Донецкий техникум промышленной автоматики

Кращі поштові клієнти для Windows 10

 1. Кращі поштові клієнти для Windows 10 Ми підібрали колекцію кращих поштових клієнтів для Windows 10....
 2. Mailbird
 3. eM Client
 4. Claws Mail
 5. Zimbra Desktop
 6. TouchMail
 7. Thunderbird
 8. The Bat!
 9. Кращі поштові клієнти для Windows 10
 10. Microsoft Outlook
 11. Mailbird
 12. eM Client
 13. Claws Mail
 14. Zimbra Desktop
 15. TouchMail
 16. Thunderbird
 17. The Bat!
 18. Кращі поштові клієнти для Windows 10
 19. Microsoft Outlook
 20. Mailbird
 21. eM Client
 22. Claws Mail
 23. Zimbra Desktop
 24. TouchMail
 25. Thunderbird
 26. The Bat!

Кращі поштові клієнти для Windows 10

Ми підібрали колекцію кращих поштових клієнтів для Windows 10. Більшість email-додатків оптимізовані для сенсорних екранів і володіють розширеними можливостями роботи з електронною поштою

Потік електронних листів ніколи не припиняється, і для його обробки потрібне надійне і просте в обігу додаток. На ринку представлено кілька сотень різних поштових клієнтів, але лише одиниці заслуговують вашої уваги. Якщо ви віддаєте перевагу локальні клієнт веб-інтерфейсу, ми пропонуємо ознайомитися з наступною збіркою додатків для роботи з поштою на Windows 10 .

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook включений в пакет офісних інструментів Microsoft Office, доступний з підпискою Office 365 (від 339,00 руб. На місяць), але може бути придбаний як автономне додаток Office 2019 (6 699 руб).

Для роботи з програмою не обов'язково використовувати адресу на домені Outlook.com - Microsoft Outlook підтримує практично всі поштові сервіси. Користувач може додати в додаток всі свої акаунти і зручно управляти ними з одного робочого простору. Outlook має інтеграцію з календарем і розкладом завдань і пропонує великий набір параметрів правил для обробки потоку вхідної пошти. Встановлюйте звукові оповіщення, коли певна людина надсилає вам повідомлення, що містить певні ключові слова або, автоматично переміщайте лист у відповідну папку, якщо воно надходить від конкретного адресата - ідеальне рішення для поділу робочих і персональних потоків.

Outlook пропонує немислиму кількість різних інструментів, які можуть заплутати початківців користувачів. На щастя, продукт отримав оновлений інтерфейс за останні роки, який дозволив дуже зручно організувати різні функції. У міру освоєння програми ви можете також почати користуватися середовищем розробки Visual Basic for Applications (VBA), яка дозволяє створювати макроси для додатка. У мережі є велика кількість вже готових скриптів, які покликані автоматизувати робочий процес.

Подивитися на сайті Microsoft

Mailbird

Цей додаток отримало дуже влучну назву Mailbird (поштова пташка), прекрасно його характеризує - програма є легковагої, невибагливої ​​до ресурсів, простий у використанні і візуально привабливою. Mailbird передбачає гнучке налаштування величезної кількості параметрів інтерфейсу - від іконок облікових записів до колірної схеми оформлення тексту. При кожному запуску програма буде радувати око.

Розробники Mailbird славно потрудилися над видаленням непотрібних проміжних кроків при виконанні різних дій, що призводить в кінцевому підсумку до підвищення продуктивності. Створюйте шаблони швидких відповідей, додавайте вкладення перетягуванням і виконуйте пошук повідомлень простим натисканням по зображенню профілю.

Отримали лист від невідомого контакту? За два кліка ви зможете подивитися профіль персони в соціальній мережі LinkedIn. Підтримується інтеграція і з іншими додатками: Dropbox, Facebook, Google Docs, Twitter і WhatsApp.

Імпорт поштові скриньки з поштових сервісів в Mailbird для зручного перегляду і управління. Безкоштовна версія має обмеження функціональності, а платна версія обійдеться в 12 євро в рік, або ж 39 євро за довічну ліцензію.

Завантажити на сайті Mailbird

eM Client

Цей поштовий клієнт володіє всіма необхідними базовими функціями: календар, контакти та менеджер завдань, а також живий чат між користувачами. Програма дозволяє імпортувати настройки і вміст з багатьох інших клієнтів електронної пошти, тому процес переходу не створить труднощі. Майте на увазі, що безкоштовна версія дозволяє імпортувати тільки 2 профілю, тоді як Pro-версія вартістю 1795 руб. не має обмежень імпорту.

Що стосується вбудованих інструментів, то eM Client напевно запропонує корисні для вас можливості: перевірка правопису, переклад на інші мови за допомогою перекладача Bing, простий обмін подіями календаря і завданнями з іншими користувачами, гнучке налаштування списку контактів для кращої організації при використанні декількох поштових профілів. Вбудований живий чат навіть дозволяє швидко обмінюватися файлами.

Завантажити на сайті eM Client

Claws Mail

Давні користувачі Windows ймовірно поринуть в ностальгію, коли вони вперше побачили інтерфейс Claws Mail. Треба визнати, додаток призначений для досвідчених користувачів, які не боятися налаштовувати все вручну. Додаток дозволяє імпортувати необмежену кількість акаунтів, але це потрібно робити самостійно, функції автоматичного імпорту або хоча б покрокового майстра не передбачено.

Claws Mail має активний інструмент відстеження помилок, який стежить за оновленнями програми та потенційними проблемами. Це ідеальне додаток для старих комп'ютерів - воно споживає мінімальну кількість пам'яті і не навантажує процесор. За це ви платите відсутністю підтримки HTML і розширених функцій підключення додатків. Проте, в Claws Mail вбудовано кілька плагінів, зокрема SpamAssassin, який допомагає боротися з небажаною поштою.

Якщо вас не лякає необхідність налаштовувати параметри вручну, і ви шукаєте невимоглива легковагій рішення для машини не першої свіжості, то безкоштовний клієнт в стилі ретро Claws Mail стане непоганим вибором.

Завантажити на сайті Claws Mail

Zimbra Desktop

Zimbra Desktop - безкоштовний поштовий клієнт з відкритим вихідним кодом, який пройшов через кілька серйозних змін. Робота над програмою ніколи не припинялася і тепер ми отримуємо одне з кращих додатків для роботи з електронною поштою для Windows 10.

Вбудовані календар, контакти та органайзер сприяють максимальної продуктивності протягом дня, а вкладочному система організації повідомлень позбавляє від безладу робочого простору.

Хочете попрацювати в автономному режимі? Без проблем! Zimbra дозволяє працювати де завгодно, а результати роботи будуть зберігатися на локальний диск. При підключенні до мережі можна імпортувати акаунти Gmail, Yahoo! і Outlook для зручної організації листів в одному місці.

Zimbra є кроссплатформне рішення для Windows, Linux і Mac OS і поширюється безкоштовно.

Завантажити на сайті Zimbra

TouchMail

TouchMail - зручний поштовий клієнт для власників планшетів або ноутбуків-трансформерів. Імпорт поштові акаунти, крім облікових записів POP3, і насолоджуйтеся оптимізованим для сенсорних екранів інтерфейсом.

Інтерфейс відрізняється барвистістю, що виділяє TouchMail на тлі інших подібних додатків. У розпорядженні користувача виявляється багатий набір корисних інструментів. Додаток дозволяє організовувати кілька повідомлень з різних акаунтів в одну папку для швидкого доступу, а потужна система фільтрації здатна ефективно справлятися з великими потоками повідомлень.

TouchMail буде особливо корисний для пристроїв з сенсорними екранами. Додаток поширюється за 1 949 руб. і ще містить кілька вбудованих покупок, що на тлі безкоштовних аналогів виглядає дивним.

Завантажити в Магазині Microsoft

Thunderbird

Thunderbird від Mozilla є унікальним додатком за рахунок вбудованої системи розширень, яка дозволяє розширювати функціональність клієнта за допомогою численних інструментів, створених спільнотою Thunderbird. Продукт пропонує розширення практично для будь-яких завдань і для будь-яких сценаріїв автоматизації.

Майстер налаштування клієнта допоможе імпортувати поштові акаунти, а потужна пошукова система дозволить швидко розшукати необхідну інформацію. Якщо ви працює з величезними обсягами листів, то вбудований менеджер активності, що відслідковує всі дії в Thunderbird, буде корисним інструментом. Чи ви не пам'ятаєте, в яку папку відправили потрібне повідомлення? Перевірте журнал і знайдіть потрібну дію.

Щоб уникнути плутанини при написанні декількох повідомлень, Thunderbird використовує систему вкладок для відображення всім листів в одному вікні. Природно, продукт містить стандартні інструменти для роботи з поштою: адресну книгу, обробник вкладень, спам-фільтр і інші функції, які роблять Thunderbird одним з кращих поштових клієнтів для Windows 10.

Завантажити на сайті Mozilla

The Bat!

The Bat

Думаємо, з нами погодяться багато користувачів, The Bat! - це теж один з кращих поштових клієнтів. Він виділяється не тільки своєю функціональністю, але і ставленням до безпеки даних, що передаються по електронній пошті. Адже головним завданням програми є захист листування від моніторингу третіми особами.

