Донецкий техникум промышленной автоматики

Купити медичні функціональні ліжка для лежачих хворих в Києві

  1. Види ліжок для лежачих хворих
  2. Що потрібно врахувати при виборі ліжка для лежачих хворих

На нашому сайті ви можете купити ліжко для лежачих хворих. Дуже важливим моментом в лікуванні хворих є міцний і хороший сон. Так як під час сну у людини відновлюються пошкоджені клітини, в норму приходять внутрішні органи, людина набирається сил і енергії. Саме тому ліжко для лежачих хворих повинна бути максимально зручною і функціональною.

Ми пропонуємо вам купити ліжко медичну (Київ) такої конструкції, яка значно полегшить пересування ліжка. Буває так, що хвора людина не може самостійно пересуватися. В такому випадку краще купити ліжко для лежачих хворих, яка обладнана колесами. Таку ліжко для хворих можна вільно пересувати по кімнаті або, наприклад, перекотити в іншу палату.

Ліжка медичні функціональні складаються з секцій, кут нахилу яких можна легко регулювати. Таким чином, ви зможете відрегулювати правильне положення тіла пацієнта.

Види ліжок для лежачих хворих

Ліжка універсальні для лежачих хворих бувають з механічною і електричним регулюванням секційних відділень. Якщо ви вирішите купити медичну ліжко з електричним регулюванням, то врахуйте, що поруч з ліжком обов'язково повинна бути розетка. Така ліжко має низку переваг. Пацієнт самостійно може відрегулювати положення секцій. Наприклад, для реабілітації лежачих хворих йому необхідно рух. А якщо ви вирішите купити функціональне ліжко, то рух хворого на ліжку не займе багато часу і сил. Хоча механічні ліжка функціональні медичні більш надійні і довговічні у використанні. Але на їх регулювання потрібен час, так як вона проводиться вручну.

Що потрібно врахувати при виборі ліжка для лежачих хворих

Ліжко для лежачих хворих (Київ) має бічні загородження Ліжко для лежачих хворих (Київ) має бічні загородження. Вони не дають хворому впасти при необережних рухах. Загородження можуть бути знімними або відкидними.

Якщо функціональна медичне ліжко купується в лікарню, тоді вона не повинна бути занадто широкою. Швидше за все, її буде необхідно переміщати з однієї палати в іншу і вона обов'язково повинна проходити в дверний проріз. Також ліжко медичне функціональне не повинна перекривати доступ до пацієнта для лікаря з жодною зі сторін.

У нас ви можете купити ліжка для лежачих хворих різні по дизайну. Також ліжко медична, купити яку ви можете у нас, підійде не тільки для лікарні, а й для квартири. Такі ліжка часто купують для інвалідів, лежачих хворих і літніх людей. Ліжко медична добре вписується в інтер'єр. Ми пропонуємо вам медичні ліжка, ціна на які відповідає їх високій якості та функціональності.

Дивіться також: поручні для інвалідів , калоприемник 6300 , урологічні прокладки , підгузники для дорослих