Донецкий техникум промышленной автоматики

Кращі програми для малювання на iPhone і iPad

 1. MyBrushes Pro
 2. Inspire - Painting, Drawing & Sketching
 3. SketchBook Pro for iPad
 4. Freeform - векторний малюнок
 5. iDraw
 6. Paper by FiftyThree
 7. Procreate
 8. ArtRage для iPhone
 9. Zen Brush
 10. Learn to Draw Digital Sketchbook

Протягом ряду років розробники наполегливо працювали над створенням дивовижних додатків, які б дозволили використовувати мобільні пристрої для творчості . В результаті їх старань, сучасним користувачам iPhone і iPad доступні технології,

дозволяють перетворювати їх мобільні пристрої в полотна, імітувати різні стилі і інструменти малювання, змішувати кольору як на справжній палітрі, використовувати пальці замість олівців і кистей і т.д. дозволяють  перетворювати їх мобільні пристрої  в полотна, імітувати різні стилі і інструменти малювання, змішувати кольору як на справжній палітрі, використовувати пальці замість олівців і кистей і т Представляємо вашій увазі перелік найбільш вдалих iOS-програм для живопису, графіки, ескізів та ін. Ці програми будуть корисні не тільки студентам-художникам і просто творчим людям, а й професійним графічним дизайнерам, будучи відмінним доповненням до їх смартфонам або планшетів.

MyBrushes Pro

Це унікальна програма для малювання та живопису на iPhone або iPad, за допомогою якої користувачі можуть записувати весь процес створення їх картин і відтворювати його, ділячись з друзями Це унікальна програма для малювання та живопису на iPhone або iPad, за допомогою якої користувачі можуть записувати весь процес створення їх картин і відтворювати його, ділячись з друзями. На вибір художників більше 100 реалістичних кистей для імітації масла, акварелі, китайського живопису, графіки, каліграфії, і багатьох інших стилів і прийомів. Практично немає обмежень для розміру полотна, як і для палітри кольорів. Додаток доступний за ціною 169 рублів. Завантажити MyBrushes Pro для iPad (App Store) .

Inspire - Painting, Drawing & Sketching

Ця програма реалістично імітує малювання вологою масляної фарби по полотну, даючи користувачам можливість природно змішувати кольору прямо на полотні. Кожна з п'яти кистей може бути налаштована за розміром, кількістю фарби і тиску. При використанні "сухої" пензля відбувається реалістичний процес змішування і нашарування фарб. Ця програма є за 169 рублів. Ця програма реалістично імітує малювання вологою масляної фарби по полотну, даючи користувачам можливість природно змішувати кольору прямо на полотні Завантажити Inspire - Painting, Drawing & Sketching для iPhone і iPad (App Store) .

SketchBook Pro for iPad

Ця популярна рисовалка для Mac була адаптована для роботи з iPad Ця популярна "рисовалка" для Mac була адаптована для роботи з iPad. У додатку реалізована повноекранна підтримка полотна, як портретного, так і альбомного форматів. Набір інструментів містить понад 100 встановлених кистей, які також можна налаштувати. Програма дозволяє створювати кілька шарів, зробити покадровую запис процесу творчості і зберігати ескізи і закінчені картини в iCloud, забезпечуючи до них доступ в будь-який час для продовження роботи. Додаток доступний за ціною 169 рублів. Завантажити SketchBook Pro for iPad (App Store) .

