Донецкий техникум промышленной автоматики

Кращий антивірус скачати безкоштовно для Windows 7/10 / XP, встановити безкоштовний антивірус (2019 г.) на комп'ютер!

  1. Незалежний рейтинг кращих безкоштовних антивірусів 2019 р
  2. Завантажити безкоштовний антивірус Авіра (Avira Free Antivirus)
  3. Встановити антивірус Bitdefender Antivirus Free Edition
  4. Завантажити безкоштовний антивірус Аваст (Avast Free Antivirus)
  5. Завантажити безкоштовний антивірус Панда (Panda Cloud Antivirus)
  6. Завантажити антивірус AVG безкоштовно (AVG AntiVirus Free Edition)
  7. Встановити безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials
  8. Доповнення: Malwarebytes Anti-Malware Free - найкраща чистка шпигунських програм!
  9. Який антивірус кращий? Вислови свою думку!

Незалежний рейтинг кращих безкоштовних антивірусів 2019 р

На цьому сайті ви можете скачати і встановити безкоштовні антивіруси для комп'ютера. Наш рейтинг оновлюється щороку і базується на результатах численних тестів, постійно проводяться найбільшими в світі незалежними організаціями і іменитими інтернет-ресурсами, включаючи: Virus Bulletin, AV-Comparatives, AV Test, ICSA Labs, OPSWAT і іншими.

Для вашої безпеки ми не зберігаємо антивірусні програми у себе на сервері. Всі номери скачування ведуть тільки на офіційні версії програм на сайтах офіційних виробників програмного забезпечення. Завантажуючи безкоштовні антивіруси по нашим посиланнях, ви на 100% захищені від отримання зараженого вірусами софта, що цілком можливо на інших інтернет-ресурсах.

Завантажити безкоштовний антивірус Авіра (Avira Free Antivirus)

Плюси: кращий захист від шкідливого ПО, захищений інтернет-серфінг, захист від фішингу (безпечний банкінг).

Мінуси: пригальмовування на повільних ПК, показ реклами.

Виробник: Avira Operations GmbH & Co. KG
Підтримувані ОС: Windows 10/8/7 / Vista / XP

Avira Free Antivirus - безкоштовний антивірус з дійсно кращими на тлі своїх колег можливостями по виявленню всіх видів шкідливих програм (включаючи рекламні) і вразливостей нульового дня. Сканер цієї програми є на сьогодні кращий за всіма тестами, серед безкоштовного антивірусного ПО. Наслідком такої високої ефективності є тільки одне обмеження - Avira Free Antivirus буде пригальмовувати на повільних ПК.

Програма дуже порадує просунутих користувачів: антивірусне ПЗ має масу настройок і можливостей з управління, а також масу додаткових функцій, включаючи VPN клієнт, захист інтернет-серфінгу і ін.

Надбудова для браузера «Avira Browser Safety» зробить ваш інтернет-серфінг по справжньому безпечним. Система попередить про посилання, що ведуть на шкідливі сайти, запобіжить спробу перенаправити вас на підроблений сайт, наприклад, онлайн-банку (захист від фішингу), а також заблокує відстеження ваших дій рекламними мережами. При скачуванні програм з Інтернету вас попередять, якщо нове ПЗ є потенційно небажаних (наприклад, таємно встановлює вам плагіни для браузерів, рекламні модулі та ін.)

Для того щоб антивірус Avira Free Antivirus скачати безкоштовно перейдіть за засланні , При цьому автоматично будуть завантажені інсталятора антивірусної програми. Далі інсталятор завантажить сам антивірус.

Встановити антивірус Bitdefender Antivirus Free Edition

Плюси: поставив і забув, мінімальне навантаження на систему, відмінний рівень захисту від загроз, проактивний захист від вірусів, захист від фішингу.

Мінуси: не підтримує російську мову, недоступні практично ніякі настройки.

Виробник: Bitdefender
Підтримувані ОС: Windows 10/8/7 / Vista / XP

У 2016 році цей безкоштовний антивірус зробив неймовірний стрибок вгору, випередивши всіх свої колег по швидкості роботи, якості виявлення і захисту користувачів від шкідливих програм. Антивірусна програма поставляється Переднастроєні і не вимагає участі користувача після запуску.

Перевагами Bitdefender Antivirus Free Edition є вбудований монітор мережевої активності додатків, який відловлює віруси, які маскуються під нормальні програми при спробі вийти в інтернет і при наявності підозрілої активності блокує їх. Система проактивного захисту запускає нові підозрілі файли в безпечному середовищі і, тільки якщо шкідливі дії не виявлені, запускає програму нормально.

Обмеження програми - мінімум налаштувань, доступних для користувачів. Програму можна рекомендувати користувачам, які хочуть поставити антивірус і більше на нього ніколи не відволікатися.

Для того щоб антивірус Bitdefender Antivirus Free Edition скачати безкоштовно перейдіть за засланні . Завантаження почнеться автоматично!

