Донецкий техникум промышленной автоматики

Кращі безкоштовні програми для резервного копіювання | KV.by

  1. Кращі безкоштовні програми для резервного копіювання Здавалося б, немає нічого складного в тому,...
  2. Кращі безкоштовні програми для резервного копіювання
  3. Кращі безкоштовні програми для резервного копіювання

Кращі безкоштовні програми для резервного копіювання

Здавалося б, немає нічого складного в тому, щоб створити резервну копію, однак багато користувачів часто забувають про те, наскільки важливо вчасно подбати про збереження своїх даних. Адже ви можете втратити важливих файлів внаслідок технічного збою, крадіжки або зараження вашого комп'ютера вірусом.

Але з чого ж почати? Звичайно, завжди можна вручну скопіювати важливі файли на вільний диск. Однак для спрощення процесу все ж буде логічніше звернутися до професійними програмами, які з мінімальними витратами вашого часу і сил допоможуть створити резервну копію.

Крім того, створення резервних копій вкрай необхідно власникам невеликого бізнесу, в разі якщо він пов'язаний зі збором особистої інформації про клієнтів. Так, відповідно до недавно введеними в Євросоюзі Загальних положень про захист даних (GDPR) будь-яка фірма, яка отримує доступ до персональних даних користувачів, зобов'язується захищати цю інформацію. До персональних даних належать ім'я користувача, його електронну адресу та адресу проживання, а також IP-адреса.

В налаштуваннях бекап-програми ви завжди можете вибрати, як часто і які саме файли з яких папок необхідно копіювати. Крім того, ви також зможете вибрати файли, для яких буде вимагатися максимальний рівень захисту. При виборі такої програми необхідно звернути особливу увагу на те, наскільки захищені будуть ваші дані і наскільки легко в разі критичної ситуації ви зможете отримати до них доступ.

Даний список допоможе вам познайомитися з найбільш поширеними, зручними у використанні і, що важливо, безкоштовними програмами для створення резервних копій.

EaseUS Todo Backup Free

EaseUS Todo Backup Free

Дана програма являє собою ідеально зважений баланс між автоматичним захистом та ручним контролем:

+ Різні види резервного копіювання

+ Відсутність складнощів в налаштуванні

+ Автоматична смарт-система створення резервних копій

Завдяки програмі EaseUS Todo Backup Free ви зможете створити резервну копію окремих файлів, папок і драйверів. Також є можливість створити резервну копію всієї системи. Крім того, програма пропонує «розумну» функцію: вона запам'ятовує, з яких папок ви найчастіше копіюєте файли. Разом з тим ви також можете зберегти створені копії в хмарному сховищі.

Програма дозволяє вибрати з декількох режимів резервного копіювання: повне, інкрементне, диференціальне копіювання і бекап за розкладом.

Деякі функції доступні лише в преміум версії, однак і безкоштовна версія EasusUS Todo Backup надає достатню кількість опцій для комфортної роботи.

Безкоштовна версія EaseUS Todo Backup надає доступ майже до всіх функцій, що є і в платній версії. Наприклад, ви можете налаштувати резервне копіювання за розкладом. Однак у безкоштовній версії вам буде недоступне резервне копіювання за подією-тригеру, що точно не є необхідністю для більшості користувачів. Ви також не зможете отримати доступ до створення копій з командного рядка, резервного копіювання та відновлення пошти Outlook, а також перенесення даних з комп'ютера на комп'ютер. Фактично, ці функції можуть бути корисні, але вже точно не є критично важливими для більшості людей.

Під час установки вам за замовчуванням буде запропоновано встановити браузер Chrome і пошукову систему Bing, тому, якщо у вас немає в цьому необхідності, то, перш ніж натискати «Далі», просто зніміть прапорці на відповідних пунктах.

Cobian Backup

Cobian Backup

«Просунута» програма для створення резервних копій, яка ідеально підійде досвідченим користувачам:

+ Дозволяє з легкістю налаштувати під себе

+ Можливість зашифрувати дані

- Відсутність Майстри установки для початківців

Cobian Backup - це одна з найбільш просунутих програм для створення резервних копій, тому робота з нею може здатися дещо складною для новачків. Однак якщо ви точно знаєте, яким саме чином ви хочете налаштувати достатню кількість опцій, то саме ця програма з її чудовою кастомизацией стане для вас ідеальним вибором.

Завдяки Cobian Backup можна вручну або за заздалегідь встановленим розкладом створювати резервні копії, створити бекап на локальний жорсткий диск, мережеву папку або FTP-сервер. Крім того, програма дозволяє одночасно створювати резервні копії на різні директорії, тому ви можете паралельно копіювати дані в кілька місць.

Для економії місця і пам'яті ви можете стиснути свої дані вбудованим архіватором. Крім того, програма надає можливість зашифрувати дані, що підвищує рівень захисту інформації.

Однак коли справа доходить до відновлення даних, то в роботі з Cobian Backup можуть виникнути деякі складності. На жаль, в програмі не передбачена проста система з автоматичного відновлення файлів, тому вам доведеться вручну копіювати файли в потрібну вам папку. У разі, якщо ви заздалегідь зашифрували і заархівувати свої дані, то вам також вручну доведеться працювати з розшифровщик і пакувальників.

Так чи інакше, Cobian Backup - це один з найбільш надійних інструментів, що дозволяють створити резервні копії для ваших даних.

Paragon Backup & Recovery

Paragon Backup & Recovery

Легкий спосіб зберегти і захистити свої дані - просто встановіть і забудьте про резервне копіювання:

+ Установка за допомогою майстра настройки

+ Легко налаштувати під себе

+ Розширений функціонал по відновленню даних

Paragon Backup & Recovery - це програма, завдяки якій процес створення резервних копій максимально спрощується. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс дозволить легко розібратися з наявними функціями. Ви можете створити бекап для цілої системи, окремих розділів, папок або файлів, а також вибрати файли певного типу для створення копії. Ви можете задати створення резервних копій за визначеним розкладом, вибрати тип резервного копіювання, після чого програма буде робити всю роботу за вас.

Однак на цьому приємні сюрпризи від Paragon Backup & Recovery зовсім не закінчуються. Як можна помітити з назви, дана програма не тільки спеціалізується на створенні резервних копій, але і є прекрасним інструментом для відновлення збережених даних. У разі проблем із завантаженням системи, ви можете відновити важливі дані або повернути системі працездатність, навіть якщо у вас не виходить увійти в Windows.

Подібні можливості не можуть не вражати, особливо з огляду на той факт, що для використання даної програми необхідно всього лише пройти швидку реєстрацію.

FBackup

FBackup

FBackup пропонує просунутий і спрощений режими для роботи:

+ Автоматичне розкладу

+ Установка за допомогою майстра настройки

- Відсутність шифрування даних

- Відсутність інкрементного резервного копіювання

На перший погляд дизайн програми FBackup може відштовхнути своєю простотою і невибагливістю, проте не дозволяйте інтерфейсу обдурити вас. Під нехитрої оболонкою ховається досить функціональна програма для створення резервних копій, і хоч їй не вистачає всього опціонала таких «гігантів», як, наприклад, Paragon Backup & Recovery, проте вона все одно заслуговує на увагу.

FBackup дозволяє вам вибрати один з 2 режимів роботи: спрощеного і просунутого. У будь-якому з режимів ви без проблем зможете створити бекап для ваших файлів і папок, зберігши їх на CD-диск, локальний комп'ютер, мережевий диск або Google Диск. Для своєчасного оновлення даних ви можете налаштувати розклад, відповідно до якого програма буде автоматично оновлювати скопійовані файли.

При роботі в програмі час від часу вам будуть пропонувати поліпшити інструмент до більш просунутою версією Backup4all , Яка є платною версією FBackup. Однак дані рекламні повідомлення абсолютно ненав'язливі, тому якщо ви не хочете купувати платну версію, то вони не будуть зовсім вже вам набридати.

