Донецкий техникум промышленной автоматики

Майнінг ефіру і інших криптовалюта за допомогою обігрівача показали французи

  1. Орфографічна помилка в тексті:

20 березня 2018, 4:16 Переглядів: 20 березня 2018, 4:16 Переглядів:   Фото виробника

Фото виробника.

Французька компанія Qarnot вирішила перетворити в гідність недолік всіх Майнер - сильне нагрівання. Так створили майнер, який дуже схожий на домашній радіатор, повідомляє Hash Telegraph.

"Теплова потужність QC-1 генерується двома графічними картами. Нагріваючи приміщення, ви створюєте гроші. Спостерігати за генерацією монет можна в реальному часі, використовуючи спеціальне мобільний додаток", - повідомляє виробник.

Настінний радіатор укомплектований двома процесорами AMD Nitro і Radeon RX580, що створюють потужність 60 MH / s. За замовчуванням обігрівач Майні Ethereum, але його можна переналаштувати і підтримувати інші кріптовалютние мережі.

Творці QC-1 запевняють, що в місяць апарат здатний Майні криптовалюта на $ 120. Радіатор коштує 2 900 євро ($ 3 590). Таким чином для того, щоб покупка окупилася за рахунок Ethereum за нинішнім курсом, обігрівач потрібно не вимикати протягом п'яти років.

Крім Майнер в QC1 вбудований також звичайний радіатор, на випадок якщо тепла від відеокарт буде недостатньо.

Раніше повідомлялося, що Майнінг біткоіни може використовувати всю електроенергію в світі . Цифрова "видобуток" кріпітовалют загрожує енергетичній безпеці, ризики можуть досягти піку вже до 2020 року.

Крім проблем з електроенергією, через популярність Майнінг постраждали і любителі комп'ютерний ігор. Так, по всьому світу, включаючи Україну, через Майнінг виник дефіцит відеокарт .

Як відомо, Майнінг - це "видобуток" криптовалюта учасниками системи. Вона заснована на використанні обчислювальної потужності графічного процесора (GPU) відеокарти. Суть заробітку полягає в тому, що комп'ютер учасника вирішує математичні задачі паралельно з іншими. Хто зробить це першим - отримує нагороду. І чим потужніший в учасника обчислювальна система для Майнінг, тим більше криптовалюта він "видобуває".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Франції придумали обігрівач для Майнінг". інші Новини криптовалюта дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