Завантажити безкоштовний антивірус Аваст (Avast Free Antivirus)

Плюси: ефективний захист в реальному часі від шкідливого ПО, мінімальне навантаження на процесор, вбудоване сховище для паролів до облікових записів в Інтернет, перевірка безпеки домашньої мережі.

Мінуси: відсутність захисту від фішингу та крадіжки банківських даних, нав'язливість деяких функцій, що спливає реклама «платної версії».

Виробник: AVAST Software as
Підтримувані ОС: Windows 10/8/7 / Vista / XP / 2000

Avast, напевно, найпопулярніший безкоштовний антивірус серед російських користувачів з роками все більше нарощує свої можливості і удосконалює систему захисту від вірусних атак. Програму можна безкоштовно використовувати на домашніх комп'ютерах і в інших випадках некомерційного використання. Avast забезпечує найнеобхідніший комплекс захисних заходів для вашого комп'ютера про шкідливого ПЗ. Антивірусна програма працює дуже швидко і майже не гальмує роботу комп'ютера або ноутбука.

Avast в реальному часі відстежує всі запускаються, і забезпечує захист від шпигунських програм та руткітів. Безпечний інтернет-серфінг забезпечує розширення для браузерів, яке попереджає про відвідування потенційно небезпечних сайтів. Воно ж блокує на сайтах шкідливі скрипти, а також захистить від підміни посилань в результатах пошуку. Нова функція «сховище паролів», дозволить входити в будь-які облікові записи в Інтернет, використовуючи всього один пароль до антивірусу. Нова функція «Безпека домашньої мережі» дозволить перевірити вашу Wi-Fi або дротову мережу на наявність вразливостей обладнання перед вторгненнями зловмисників.

Якщо ви використовуєте інтернет-банкінг або робите покупки в інтернет-магазинах, розраховуючись кредиткою, то краще придбати платну версію антивіруса, тому що в безкоштовній версії Avast немає захисту від фішингу та крадіжки банківських даних.

Після установки антивірус Avast попросить вас через 30 днів пройти реєстрацію. Реєстрація програми абсолютно безкоштовна і діє протягом 1 року, після чого антивірус запропонує перереєструватися повторно. При реєстрації та перереєстрації вибирайте «Базовий захист». Будьте уважні, вам весь час будуть ненав'язливо пропонувати завантажити платну версію програми.

Для того щоб антивірус Avast! Free Antivirus скачати безкоштовно перейдіть за засланні . Завантаження почнеться автоматично!

Завантажити безкоштовний антивірус Панда (Panda Cloud Antivirus)

Плюси: простий в роботі, використовує хмарні технології, хороша система виявлення загроз при мінімальному навантаженні на систему.

Мінуси: відставання у виявленні загроз нульового дня, помилкові спрацьовування, потрібне постійне підключення до інтернет.

Виробник: Panda Security
Підтримувані ОС: Windows 10/8/7 / Vista / XP

Panda Cloud Antivirus - досить вдала спроба команди Panda Security на ринку безкоштовних антивірусних продуктів. Цей програмний продукт, як і антивірус Microsoft Security Essentials, має дуже простий інтерфейс і повністю автоматизовані функції по автоматичному оновленню і видаленню шкідливих програм. Ступінь захисту досить висока, однак за останніми тестів, виявлення найсвіжіших загроз (так званих загроз нульового дня) нижче, ніж у конкурентів. Антивірус Panda одним з перших почав використовувати хмарні технології (Cloud) для більш швидкого випуску оновлень, доступ до яких автоматично отримують користувачі при підключенні до інтернету.

У антивірусі реалізований повний комплекс захистів: антивірус, антишпигун, поведінковий аналіз, URL і веб-фільтрація (встановлюється плагін до браузера). Однак антивірус не безгрішний і може випадково прийняти за загрозу абсолютно безпечний процес або програму. При цьому загроза автоматично поміщається в карантин, і вам залишається тільки гадати, чому раптом перестала працювати та чи інша програма. Високий рівень безпеки ПК також забезпечується тільки при постійному підключенні до інтернет.

Для того щоб антивірус Panda Cloud Antivirus скачати безкоштовно перейдіть за засланні при цьому автоматично будуть завантажені інсталятора антивірусної програми. Далі інсталятор завантажить сам антивірус.

Завантажити антивірус AVG безкоштовно (AVG AntiVirus Free Edition)

Плюси: хороший рівень захисту від шкідливих програм і веб-загроз, додаткові функції, невелике навантаження на процесор.

Мінуси: нетривіальне скачування, повільне сканування, велика кількість реклами, застарілий зовнішній вигляд.

Виробник: AVG Technologies
Підтримувані ОС: Windows 10/8/7 / Vista / XP

AVG AntiVirus Free - цей безкоштовний антивірус з найбільшою історією (можна сказати родоначальник безкоштовних антивірусів) і лідер за абсолютним числом завантажень в світі за всю історію в інтернет. AVG був дуже популярний ще кілька років тому, проте втратив своїх прихильників в зв'язку з погіршенням якості виявлення загроз. Однак тепер рівень захисту від шкідливого ПО і web-загроз в цій програмі знову на висоті, і вона повертається на ринок.

Зовнішній вигляд AVG дещо не сучасний, як ніби поринаєш в минуле століття. У програмі багато реклами. При установці AVG також встановлює надбудову з пошукової панеллю для браузера. Крім основних функцій в антивірус вбудовані різні корисні компоненти для поліпшення продуктивності комп'ютера (чистка реєстру, фрагментація та ін).

Завантажити AVG AntiVirus Free з офіційного сайту розробника зараз неможливо. Для скачування користувачів перенаправляють на портал Cnet.com, що відлякує багатьох російських користувачів, які побоюються завантажити вірус замість антивіруса. Враження посилюється ще і тим, що знайти на сайті одне з посилань для скачування не просто - сайт переповнений рекламою інших програмних продуктів.

Для того щоб антивірус AVG скачати безкоштовно перейдіть за засланні .

Встановити безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials

Плюси: гранична простота у використанні, гарне виявлення і видалення загроз, низьке завантаження процесора, мінімум втручання користувача.

Мінуси: повільне сканування, слабкий захист веб-серфінгу, немає маси можливостей, що надаються іншими безкоштовними антивірусними програмами.

Виробник: Microsoft Corporation
Підтримувані ОС: Windows 10/8 (антивірус йде в комплекті), Windows 7 / Vista

Microsoft Security Essentials - безкоштовний антивірусний продукт від компанії Microsoft. Програма характеризується високим рівнем виявлення загроз, особливо руткітів. Мабуть, найбільшою перевагою програми є практично повна відсутність помилкових спрацьовувань і якісне видалення шкідливого ПО, що виявляється в системі. Антивірус вимагає мінімально втручання користувача: реєстрація відсутня, всі оновлення і сканування відбуваються в автоматичному режимі, ніякої нав'язливої ​​реклами.

Основними недоліками Microsoft Security Essentials є дуже повільне сканування системи, а також слабкий захист при відвідуванні заражених інтернет-сайтів. Установка програми можлива тільки на ліцензійну операційну систему. Антивірус оптимальний для людей старшого покоління, які користуються обмеженим набором перевірених інтернет-ресурсів.

Для того щоб антивірус Microsoft Security Essentials скачати безкоштовно перейдіть за засланні . Вкажіть свою операційну систему і завантаження почнеться автоматично. C операційною системою Windows 8 антивірус поставляє за замовчуванням.

Доповнення: Malwarebytes Anti-Malware Free - найкраща чистка шпигунських програм!

Плюси: ефективна чистка шпигунських програм та руткітів, не конфліктує з антивірусами, видаляє настирливу рекламу.

Мінуси: досить повільне сканування, не перевіряє пошту і веб-сайти, оновлюється вручну.

Виробник: Malwarebytes
Підтримувані ОС: Windows 10/8 (32/64 біт) / Windows 7 / Vista / XP

Malwarebytes Anti-Malware Free - дуже популярна у всьому світі безкоштовна утиліта, помітно підвищує безпеку роботи на комп'ютері. Вона не є антивірусним програмним забезпеченням і не зможе захистити ваш ПК від проникнення вірусів. Однак програма прекрасно справляється з функцією видалення вже наявних шкідливих і шпигунських програм, руткітів, включаючи рекламне ПО (спливаючі банери, реклама і т.п.), які якимось шляхами опинилися на комп'ютері або ноутбуці.

Важливими перевагами програми є те, що вона не конфліктує з існуючими антивірусами і має спеціальний режим маскування, який не дає вірусам виявити її на комп'ютері. Malwarebytes Anti-Malware Free рекомендується в якості доповнення до будь-якої безоплатній або платній антивірусній програмі.

Завантажити програму і отримати про неї додаткову інформацію можна на сайті: https://malwarebytes-anti-malware.ru

Який антивірус кращий? Вислови свою думку!

Наш рейтинг, незважаючи на те, що він складений за результатами незалежних оцінок численних експертів, не відображає, можливо, самого важливо - думки користувачів.

Розкажіть нам про ваш досвід установки безкоштовних програм для захисту комп'ютера від вірусів. Який антивірус кращим або гіршим вважаєте ви? Чекаємо ваших коментарів і особистих оцінок! Нам важлива ваша думка!

free antivirus , antivirus gratis español , antivirus gratuito , kostenlos antivirus german , antivirus gratis italiano , antivirus gratis française , antivirus gratis romanian , darmowy antywirus polish , download antivirus indonesian , antivirus finland , antivirus gratuito portugal , antivirus zdarma czech republic , antivirus δωρεαν , безкоштовний антивірус

(С) 2016-2019 The independent rating of the best free antivirus software for Windows. Get free virus, malware, spyware and trojan protection! The project is supported by Wikipedia. About .

Який антивірус кращий?
Який антивірус кращим або гіршим вважаєте ви?