Донецкий техникум промышленной автоматики

Курси веб-дизайну

Веб-дизайн - це те, з чого починається сайт для вашого відвідувача. Це - то перше враження, після якого відвідувач вирішує, залишиться він на Вашому сайті чи ні. Причому, це рішення він приймає інтуїтивно і швидко. Тому від веб-дизайнера безпосередньо залежить, наскільки ефективно він зможе представити інформацію і яке число відвідувачів зупинить свій вибір на даному сайті.

Для веб-дизайнерів Школа дизайну «Спеціаліст» пропонує курси веб-дизайну і юзабіліті , Adobe Animate і Photoshop .

Ви хочете просто зробити сайт для своєї компанії і організувати свою студію і виконувати замовлення? Після закінчення навчання веб-дизайну в Школі дизайну «Спеціаліст» Ви зможете створювати сайти будь-якої складності, сайти, які будуть залучати продуманим і зручним для користувача дизайном, сайти, які будуть приносити гроші своїм власникам.

Школа дизайну «Спеціаліст» пропонує Вам опанувати HTML5 - новітнім мовою веб-розмітки. HTML5 - відповідь розробників на давно назрілі вимоги часу.
» Розширте з'явилася можливість поскаржитися c HTML5 !

Курси веб-дизайну в «Фахівці» схвалені комісією по веб-розробці РАЕК.

Ви зможете вибрати зручні для Вас час, місце і режим занять в нашому гарантованому розкладі на рік. Професійні викладачі, висока якість навчання, консультація на форумі «Фахівця» - це запорука того, що Ваші сайти стануть найпривабливішими в Інтернеті! Адже випускники Школи дизайну «Спеціаліст» успішно працюють в Студії Артемія Лебедєва та інших провідних веб-компаніях Рунета.

Приєднуйтесь до їх спільноти!

* Школа дизайну - підрозділ Навчального Центру «Спеціаліст»


-   Програма підвищення кваліфікації   - Записатися - Програма підвищення кваліфікації - Записатися

* «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.

Ви хочете просто зробити сайт для своєї компанії і організувати свою студію і виконувати замовлення?