Донецкий техникум промышленной автоматики

Кращий антивірус 2015 для Windows. вибір користувачів

  1. Кращий безкоштовний антивірус 2015
  2. Кращий комплексний антивірус 2015
  3. Кращий додатковий інструмент безпеки 2015
  4. Краща додаткова веб-захист 2015

Вибір найкращого безкоштовного і комплексного антивіруса, а також додаткових інструментів безпеки і веб-захисту для Windows в 2015 році на думку користувачів сайту Comss.ru

ru

У голосуванні беруть участь популярні, розміщені на сайті Comss.ru антивіруси, програми та розширення безпеки для Windows, розділені на 4 основні категорії: Безкоштовні антивіруси , комплексні антивіруси , Додатковий захист і Додаткова веб-захист.

2015 рік у самому розпалі, і ми з вами вже встигли спробувати і вибрати для себе оптимальні антивірусні рішення. До чергових релізів нових версій продуктів безпеки ми пропонуємо вибрати найефективніші і безпроблемні з них, ті рішення, які ви можете рекомендувати іншим користувачам для надійного захисту в цьому році.

Мета голосування - визначити переваги користувачів при виборі захисту свого комп'ютера, важливих даних і онлайн-активності в мережі Інтернет.

Голосування триватиме з 1 квітня по 30 червня 2015 року.

Ви можете проголосувати один раз і вибрати до трьох (3) продуктів в кожній їх категорії, а також вказати свій варіант, якщо його немає (ці дані будуть враховуватися в наступних голосуваннях).

Зверніть увагу! Ми відстежуємо спроби накрутки голосів вбудованими інструментами системи голосування Polldaddy. У разі виявлення порушень з результатів будуть видалені всі голоси користувача, який порушив правила.

Кращий безкоштовний антивірус 2015

Вибір безкоштовного антивіруса для основного захисту комп'ютера від шкідливих програм та інших загроз.

Кращий комплексний антивірус 2015

Вибір платного антивіруса класу Internet Security, що включає комплексний набір функцій і можливостей для всебічного захисту комп'ютера, важливих даних і онлайн-активності.

Кращий додатковий інструмент безпеки 2015

Вибір додаткових інструментів безпеки - антивірусні сканери, утиліти видалення вірусів і завантажувальні диски. Програми та утиліти для періодичної перевірки комп'ютера, лікування активних заражень і відновлення системи.

Краща додаткова веб-захист 2015

Вибір додаткових розширень веб-браузерів і програм для захисту від онлайн-загроз, шкідливих, фішингових і шахрайських веб-сайтів, а також небажаної реклами. Рішення для безпечних онлайн-операцій і захищеного інтернет-банкінгу.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?