Freeform - векторний малюнок

Ця програма для iPad дозволяє швидко створювати ескізи, макети і діаграми Ця програма для iPad дозволяє швидко створювати ескізи, макети і діаграми. Для цього в наборі інструментів доступні різні форми, такі як овал, прямокутник, лінія, багатокутник і інші, щоб розробляти і створювати ідеальні іконки, логотипи та інші графічні елементи. Додаток дозволяє використовувати різні прийоми малювання легко і просто, перетягуючи точки і лінії за допомогою натискань і рухів пальцем. Вартість програми 329 рублів. Завантажити Freeform - векторний малюнок для iPad (App store) .

iDraw

iDraw призначене для малювання і креслення на iPad, і дозволяє легко створювати і обмінюватися графіками та ілюстраціями iDraw призначене для малювання і креслення на iPad, і дозволяє легко створювати і обмінюватися графіками та ілюстраціями. Програма містить цілий список встановлених форм, кистей і олівців, колесо вибору кольору і багато іншого. Вона дозволяє створювати малюнок в кілька шарів, додавати текст і градієнти, а також експортувати малюнки у вигляді векторної графіки в форматі PDG і SVG файлів або конвертувати їх в PNG або JPEG зображення. Додаток можна купити за 229 рублів. Завантажити iDraw для iPad (App store) .

Paper by FiftyThree

Для тих, хто просто шукає простий блокнот для замальовок, в якому зручно позначати свої ідеї та начерки, це додаток в самий раз Для тих, хто просто шукає простий "блокнот для замальовок", в якому зручно позначати свої ідеї та начерки, це додаток в самий раз. У ньому не так багато додаткових функцій, але ті, які є працюють відмінно. Потрібно лише вибрати інструмент і колір з обмеженого набору можливостей і почати малювати, прикрашати і записувати свої ідеї. Додаток дозволяє обмінюватися записами через Facebook, Twitter, Tumblr і за допомогою електронної пошти. Ця програма безкоштовно. Завантажити Paper by FiftyThree для iPad (App Store) .

Procreate

У цьому додатку для iPad використаний власний движок для малювання Silica, що дозволяє створювати глибокі і соковиті картини з 64-розрядної швидкістю У цьому додатку для iPad використаний власний движок для малювання Silica, що дозволяє створювати глибокі і соковиті картини з 64-розрядної швидкістю. В арсеналі художника, котрий використовує цю програму, 120 настроюються кистей, олівців, ручок і чорнила. Максимальний розмір призначеного для користувача полотна до 4096 х 4096 пікселів. Удосконалена система шарів дозволяє створювати до 128 шарів на одному полотні. За допомогою режиму накладення можна створювати барвисті і цікаві текстури і варіанти освітлення. Ця програма є за 169 рублів. Завантажити Procreate для iPad (App Store) .

ArtRage для iPhone

Це потужна програма дозволяє художникам малювати фарбами і олівцями так, як вони б це робили на звичайному полотні Це потужна програма дозволяє художникам малювати фарбами і олівцями так, як вони б це робили на звичайному полотні. За допомогою спеціально розроблених інструментів, користувачі можуть створювати реалістичні мазки, удари і штрихи фарбою, міняти насиченість кистей, силу натиску, як і в роботі з олійними фарбами. Для любителів графіки та малюнка програма пропонує перо і чорнило, а також олівець для креслення. Додаток доступний за ціною 66 рублів. Завантажити ArtRage для iPhone (App Store) .

Zen Brush

Zen Brush буде корисна тим, хто хоче зосередити своє навчання на одному виді мистецтва, а саме, на малювання чорнилом на водній основі Zen Brush буде корисна тим, хто хоче зосередити своє навчання на одному виді мистецтва, а саме, на малювання чорнилом на водній основі. Додаток пропонує три різних відтінку чорнила, настройку розміру кисті і більш ніж 60 різних типів паперу. За допомогою цієї програми можна практикуватися в китайській каліграфії або малюванні по мокрому папері. Готовими творами можна поділитися з друзями в Twitter. Вартість програми 99 рублів. Завантажити Zen Brush для iPhone і iPad (App Store) .

Learn to Draw Digital Sketchbook

Це своєрідний навчальний посібник по цифровій живописі та графіці Це своєрідний навчальний посібник по цифровій живописі та графіці. Завдяки цьому додатку для iPad можна дізнатися про те, як малювати обличчя, тварин і багато іншого. Цю програму можна завантажити безкоштовно. Завантажити Learn to Draw Digital Sketchbook для iPad (App Store) .

Дивіться також: