Донецкий техникум промышленной автоматики

Легкий заробіток на нульовому сайті.

Я вже писав про те, що   Сапі не для СДЛ Я вже писав про те, що Сапі не для СДЛ . Сьогодні хочеться трошки похвалити цю стару біржу посилань. Вебмайстрам важко що-небудь заробити на нульовому сайті без показників і практично без відвідувачів. Раніше (деякі до цих пір клепають) жила тема сателітів. Тепер після АГС, Яндекс косить не тільки говно сайти, але і цілком пристойні проекти. Але, як на мене, альтернатив сапі в плані заробітку на нульових сайтах я не бачу.

Я вирішив написати про особисту стратегії, яка працює з 2008 року. Щоб не бути пустословом, докладу скріншот.

Тіца тощо на цьому сайті ніколи не було більше нуля 🙂 Як видно зі скріншоту все посилання 3 рівня розкуплені. На сторінці дозволяю виставляти тільки 1 зовнішнє посилання з ціною в 2 рази вище системної! Є, звичайно, спокуса збільшити кількість посилань на сторінці хоча б до 2-3 і трохи ціну знизити. Але, я дотримуюся правила: «Якщо працює - краще не чіпати!». Контент Там не уник на 90% (2-3 останніх поста писав сам). За майже три роки 120 баксів не так вже й багато, але якщо врахувати, що сайт не якісний і робився на коліні за день ... і отмінусіровать домен на три роки в зоні кому (припустимо 8 баксів) виходить 120 (3 * 8) = 96 $ Це я ще забув врахувати адсенс, який на цьому сайті приніс 70 евро. Але я зараз про сапі ... Так, ось. Роблячи сайт (навіть найпростіший) в перспективі день витрачених зусиль може принести практично 100. А якщо попрацювати хоча б 3 місяці? Я вважаю цей спосіб найлегшим, який дійсно приносити пасивний дохід. На даний момент я на нього додаю не більш 3 новин на місяць (правда часто забуваю і це робити). Варто ще врахувати, що я не користуюся плагіном сапі під вордпресс і їх код прописав в коді шаблону сайту. Якщо знаєте цікавіші, легкі і надійні способи заробітку на гс з нульовими показниками, буду радий їх вислухати в коментарях. Думаю, відвідувачам теж буде цікаво почути коментарі інших на цю тему. Так як багато (особливо, початківці вебмастера) стикаються з термінової проблемою монетизації свого нульового сайту для того хоча б, щоб на початкових стадіях він окуплял хостинг і домен і так сказати був фінансово не залежимо від свого творця, а ще краще, щоб радував подарунками в вигляді додаткового профіту 🙂
Більшості людей важливо завжди залишатися на мобільному зв'язку. Тепер можна не заморачіватся з великою кількістю тарифів стільникового зв'язку якщо у Вас є безлімітна зв'язок билайн . Простіше заплатити одну суму раз на місяць і дзвонити скільки завгодно.

Також можна почитати:

100. А якщо попрацювати хоча б 3 місяці?