У безкоштовної версії програми вам будуть недоступні деякі функції, однак вони майже несуттєві. Швидше за все, ви зможете нормально прожити і без шифрування, FTP-бекапа, що посилаються вам повідомлень на електронну пошту і інкрементного резервного копіювання.

Google Backup and Sync

Google Backup and Sync

Новий інструмент для створення резервної копії, який зберігає ваші файли на Google диску.

+ Легка установка

- Не підходить для резервного копіювання цілої системи

- Обмежена кількість параметрів функцій

Google Backup and Sync навряд чи можна віднести до стандартної програми зі створення бекапа. Це, скоріше, програма для зберігання резервних копій в хмарному сховищі, тому зручність її використання буде прямо залежати від того, який обсяг пам'яті доступний вам на Google Диску.

Як правило, користувачеві дається лімітовану кількість пам'яті, однак ви можете збільшити цей обсяг різними способами (не рахуючи найпростіший - заплативши певну суму). Тому, можна сказати, що Google Backup and Sync не підходить для створення резервної копії цілої системи.

Однак це прекрасний інструмент для резервного копіювання окремих файлів і папок. Ви можете з легкістю налаштовувати параметри бекапа, видаляти файли, вносити зміни і доповнення.

Як видно із самої назви програми, Google Backup and Sync дозволяє з легкістю синхронізувати дані, що зберігаються на різних девайсах. В результаті цього за допомогою Google Диска ви можете з легкістю отримати доступ до будь-якого файлу з будь-якого пристрою. Таким чином, дана програма, хоч і надає кілька обмежений функціонал, все ж є вкрай зручним інструментом для створення резервних копій і синхронізації даних на різних пристроях.

Кращі безкоштовні програми для резервного копіювання

Здавалося б, немає нічого складного в тому, щоб створити резервну копію, однак багато користувачів часто забувають про те, наскільки важливо вчасно подбати про збереження своїх даних. Адже ви можете втратити важливих файлів внаслідок технічного збою, крадіжки або зараження вашого комп'ютера вірусом.

Але з чого ж почати? Звичайно, завжди можна вручну скопіювати важливі файли на вільний диск. Однак для спрощення процесу все ж буде логічніше звернутися до професійними програмами, які з мінімальними витратами вашого часу і сил допоможуть створити резервну копію.

Крім того, створення резервних копій вкрай необхідно власникам невеликого бізнесу, в разі якщо він пов'язаний зі збором особистої інформації про клієнтів. Так, відповідно до недавно введеними в Євросоюзі Загальних положень про захист даних (GDPR) будь-яка фірма, яка отримує доступ до персональних даних користувачів, зобов'язується захищати цю інформацію. До персональних даних належать ім'я користувача, його електронну адресу та адресу проживання, а також IP-адреса.

В налаштуваннях бекап-програми ви завжди можете вибрати, як часто і які саме файли з яких папок необхідно копіювати. Крім того, ви також зможете вибрати файли, для яких буде вимагатися максимальний рівень захисту. При виборі такої програми необхідно звернути особливу увагу на те, наскільки захищені будуть ваші дані і наскільки легко в разі критичної ситуації ви зможете отримати до них доступ.

Даний список допоможе вам познайомитися з найбільш поширеними, зручними у використанні і, що важливо, безкоштовними програмами для створення резервних копій.

EaseUS Todo Backup Free

EaseUS Todo Backup Free

Дана програма являє собою ідеально зважений баланс між автоматичним захистом та ручним контролем:

+ Різні види резервного копіювання

+ Відсутність складнощів в налаштуванні

+ Автоматична смарт-система створення резервних копій

Завдяки програмі EaseUS Todo Backup Free ви зможете створити резервну копію окремих файлів, папок і драйверів. Також є можливість створити резервну копію всієї системи. Крім того, програма пропонує «розумну» функцію: вона запам'ятовує, з яких папок ви найчастіше копіюєте файли. Разом з тим ви також можете зберегти створені копії в хмарному сховищі.

Програма дозволяє вибрати з декількох режимів резервного копіювання: повне, інкрементне, диференціальне копіювання і бекап за розкладом.

