Донецкий техникум промышленной автоматики

Кращі інструменти для веб-дизайнерів в 2018

 1. 1. Adobe XD
 2. 2. Додаток Sketch
 3. 3. Plant Version Control
 4. 4. Principle
 5. 5. Figma
 6. 6. Presentator
 7. 7. WebFlow
 8. 8. Fontjoy
 9. 9. FontBase
 10. 10. IconJar
 11. І на останок!

Світ дизайну швидко розвивається, і завжди з'являються нові інструменти Світ дизайну швидко розвивається, і завжди з'являються нові інструменти. Щоб залишатися попереду конкурентів, потрібно завжди стежити за трендами і допоміжними інструментами. В цьому році я стежив за дизайном і зібрав свої добірку з найкращих інструментів для веб-дизайну на 2018 рік. Деякі з цих інструментів - настільні програми, інші - додатки SaaS або інструменти браузера. У будь-якому випадку, в даному списку, зможете знайти щось нове для себе. Адже навички будь-якого дизайнера вимагають постійного розвитку і вдосконалення.

Я виділив основні програми які для мене були цікаві, але майте введу, що нові інструменти з'являються щохвилини, з цього намагайтеся бути викорис всіх подій.

Серед графічних шаблонів, представлених на сайті TemplateMonster, можна знайти просто величезна кількість для всіляких проектів. Наприклад, на сайті ви знайдете найрізноманітніші PowerPoint і Keynote шаблони, резюме шаблони і ілюстрації. Вас також порадують бандли, в які включені професійні дизайнерські рішення. Поза всякими сумнівами, вони зможуть зробити відмінне враження на вашу аудиторію.

Багато різних безкоштовних шаблонів ви можете знайти на сайті наших партнерів, також є і преміум шаблони з цілодобовою техпідтримкою і допомогою в налаштуванні:

1. Adobe XD

Найновіша програма розробки з штаб-квартири Adobe - Adobe XD . Даний інструмент був створений як альтернатива Photoshop, оскільки воно спеціально призначене для створення прототипів і макетів.

Зараз XD досі не наздогнав Sketch, але він, безумовно, зростає, і у нього є власна команда з розробки, що стоїть за програмою. Це те, що ви, по крайней мере, захочете спробувати в 2018 році.

2. Додаток Sketch

Sketch - найбільший конкурент Adobe в дизайнерському просторі. Протягом багатьох років все використовували Photoshop для макетів, тому що це було просто найпростіше рішення.

Тепер, коли Sketch отримав постійну підтримку, це найпопулярніша програма, яку ви можете використовувати. Вона набагато дешевше, ніж всі продукти Adobe, і ви можете отримати його за разову плату, на відміну від щомісячних вимог до підписки на Adobe CC.

3. Plant Version Control

розробники використовують Plant Version Control і Git протягом багатьох років, це як палочка-виручалочка в співтоваристві розробників. Але дизайнерам дана програма була трохи незручною до недавнього часу.

На щастя, Plant, отримав прекрасне оновлення. Тепер ви можете з легкістю налаштувати цю програму під себе і ваші уподобання в дизайні. Якщо ви хочете розвинути свої дизайнерські навички, і придбати нові вміння то вам обов'язково варто спробувати дане рішення.

4. Principle

UI / UX-анімація стала звичайною справою для сучасних веб-дизайнерів. Якщо ви створите макет для клієнта, то він напевно захоче побачити таку анімацію в своєму проекті. Є досить багато програм, які ви можете вибрати, але мій головний вибір - Principle .

Ви можете легко імпортувати файли Sketch або PSD в Principle і використовувати ці елементи для анімації. Відмінний спосіб щоб додати оживити ваги макети в мобільних додатках або в дизайнах веб-сайтів.

5. Figma

Коли справа доходить до створення дизайну то у вас завжди є вибір. Багато дизайнерів вважають за краще починати макет з чистого аркуша, намалювати весь шаблон, а потім зверстати його в шаблон.

Але якщо ви не хочете витрачати скільки часу тоді розгляньте додаток Figma. Це потужний інструмент для створення ПРОТЕКТА, який підтримує кожен етап процесу проектування зі спільною роботою між членами команди.

6. Presentator

Я вперше натрапив на Presentator кілька місяців тому і відразу полюбив його за відмінну ідею. У 2018 році він на мою думку міцно закріпиться в топ 5 кращих інструментів, і я сподіваюся, що цей інструмент буде використовуватися протягом тривалого часу.

Це безкоштовний інструмент для спільної роботи з відкритим вихідним кодом для дизайнерів, всі з яких працюють безпосередньо в вашому веб-браузері. Просто завантажте проекти і поділіться ними з членами команди, клієнтами або ким завгодно.

Ви можете вибирати дозволу для кожного файлу і кожного запрошеного людини. Тому, можливо, деякі люди мають доступ тільки для читання, а інші можуть залишати замітки з критикою.

7. WebFlow

Існує багато розмов про Webflow, і це може здатися просто ще одним візуальним конструктором сайту. Проте, за допомогою Webflow ви контролюєте дизайн, код і остаточний запуск кожного проекту, який створюєте.

Webflow пов'язаний з двигуном CMS, хостингом і можна поділитися доступом до клієнта, якщо ви розробляєте сайти для клієнтів. Ймовірно, це не найкращий інструмент для кожного сайту, але, безумовно, варто перевірити, чи є у вас час.

8. Fontjoy

Fontjoy - цей безкоштовний інструмент який витягує повну бібліотеку шрифтів прямо з Google Webfonts і поєднує їх разом на одній сторінці. Потім ви вибираєте, які шрифти ви хочете протестувати на вашому сайті, включаючи розмір, вага і висоту рядка на сторінці.

Більше не потрібно витрачати час на перемикання між різними шрифтами в браузері. Все, що вам потрібно, це набір шрифтів, які ви хочете протестувати, і деякий час, щоб погратися через Fontjoy.

9. FontBase

Тепер, якщо ви, в основному, працюєте з локальними шрифтами, ви знаєте про проблеми організації шрифтів. Ось чому було створено FontBase .

Це безкоштовний інструмент управління шрифтами, який працює на всіх трьох основних операційних системах. Він пропонує візуальний графічний інтерфейс для всіх шрифтів у вашій системі, організованих колекціями, ливарними фабриками і навіть налаштованим папками.

10. IconJar

Хочете краще організувати всі ці завантажуєте іконки? IconJar - це відмінне рішення для організації і сортування завантажених іконок.

Ви можете створювати власні папки в програмі або навіть значки тегів на основі типу. Наприклад, ви можете знайти «галочку», у всіх завантажених пакетів значків, які у вас є. Це дуже зручно, ви створюєте власну базу, яку не потрібно постійно шукати і качати.

І на останок!

Кращий спосіб залишитися постійно втренде - читати блоги і стежити за новинами про дизайн. Таким чином, ви знаєте про всі доступні варіанти і про те, що ще ви можете спробувати використовувати для своїх проектів.

Читайте також: