Донецкий техникум промышленной автоматики

Курси Excel

Центр «Спеціаліст» є першим і єдиним в Росії центром сертифікації Microsoft Office Specialist Authorized Testing Center , А також є золотим партнером Microsoft №1 в Росії, Східній та Центральній Європі протягом багатьох років.

Сьогодні навряд чи знайдеться офісний працівник, який не знайомий з програмою Microsoft Excel. Багато хто використовує Excel щоразу, коли потрібно скласти таблицю. Але більшість користувачів, на жаль, навіть не уявляє собі всього масштабу і різноманітності можливостей Excel. На курсах навчання Excel в Центрі «Спеціаліст», слухачі навчаться професійно працювати з таблицями, формулами, діаграмами і багатьом іншим.

Більше 40-ка викладачів Центру є сертифікованими тренерами Microsoft ( MOS , MCT ). Щорічна участь нашого УЦ у всіх найважливіших заходах Microsoft ( «World Partner Conference» (США), «Платформа», «Полігон» і ін.) Дозволяє викладачам Центру першими в Росії передавати отримані унікальні знання і досвід слухачам курсів Microsoft Excel. Індивідуальний підхід, постійна практика на заняттях, навчання в режимі живого діалогу - все це курси Excel в «Спеціаліст». Навчання Ексель ведеться за останніми версіями програми. Курси Ексель призначені як для початківців, так і для просунутих користувачів.

Курси Excel в Центрі «Спеціаліст» входять в державну програму підвищення кваліфікації, що робить Вас більш привабливим і бажаним співробітником для роботодавців. Крім цього, після навчання Ексель Ви отримаєте міжнародний сертифікат фахівця з Microsoft Office від Microsoft * і престижне свідоцтво Центру «Спеціаліст».

До Ваших послуг зручний графік навчання - ранок, день, вечір, вихідні, онлайн-навчання . Крім цього Ви завжди зможете спланувати своє навчання заздалегідь, завдяки гарантованій розкладом на рік.

Центр «Спеціаліст» є першим і єдиним в Росії центром сертифікації   Microsoft Office Specialist Authorized Testing Center   , А також є   золотим партнером Microsoft №1 в Росії, Східній та Центральній Європі   протягом багатьох років

Доступ до Всім підручниками в будь-який час, в будь-якому місці!

Електронні навчальні посібники Microsoft - навчання в Центрі "Спеціаліст" стало ще ефективніше!
Будучи лідером серед навчальних Центрів Microsoft в Росії, Центр «Спеціаліст» пропонує своїм слухачам два варіанти навчальних посібників Microsoft - електронний і паперовий. Якщо ви займаєтеся на авторизованих курсах Microsoft в очному режимі, у Вас є можливість вибрати, в якому вигляді отримати підручник. Практика показує, що електронні навчальні посібники сприяють більш ефективному засвоєнню матеріалу слухачами. Дізнайтеся подробиці!

* Сертифікати Microsoft видаються тільки по авторизованим вендором курсам


-   Програма підвищення кваліфікації   - Записатися - Програма підвищення кваліфікації - Записатися

* «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.