для введення значення?