Деякі функції доступні лише в преміум версії, однак і безкоштовна версія EasusUS Todo Backup надає достатню кількість опцій для комфортної роботи.

Безкоштовна версія EaseUS Todo Backup надає доступ майже до всіх функцій, що є і в платній версії. Наприклад, ви можете налаштувати резервне копіювання за розкладом. Однак у безкоштовній версії вам буде недоступне резервне копіювання за подією-тригеру, що точно не є необхідністю для більшості користувачів. Ви також не зможете отримати доступ до створення копій з командного рядка, резервного копіювання та відновлення пошти Outlook, а також перенесення даних з комп'ютера на комп'ютер. Фактично, ці функції можуть бути корисні, але вже точно не є критично важливими для більшості людей.

Під час установки вам за замовчуванням буде запропоновано встановити браузер Chrome і пошукову систему Bing, тому, якщо у вас немає в цьому необхідності, то, перш ніж натискати «Далі», просто зніміть прапорці на відповідних пунктах.

Cobian Backup

Cobian Backup

«Просунута» програма для створення резервних копій, яка ідеально підійде досвідченим користувачам:

+ Дозволяє з легкістю налаштувати під себе

+ Можливість зашифрувати дані

- Відсутність Майстри установки для початківців

Cobian Backup - це одна з найбільш просунутих програм для створення резервних копій, тому робота з нею може здатися дещо складною для новачків. Однак якщо ви точно знаєте, яким саме чином ви хочете налаштувати достатню кількість опцій, то саме ця програма з її чудовою кастомизацией стане для вас ідеальним вибором.

Завдяки Cobian Backup можна вручну або за заздалегідь встановленим розкладом створювати резервні копії, створити бекап на локальний жорсткий диск, мережеву папку або FTP-сервер. Крім того, програма дозволяє одночасно створювати резервні копії на різні директорії, тому ви можете паралельно копіювати дані в кілька місць.

Для економії місця і пам'яті ви можете стиснути свої дані вбудованим архіватором. Крім того, програма надає можливість зашифрувати дані, що підвищує рівень захисту інформації.

Однак коли справа доходить до відновлення даних, то в роботі з Cobian Backup можуть виникнути деякі складності. На жаль, в програмі не передбачена проста система з автоматичного відновлення файлів, тому вам доведеться вручну копіювати файли в потрібну вам папку. У разі, якщо ви заздалегідь зашифрували і заархівувати свої дані, то вам також вручну доведеться працювати з розшифровщик і пакувальників.

Так чи інакше, Cobian Backup - це один з найбільш надійних інструментів, що дозволяють створити резервні копії для ваших даних.

Paragon Backup & Recovery

Paragon Backup & Recovery

Легкий спосіб зберегти і захистити свої дані - просто встановіть і забудьте про резервне копіювання:

+ Установка за допомогою майстра настройки

+ Легко налаштувати під себе

+ Розширений функціонал по відновленню даних

Paragon Backup & Recovery - це програма, завдяки якій процес створення резервних копій максимально спрощується. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс дозволить легко розібратися з наявними функціями. Ви можете створити бекап для цілої системи, окремих розділів, папок або файлів, а також вибрати файли певного типу для створення копії. Ви можете задати створення резервних копій за визначеним розкладом, вибрати тип резервного копіювання, після чого програма буде робити всю роботу за вас.

Однак на цьому приємні сюрпризи від Paragon Backup & Recovery зовсім не закінчуються. Як можна помітити з назви, дана програма не тільки спеціалізується на створенні резервних копій, але і є прекрасним інструментом для відновлення збережених даних. У разі проблем із завантаженням системи, ви можете відновити важливі дані або повернути системі працездатність, навіть якщо у вас не виходить увійти в Windows.

Подібні можливості не можуть не вражати, особливо з огляду на той факт, що для використання даної програми необхідно всього лише пройти швидку реєстрацію.

FBackup

FBackup

FBackup пропонує просунутий і спрощений режими для роботи:

+ Автоматичне розкладу

+ Установка за допомогою майстра настройки

- Відсутність шифрування даних

- Відсутність інкрементного резервного копіювання

На перший погляд дизайн програми FBackup може відштовхнути своєю простотою і невибагливістю, проте не дозволяйте інтерфейсу обдурити вас. Під нехитрої оболонкою ховається досить функціональна програма для створення резервних копій, і хоч їй не вистачає всього опціонала таких «гігантів», як, наприклад, Paragon Backup & Recovery, проте вона все одно заслуговує на увагу.

FBackup дозволяє вам вибрати один з 2 режимів роботи: спрощеного і просунутого. У будь-якому з режимів ви без проблем зможете створити бекап для ваших файлів і папок, зберігши їх на CD-диск, локальний комп'ютер, мережевий диск або Google Диск. Для своєчасного оновлення даних ви можете налаштувати розклад, відповідно до якого програма буде автоматично оновлювати скопійовані файли.

При роботі в програмі час від часу вам будуть пропонувати поліпшити інструмент до більш просунутою версією Backup4all , Яка є платною версією FBackup. Однак дані рекламні повідомлення абсолютно ненав'язливі, тому якщо ви не хочете купувати платну версію, то вони не будуть зовсім вже вам набридати.

У безкоштовної версії програми вам будуть недоступні деякі функції, однак вони майже несуттєві. Швидше за все, ви зможете нормально прожити і без шифрування, FTP-бекапа, що посилаються вам повідомлень на електронну пошту і інкрементного резервного копіювання.

Google Backup and Sync

Google Backup and Sync

Новий інструмент для створення резервної копії, який зберігає ваші файли на Google диску.

+ Легка установка

- Не підходить для резервного копіювання цілої системи

- Обмежена кількість параметрів функцій

Google Backup and Sync навряд чи можна віднести до стандартної програми зі створення бекапа. Це, скоріше, програма для зберігання резервних копій в хмарному сховищі, тому зручність її використання буде прямо залежати від того, який обсяг пам'яті доступний вам на Google Диску.

Як правило, користувачеві дається лімітовану кількість пам'яті, однак ви можете збільшити цей обсяг різними способами (не рахуючи найпростіший - заплативши певну суму). Тому, можна сказати, що Google Backup and Sync не підходить для створення резервної копії цілої системи.

Однак це прекрасний інструмент для резервного копіювання окремих файлів і папок. Ви можете з легкістю налаштовувати параметри бекапа, видаляти файли, вносити зміни і доповнення.

Як видно із самої назви програми, Google Backup and Sync дозволяє з легкістю синхронізувати дані, що зберігаються на різних девайсах. В результаті цього за допомогою Google Диска ви можете з легкістю отримати доступ до будь-якого файлу з будь-якого пристрою. Таким чином, дана програма, хоч і надає кілька обмежений функціонал, все ж є вкрай зручним інструментом для створення резервних копій і синхронізації даних на різних пристроях.

Кращі безкоштовні програми для резервного копіювання

Здавалося б, немає нічого складного в тому, щоб створити резервну копію, однак багато користувачів часто забувають про те, наскільки важливо вчасно подбати про збереження своїх даних. Адже ви можете втратити важливих файлів внаслідок технічного збою, крадіжки або зараження вашого комп'ютера вірусом.

Але з чого ж почати? Звичайно, завжди можна вручну скопіювати важливі файли на вільний диск. Однак для спрощення процесу все ж буде логічніше звернутися до професійними програмами, які з мінімальними витратами вашого часу і сил допоможуть створити резервну копію.

Крім того, створення резервних копій вкрай необхідно власникам невеликого бізнесу, в разі якщо він пов'язаний зі збором особистої інформації про клієнтів. Так, відповідно до недавно введеними в Євросоюзі Загальних положень про захист даних (GDPR) будь-яка фірма, яка отримує доступ до персональних даних користувачів, зобов'язується захищати цю інформацію. До персональних даних належать ім'я користувача, його електронну адресу та адресу проживання, а також IP-адреса.

В налаштуваннях бекап-програми ви завжди можете вибрати, як часто і які саме файли з яких папок необхідно копіювати. Крім того, ви також зможете вибрати файли, для яких буде вимагатися максимальний рівень захисту. При виборі такої програми необхідно звернути особливу увагу на те, наскільки захищені будуть ваші дані і наскільки легко в разі критичної ситуації ви зможете отримати до них доступ.

Даний список допоможе вам познайомитися з найбільш поширеними, зручними у використанні і, що важливо, безкоштовними програмами для створення резервних копій.

EaseUS Todo Backup Free

EaseUS Todo Backup Free

Дана програма являє собою ідеально зважений баланс між автоматичним захистом та ручним контролем:

+ Різні види резервного копіювання

+ Відсутність складнощів в налаштуванні

+ Автоматична смарт-система створення резервних копій

Завдяки програмі EaseUS Todo Backup Free ви зможете створити резервну копію окремих файлів, папок і драйверів. Також є можливість створити резервну копію всієї системи. Крім того, програма пропонує «розумну» функцію: вона запам'ятовує, з яких папок ви найчастіше копіюєте файли. Разом з тим ви також можете зберегти створені копії в хмарному сховищі.

Програма дозволяє вибрати з декількох режимів резервного копіювання: повне, інкрементне, диференціальне копіювання і бекап за розкладом.

Деякі функції доступні лише в преміум версії, однак і безкоштовна версія EasusUS Todo Backup надає достатню кількість опцій для комфортної роботи.

Безкоштовна версія EaseUS Todo Backup надає доступ майже до всіх функцій, що є і в платній версії. Наприклад, ви можете налаштувати резервне копіювання за розкладом. Однак у безкоштовній версії вам буде недоступне резервне копіювання за подією-тригеру, що точно не є необхідністю для більшості користувачів. Ви також не зможете отримати доступ до створення копій з командного рядка, резервного копіювання та відновлення пошти Outlook, а також перенесення даних з комп'ютера на комп'ютер. Фактично, ці функції можуть бути корисні, але вже точно не є критично важливими для більшості людей.

Під час установки вам за замовчуванням буде запропоновано встановити браузер Chrome і пошукову систему Bing, тому, якщо у вас немає в цьому необхідності, то, перш ніж натискати «Далі», просто зніміть прапорці на відповідних пунктах.

Cobian Backup

Cobian Backup

«Просунута» програма для створення резервних копій, яка ідеально підійде досвідченим користувачам:

+ Дозволяє з легкістю налаштувати під себе

+ Можливість зашифрувати дані

- Відсутність Майстри установки для початківців

Cobian Backup - це одна з найбільш просунутих програм для створення резервних копій, тому робота з нею може здатися дещо складною для новачків. Однак якщо ви точно знаєте, яким саме чином ви хочете налаштувати достатню кількість опцій, то саме ця програма з її чудовою кастомизацией стане для вас ідеальним вибором.

Завдяки Cobian Backup можна вручну або за заздалегідь встановленим розкладом створювати резервні копії, створити бекап на локальний жорсткий диск, мережеву папку або FTP-сервер. Крім того, програма дозволяє одночасно створювати резервні копії на різні директорії, тому ви можете паралельно копіювати дані в кілька місць.

Для економії місця і пам'яті ви можете стиснути свої дані вбудованим архіватором. Крім того, програма надає можливість зашифрувати дані, що підвищує рівень захисту інформації.

Однак коли справа доходить до відновлення даних, то в роботі з Cobian Backup можуть виникнути деякі складності. На жаль, в програмі не передбачена проста система з автоматичного відновлення файлів, тому вам доведеться вручну копіювати файли в потрібну вам папку. У разі, якщо ви заздалегідь зашифрували і заархівувати свої дані, то вам також вручну доведеться працювати з розшифровщик і пакувальників.

Так чи інакше, Cobian Backup - це один з найбільш надійних інструментів, що дозволяють створити резервні копії для ваших даних.

Paragon Backup & Recovery

Paragon Backup & Recovery

Легкий спосіб зберегти і захистити свої дані - просто встановіть і забудьте про резервне копіювання:

+ Установка за допомогою майстра настройки

+ Легко налаштувати під себе

+ Розширений функціонал по відновленню даних

Paragon Backup & Recovery - це програма, завдяки якій процес створення резервних копій максимально спрощується. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс дозволить легко розібратися з наявними функціями. Ви можете створити бекап для цілої системи, окремих розділів, папок або файлів, а також вибрати файли певного типу для створення копії. Ви можете задати створення резервних копій за визначеним розкладом, вибрати тип резервного копіювання, після чого програма буде робити всю роботу за вас.

Однак на цьому приємні сюрпризи від Paragon Backup & Recovery зовсім не закінчуються. Як можна помітити з назви, дана програма не тільки спеціалізується на створенні резервних копій, але і є прекрасним інструментом для відновлення збережених даних. У разі проблем із завантаженням системи, ви можете відновити важливі дані або повернути системі працездатність, навіть якщо у вас не виходить увійти в Windows.

Подібні можливості не можуть не вражати, особливо з огляду на той факт, що для використання даної програми необхідно всього лише пройти швидку реєстрацію.

FBackup

FBackup

FBackup пропонує просунутий і спрощений режими для роботи:

+ Автоматичне розкладу

+ Установка за допомогою майстра настройки

- Відсутність шифрування даних

- Відсутність інкрементного резервного копіювання

На перший погляд дизайн програми FBackup може відштовхнути своєю простотою і невибагливістю, проте не дозволяйте інтерфейсу обдурити вас. Під нехитрої оболонкою ховається досить функціональна програма для створення резервних копій, і хоч їй не вистачає всього опціонала таких «гігантів», як, наприклад, Paragon Backup & Recovery, проте вона все одно заслуговує на увагу.

FBackup дозволяє вам вибрати один з 2 режимів роботи: спрощеного і просунутого. У будь-якому з режимів ви без проблем зможете створити бекап для ваших файлів і папок, зберігши їх на CD-диск, локальний комп'ютер, мережевий диск або Google Диск. Для своєчасного оновлення даних ви можете налаштувати розклад, відповідно до якого програма буде автоматично оновлювати скопійовані файли.

При роботі в програмі час від часу вам будуть пропонувати поліпшити інструмент до більш просунутою версією Backup4all , Яка є платною версією FBackup. Однак дані рекламні повідомлення абсолютно ненав'язливі, тому якщо ви не хочете купувати платну версію, то вони не будуть зовсім вже вам набридати.

У безкоштовної версії програми вам будуть недоступні деякі функції, однак вони майже несуттєві. Швидше за все, ви зможете нормально прожити і без шифрування, FTP-бекапа, що посилаються вам повідомлень на електронну пошту і інкрементного резервного копіювання.

Google Backup and Sync

Google Backup and Sync

Новий інструмент для створення резервної копії, який зберігає ваші файли на Google диску.

+ Легка установка

- Не підходить для резервного копіювання цілої системи

- Обмежена кількість параметрів функцій

Google Backup and Sync навряд чи можна віднести до стандартної програми зі створення бекапа. Це, скоріше, програма для зберігання резервних копій в хмарному сховищі, тому зручність її використання буде прямо залежати від того, який обсяг пам'яті доступний вам на Google Диску.

Як правило, користувачеві дається лімітовану кількість пам'яті, однак ви можете збільшити цей обсяг різними способами (не рахуючи найпростіший - заплативши певну суму). Тому, можна сказати, що Google Backup and Sync не підходить для створення резервної копії цілої системи.

Однак це прекрасний інструмент для резервного копіювання окремих файлів і папок. Ви можете з легкістю налаштовувати параметри бекапа, видаляти файли, вносити зміни і доповнення.

Як видно із самої назви програми, Google Backup and Sync дозволяє з легкістю синхронізувати дані, що зберігаються на різних девайсах. В результаті цього за допомогою Google Диска ви можете з легкістю отримати доступ до будь-якого файлу з будь-якого пристрою. Таким чином, дана програма, хоч і надає кілька обмежений функціонал, все ж є вкрай зручним інструментом для створення резервних копій і синхронізації даних на різних пристроях.

Але з чого ж почати?
Але з чого ж почати?
Але з чого ж почати?