Донецкий техникум промышленной автоматики

Купити оперативну пам'ять в ДНР-Маркеті: Донецьку, Макіївці, Горлівці

Оперативна пам'ять в ДНР відноситься до числа найбільш важливих елементів кожного ПК, вона відповідає за тимчасове зберігання файлів і продуктивність системи. Достатній обсяг оперативної пам'яті (ОЗУ) сприяє використанню всіх ресурсів комп'ютера на максимальному рівні. Якщо ж цей елемент підібраний неправильно, то процесор не зможе видати максимальну потужність і від всіх посилених показників буде не багато користі.


Визначаючись з покупкою оперативної пам'яті для свого ПК, варто звернути увагу на такі показники:

  • Якщо вбудована ОЗУ Вашого комп'ютера не велика, можна розширити її додатковою карткою, якщо це буде 4-8 Гб, швидка робота пристрою буде забезпечена.
  • Частота, що відображає дії за секунду і чим ця швидкість вище, тим швидше змінюються завдання і виконуються задані пристрою дії.
  • Тип оперативної пам'яті (ОЗУ) підрозділяється на DDR, DDR2 ... DDR5. Перші 2 вже не популярні зараз, ці моделі вважаються застарілими і рідко зустрічаються в продажу, вони застосовуються з материнськими платами попередніх поколінь. DDR5 тільки набирає популярність і ціна його поки досить висока.
  • Наявність буфера, який знижує навантаження на систему синхронізації і полегшує роботу контролера ОЗУ, сприяє затримці, що знижує навантаження на весь системний блок.
  • Не варто ігнорувати такі показники, як система додаткового охолодження, при роботі з трудомісткими завданнями може з'являтися нагрівання окремих планок і радіатор буде не зайвим.

Перед вибором оперативної пам'яті для ПК необхідно визначити призначені пристрої, якщо це машина для офісної роботи, можна не витрачати зайві кошти для занадто великий обсяг. У разі роботи з графічними редакторами або вимогливими іграми, краще вибрати 8 Гб, щоб її обсягу вистачило для безперебійної роботи. Тут Вам також знадобляться продуктивні процесори в ДНР і відеокарти . ОЗУ переважно купувати з запасом і всі системні вимоги повинні бути трохи нижче, ніж показник пам'яті. Буває таке, що показники пам'яті одного виду різні, і віддати перевагу варто той варіант, де характеристики вище.

Оплата замовлення тільки при отриманні, відсутність додаткових комісій, доставка по всій республіці, тривала гарантія і можливість повернення покупки вигідно виділяють ДНР-Маркет серед інших магазинів в ДНР.