Донецкий техникум промышленной автоматики

Ліцензія брокера UBK Markets

Діяльність UBK Markets регулюється Державною комісією з цінних паперів і бірж CySEC, Компанія має ліцензію № 186/12 на надання фінансових послуг на міжнародному рівні.

Компанія може надавати інвестиційні та супутні послуги або брати участь в інвестиційній діяльності щодо фінансових інструментів, зазначених у Додатку до документу.

пояснення:
1. I-III - означають відповідно частини I-III Додатка № 3 Закону № 144 (I) / 2007.

2. Цифри в дужках відповідають пункту кожної частини, як це визначено в пункті 1 даних пояснень.

Комісія з цінних паперів і бірж CySEC відповідальна за регулювання фінансових ринків і є наглядовим органом для Кіпрської фондової біржі, а також компаній, що надають інвестиційні послуги, і відповідає за дотримання всіма компаніями строгих фінансових правил відповідно до законів Євросоюзу. CySEC є членом Європейської організації з цінних паперів і ринків ESMA і регулюється Директивою Європейського союзу MiFID від 2004 року

На CySEC покладено відповідальність за виконання наступних регулятивних обов'язків:

  • контроль і нагляд над ліцензованими інвестиційними компаніями;
  • контроль і моніторинг діяльності брокерських компаній;
  • видача ліцензій інвестиційним компаніям.

UBK Markets строго і з особливою відповідальністю дотримується всіх правила фінансової діяльності. Компанія забезпечує Клієнтам надійний захист проведення всіх операцій для безпечної і професійної торгівлі. також наявність ліцензії CySEC дає Компанії можливість отримання прямого членства на європейських біржах і вільного відкриття офісів в країнах-членах Євросоюзу.

Реєстрація. Компанія UBK Markets Ltd зареєстрована в 2011 р в південній частині Євросоюзу - Кіпр, в місті Лімассол. Registered address: KYRIAKIDES BUSINESS CENTER, 2d floor, Leoforos Spyrou Kyprianou, 67, 4003, Limassol, Cyprus.

Комісія з цінних паперів і бірж CySEC пред'являє жорсткі вимоги до компаній фінансового сектора. У зв'язку з цим UBK Markets відповідає найсуворішим вимогам як щодо ведення операційної діяльності, здачі регулярних звітностей, так і в проходженні перевірок, що дає Клієнтам гарантії надійності і стабільності при роботі з брокером UBK Markets.

MiFID. UBK Markets веде діяльність відповідно до європейських, міжнародних та локальними законодавчими актами, включаючи Директиву 2004/39 / EC Європейського парламенту «Про ринки фінансових інструментів» (MiFID), що вступила в силу з 01.11.2007 р Дана Директива забезпечує прозору і ефективну інфраструктуру фінансової діяльності в країнах, що входять в Європейську економічну зону (EEA), захищає інтереси учасників фінансових ринків і права споживачів. Директива була включена в законодавство Кіпру Законом № 144 (I) / 2007 року «Про інвестиційні послуги, інвестиційної діяльності та регульованих ринках».

Інвесторський компенсаційний фонд

UBK Markets є членом Компенсаційного фонду інвесторів ICF (Investor Compensation Fund) для клієнтів кіпрських інвестиційних компаній CIF (Cyprus Investment Firms) відповідно до Закону Республіки Кіпр № 144 (I) від 2007 р