Донецкий техникум промышленной автоматики

Лабораторна робота № 2 "Електронні ресурси для підготовки до ДПА та ЗНО"

http://www.fipi.ru/ -Даний сайт розроблений відповідно до чинного федеральним державним освітнім стандартом з математики, діючими підручниками і навчальними посібниками. Містить всі необхідні матеріали для підготовки до ДПА та ЗНО з усіх предметів.

1.Полнота подання матеріалу ЄДІ і ДПА. ФІПІ постійно доповнюється новими матеріалами, відповідними ДПА і ЄДІ.

2.Наличие рекомендацій по виконанню завдань. Федеральний інститут педагогічних вимірювань дає уявлення методистам, вчителям про те, які завдання планується включити в іспит в 2012 році і в перспективі, надає інструмент для формування системи внутрішкільного контролю і проведення діагностичних заходів на регіональному рівні.

3. Розбір найбільш поширених помилок і «пасток». На сайті опубліковані тренувальні та діагностичні роботи. Для демо-версій розбирається рішення.

4. Відповідність демо-варіантам ЄДІ і ДПА 2012 р Завдання повністю відповідають демо-варіантам ЄДІ і ДПА 2012 р

http://www.alleng.ru/index.htm - «Всім, хто вчиться»

1.Полнота подання матеріалу ЄДІ і ДПА. Тут представлені повні видання типових завдань ЄДІ і ДПА, тренувальні завдання, траніровочние тести, роботи і мн. ін.

2.Наличие рекомендацій по виконанню завдань. Є безліч рекомендації щодо виконання завдань.

3.Разбор найбільш поширених помилок і «пасток». На сайті розібрані найпоширеніші помилки і «пастки».

4.Соответствіе демо-варіантам ЄДІ і ДПА 2012 г. Матеріал відповідає демо-варіантам ЄДІ і ДПА 2012 р

http://www.gotovkege.ru/ 1. Повнота подання матеріалу ЄДІ і ДПА. Матеріал представлений у вигляді тестів, завдань, книг по ЄДІ і ДПА.

2. Наявність рекомендацій по виконанню завдань. Є рекомендації щодо виконання завдань, а так само рекомендації по структурі проведення ЄДІ і ДПА, правильного заповнення бланків та багато інших

3. Розбір найбільш поширених помилок і «пасток». Є розбір деяких найбільш поширених помилок.

4 Відповідний демо-варіантам ЄДІ і ДПА 2012 г. Матеріал відповідає демо-варіантам ЄДІ і ДПА 2012 р

http://www http://www.ctege.info/programmyi-dlya-ege/ - Що ж це таке - програми для єдиного державного іспиту? З одного боку - всього лише звичайний навчальний курс, але при цьому інтерактивна програма кардинально від нього відрізняється. Вона - ваш самий надійний помічник, електронний репетитор, універсальний довідник і підручник, що включає курси предмета за кілька років одночасно.

В онлайн програмах для ЄДІ ви знайдете також навчальні аудіолекції і наочні ілюстрації, відеофрагменти і анімації, тести і завдання, тренінги і таблиці. Матеріал подається настільки легко і невимушено, що часом нагадує захоплюючу інтелектуальну гру, однак при цьому засвоєння його на порядок ефективніше, ніж при звичайному прочитанні друкованого підручника чи рішення кількох десятків нудних стандартних завдань. Пропонуючи вам подібну форму навчання, ми впевнені - підготовка до іспитів з програмами для ЄДІ перетвориться для вас з рутинної обов'язки в приємне і корисне проведення часу.