Донецкий техникум промышленной автоматики

Локальна політика безпеки

Л окальная політика безпеки - це оснащення консолі управління, що дозволяє встановлювати різні системні параметри безпеки. Дана оснащення також є частиною групової політики.

Для запуску цієї оснастки відкрийте Панель управління, в категорії Система і безпека клацніть на посиланні Адміністрування, після цього двічі клацніть на значку Локальна політика безпеки і підтвердіть ваші дії у вікні UAC (якщо воно з'явиться). Всі доступні адміністративні параметри розділені на кілька груп (рис. 11.30).

Рис. 11.30. Локальна політика безпеки

Найбільш актуальні параметри безпеки зібрані в розділі Локальні політики.

• Політика аудиту. Тут ви можете визначити, які події будуть записуватися в журнал безпеки. Для включення аудиту двічі клацніть на потрібному подію і в вікні встановіть потрібні прапорці: Успіх - для занесення в журнал вдалих спроб, Відмова - для фіксації невдалих спроб обраного дії.

• Призначення прав користувача. У цій категорії є досить великий список параметрів, що визначають, що можна і що не можна робити на комп'ютері окремим користувачам і групам. Наприклад, ви можете вказати, яким користувачам дозволити локальний вхід, а яким - доступ по мережі, хто може виконувати завершення роботи або змінювати системний час.

• Параметри безпеки. Тут зібрані різні адміністративні параметри, що визначають поведінку системи при вході в неї, доступі до комп'ютера з мережі, роботі з пристроями і ін.

Увага!

Не змінюйте параметри безпеки без особливої ​​необхідності, оскільки це може викликати проблеми в роботі системи. У більшості випадків для налаштування безпеки досить стандартних засобів: використання різних типів облікових записів, дозволів NTFS і батьківського контролю (див. Гл. 10).

Також може бути корисним:

  1. Параметри безпеки Internet Explorer
  2. Основні відомості
  3. засоби безпеки
  4. Центр забезпечення безпеки
  5. Локальна мережа

Інші новини: