Донецкий техникум промышленной автоматики

Курси дизайнерів-верстальників | Курси комп'ютерної верстки | Навчання верстальник в Фахівці

Редакції газет, видавництва та рекламні агентства - всюди потрібно верстальник. Саме від роботи верстальника залежить остаточний вигляд видання та його зовнішня привабливість для читачів. За твердженням експертів ринку праці, попит на представників цієї професії рік за роком тільки збільшується, адже зростає обсяг поліграфічних послуг, виникають нові видання. Верстальник, що володіє художнім смаком і творчим мисленням, а також володіє сучасним інструментарієм верстки, завжди затребуваний.

У функції верстальника входить розміщення на сторінці тексту, ілюстративного матеріалу і елементів оформлення в повній відповідності з макетом, який був раніше затверджений. Верстальник працює зі шрифтами, з програмами обробки зображень, з графічними додатками і з програмами, призначеними для верстки. Крім того, верстальник повинен добре розбиратися в комп'ютерній техніці - знати принцип роботи та можливості не тільки безпосередньо комп'ютера, але і принтерів, сканерів, планшетів.

Навчальний центр «Спеціаліст» пропонує різні навчальні програми, за допомогою яких новачки можуть придбати професію верстальника, а досвідчені фахівці підвищать рівень своєї кваліфікації. Наші викладачі вчать працювати з останніми версіями всіх програм сімейства Adobe , З новою версією Photoshop , Роботі з растровою і векторною графікою, кольорокорекції і ретуші зображень , прийомам макетування та верстки друкованих і електронних документів , додрукарської підготовки макетів - одним словом, повного арсеналу необхідних інструментів. Є спеціальні програми для бажаючих навчитися програмами CorelDRAW , QuarkXPress . Успішно пройшли навчання отримують сертифікат про закінчення навчання на курсах по продуктам Adobe, сертифікати про закінчення навчання на авторизованих курсах Corel , Quark .

Переваги навчання в Центрі «Спеціаліст»:

Запишіться на курси і станьте висококваліфікованим фахівцем!


-   Програма підвищення кваліфікації   - Записатися - Програма підвищення кваліфікації - Записатися

* «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.