Донецкий техникум промышленной автоматики

Любов до піци з ананасами - єдине, що об'єднує героїв Overwatch

  1. Про геймплеї і користувачів
  2. Про персонажах і сюжеті
  3. Про технічну реалізації

У ролику, опублікованому Wired, Джефф Каплан приділив час як питань про баланс і ігровому процесі, так і жартів шанувальників мережевого шутера. Ми вибрали найцікавіші цитати з відео.

Ми вибрали найцікавіші цитати з відео

Про геймплеї і користувачів

У Overwatch грають шість на шість, так що нам доводиться враховувати безліч чинників, щоб оцінити ваш особистий рівень гри. Багато процесів залишаються за лаштунками, але в кінцевому підсумку найкращий спосіб оцінити ваш внесок - перемога чи поразка команди.

У разі, якщо гравці спеціально стоять на місці, користувачі ПК можуть доповісти про це в нашу підтримку, яка контролює подібні ситуації. Незабаром подібна можливість буде і у консольних гравців.

Деякі користувачі занадто суворі до себе, і навпаки. Упевнений, якщо подивитися на записи ваших ігор, з досвідом ви стали набагато краще. Але в цьому і полягає складність Overwatch - ваші суперники теж стають досвідченіше.

Ми не віримо в систему допомоги поступається команді. На наш погляд, вона не справедлива по відношенню до гравців, які перемагають.

Додатковий час було небхідно, щоб зробити гру більш справедливою. Ми перепробували безліч механік і, як мені здається, знайшли оптимальну.

Про персонажах і сюжеті

Гендзі - кіберніндзя, природно, він крутий.

В англійській версії Зоря каже вигадане слово «toblestein». Ми придумали це слово тому що не розуміли російську мову - насправді вона кричить: «Вогонь по готовності!». Але ми все рівного говоримо «toblestein».

З самого початку роботи над Overwatch ми хотіли, щоб це була гра від першої особи, але в той же час гравці могли асоціювати себе з персонажами і любити їх. Саме для цього ми придумали систему костюмів, які ми намагаємось показати при кожній нагоді.

Деякі речі обгрунтовані виключно геймплеєм, а не сюжетом. Так, Вдова і Трейсер, які не люблять один одного, можуть виявитися в одній команді і боротися проти Вдови і Трейсер з іншої команди.

Всі наші герої дуже різні. Любов до піци з ананасами - єдине, що об'єднує їх.

Мені подобається, що персонажі Overwatch належать гравцям. Іноді вони вигадують романтичні пари, які ми навіть не могли уявити або додають героям несподівані риси. Ви перетворили Солдата 76 в папочку, а D.Va стала монстром, що поглинає Mountain Dew, і якщо вам це подобається, то ми тільки за.

Про технічну реалізації

Є безліч речей, які можуть поліпшити продуктивність в Overwatch, але ключем залишаються Характеристики комп'ютера. Якщо мова йде про налаштування гри, раджу вам звернути увагу на дозвіл і глибину промальовування.

Моди для інших ігор не повинні активувати захист від читів в Overwatch.

Якщо ви зламали диск Overwatch для комп'ютера - ніяких проблем. Ви можете просто встановити гру заново, причому зробити це можна відразу на п'яти ПК. А ось у користувачів консолей виникнуть труднощі.

Я не можу сказати, що Overwatch ніколи не вийде на Mac. Але для того, щоб це сталося, потрібно, щоб можливості платформи збігалися з нашими вимогами до робочого процесу.

Ми часто повідомляємо гравцям про несподівані неполадки на серверах, але очікуваних неполадок не буває. Якщо ви отримали повідомлення про помилку, спробуйте за новою підключитися до гри і дізнайтеся статус серверів на офіційному сайті Overwatch або в твіттері Blizzard.