Донецкий техникум промышленной автоматики

Курс акцій Amazon.com Inc (AMZN), вартість, графік онально на AvaTrade

 1. Котирування акції AMZN де і коли торгуються
 2. Курс акцій Amazon - вартість і онально графік
 3. Заробіток на акціях AMZN за допомогою контрактів CFD
 4. Коли варто очікувати зростання ціни акцій AMZN

Американська корпорація Amazon
Американська корпорація Amazon.Com. Incorporated була утворена в 1994 році з метою реалізації товарів масового попиту через інтернет. Свого часу на світові біржі був випущені акції під тікером AMZN, які відразу ж стали розглядатися, як найперспективніші біржові активи.

До реєстру акціонерів увійшли такі відомі в біржовому світі проекти як Capital World Investors, T. Rowe Price Associates, The Vanguard Group. Цінні папери компанії Амазон враховуються при складанні індексів NASDAQ 100, S & P 500 і S & P 100, NASDAQ Comp. Загальна капіталізації компанії на 2018 рік склав $ 504,6 млрд.

Котирування акції AMZN де і коли торгуються

 • номінальна вартість однієї акції - $ 16;
 • ці цінні папери купуються і продаються на американській фондовій біржі NASDAQ
 • кількість акцій, що перебувають у вільному обігу на 2018 рік - 475 166 527;
 • час торгів на біржі NASDAQ - 09:30 - 16:00 (+7 годин взимку, +8 влітку по МСК);
 • середня вартість акцій AMZN на початок 2018 року вартість - близько $ 1300 за штуку.

Курс акцій Amazon - вартість і онально графік

На цьому графіку котирувань акцій AMZN можна простежити динаміку курсу, щоб проаналізувати причини зростання і падіння цих цінних паперів.

Наприклад, в третьому кварталі 2017 року виручка компанії Амазон виросла, завдяки отриманню $ 1.3 млрд. Від продажу Whole Foods. Даний проект продовжує розвиватися в усіх напрямках, дозволяючи заробляти, як на стабільному загальному зростанні вартості акцій, так і на різниці поточних цін. Показники компанії і інша об'єктивна інформація, яка допомагає укладати прибуткові угоди з цими біржовими активами, регулярно публікується на офіційних ресурсах даного проекту.

Заробіток на акціях AMZN за допомогою контрактів CFD

Акції Амазон є досить дорогим активом - покупка акцій за поточною вартістю включає в себе певні бюрократичні формальності і необхідність оплати мита. Тому більшість трейдерів заробляють на цих цінних паперах за допомогою угод, що укладаються на різницю цін (CFD). Суть таких контрактів полягає в наступному.

 • Якщо вартість активу протягом дії договору підвищиться, то продавець сплачує покупцеві різницю в початковій і кінцевій ціні.
 • У разі зниження вартості акцій, у виграші залишається продавець, а покупець несе відповідний збиток.

Такий формат угод надає можливість грати на різниці цін без оформлення права власності на акції, яке часто вимагає складної процедури ідентифікації та супутніх фінансових витрат. Приватні інвестиції можна робити як в зростання, так і в зниження ціни відповідно до аналітичними інформаційними даними, результатами технічного моніторингу та професійної інтуїцією.

Однак варто розуміти, що контракти CFD пов'язані з певними ризиками. Тому ні в якому разі не варто ризикувати власними грошима, роблячи ставки «навмання».

Коли варто очікувати зростання ціни акцій AMZN

 1. Прибуток компанії збільшилася або може зрости найближчим часом.
 2. американський фондовий ринок знаходиться на підйомі в цілому.
 3. Компанія Amazon.Com. Incorporated уклала великий контракт.
 4. Торговий асортимент на сайтах Амазон недавно поповнився новими перспективними позиціями.
 5. Компанія оголосила про впровадження інновацій або нових форм обслуговування покупців.
 6. На сайті запрацювала нова система привабливих Сидока або проходить довгострокова акція.
 7. Значне підвищення зростання відвідуваності сайту Амазон.

Щоб правильно грати на підвищення / пониження слід використовувати такі ефективні інструменти як біржові індикатори та технічний аналіз, що надається всіма брокерськими платформами. Одночасно варто постійно вивчати календар економічних і політичних подій з упором на ринок США.

Згідно з даними аналітичної компанії BloomReach, в 2017 році 55% користувачів спочатку шукали товари в інтернет-магазині Amazon. Цей проект вже став в свідомості переважної більшості американців, європейців і росіян синонімом вигідного і надійного електронного шопінгу. Сайт компанії займає перші позиції в провідних пошукових системах по запитах, пов'язаним з електронними книгами, музичним контентом і сучасними відтворюють пристроями.

Акції Амазон відкривають перспективи прибуткової торгівлі без великих ризиків з урахуванням стабільності компанії і бездоганній репутації самого активу. При наявності торговельної інтуїції, що доповнюється вмілим використанням біржових інструментів, на ці цінні папери можна досить швидко заробити непогані гроші.