Поштовий клієнт The Bat! може захистити вашу інформацію різними методами. Крім шифрування трафіку за допомогою протоколів SSL / TLS (що можуть більшість email клієнтів і сервісів на сьогоднішній день), програма дозволяє виконувати шифрування даних користувача на жорсткому диску. Ціна за ліцензію починається від 2 000 руб.

Завантажити на сайті Ritlabs

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Кращі поштові клієнти для Windows 10

Ми підібрали колекцію кращих поштових клієнтів для Windows 10. Більшість email-додатків оптимізовані для сенсорних екранів і володіють розширеними можливостями роботи з електронною поштою

Потік електронних листів ніколи не припиняється, і для його обробки потрібне надійне і просте в обігу додаток. На ринку представлено кілька сотень різних поштових клієнтів, але лише одиниці заслуговують вашої уваги. Якщо ви віддаєте перевагу локальні клієнт веб-інтерфейсу, ми пропонуємо ознайомитися з наступною збіркою додатків для роботи з поштою на Windows 10 .

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook включений в пакет офісних інструментів Microsoft Office, доступний з підпискою Office 365 (від 339,00 руб. На місяць), але може бути придбаний як автономне додаток Office 2019 (6 699 руб).

Для роботи з програмою не обов'язково використовувати адресу на домені Outlook.com - Microsoft Outlook підтримує практично всі поштові сервіси. Користувач може додати в додаток всі свої акаунти і зручно управляти ними з одного робочого простору. Outlook має інтеграцію з календарем і розкладом завдань і пропонує великий набір параметрів правил для обробки потоку вхідної пошти. Встановлюйте звукові оповіщення, коли певна людина надсилає вам повідомлення, що містить певні ключові слова або, автоматично переміщайте лист у відповідну папку, якщо воно надходить від конкретного адресата - ідеальне рішення для поділу робочих і персональних потоків.

Outlook пропонує немислиму кількість різних інструментів, які можуть заплутати початківців користувачів. На щастя, продукт отримав оновлений інтерфейс за останні роки, який дозволив дуже зручно організувати різні функції. У міру освоєння програми ви можете також почати користуватися середовищем розробки Visual Basic for Applications (VBA), яка дозволяє створювати макроси для додатка. У мережі є велика кількість вже готових скриптів, які покликані автоматизувати робочий процес.

Подивитися на сайті Microsoft

Mailbird

Цей додаток отримало дуже влучну назву Mailbird (поштова пташка), прекрасно його характеризує - програма є легковагої, невибагливої ​​до ресурсів, простий у використанні і візуально привабливою. Mailbird передбачає гнучке налаштування величезної кількості параметрів інтерфейсу - від іконок облікових записів до колірної схеми оформлення тексту. При кожному запуску програма буде радувати око.

Розробники Mailbird славно потрудилися над видаленням непотрібних проміжних кроків при виконанні різних дій, що призводить в кінцевому підсумку до підвищення продуктивності. Створюйте шаблони швидких відповідей, додавайте вкладення перетягуванням і виконуйте пошук повідомлень простим натисканням по зображенню профілю.

Отримали лист від невідомого контакту? За два кліка ви зможете подивитися профіль персони в соціальній мережі LinkedIn. Підтримується інтеграція і з іншими додатками: Dropbox, Facebook, Google Docs, Twitter і WhatsApp.

Імпорт поштові скриньки з поштових сервісів в Mailbird для зручного перегляду і управління. Безкоштовна версія має обмеження функціональності, а платна версія обійдеться в 12 євро в рік, або ж 39 євро за довічну ліцензію.

Завантажити на сайті Mailbird

eM Client

Цей поштовий клієнт володіє всіма необхідними базовими функціями: календар, контакти та менеджер завдань, а також живий чат між користувачами. Програма дозволяє імпортувати настройки і вміст з багатьох інших клієнтів електронної пошти, тому процес переходу не створить труднощі. Майте на увазі, що безкоштовна версія дозволяє імпортувати тільки 2 профілю, тоді як Pro-версія вартістю 1795 руб. не має обмежень імпорту.

Що стосується вбудованих інструментів, то eM Client напевно запропонує корисні для вас можливості: перевірка правопису, переклад на інші мови за допомогою перекладача Bing, простий обмін подіями календаря і завданнями з іншими користувачами, гнучке налаштування списку контактів для кращої організації при використанні декількох поштових профілів. Вбудований живий чат навіть дозволяє швидко обмінюватися файлами.

Завантажити на сайті eM Client

Claws Mail

Давні користувачі Windows ймовірно поринуть в ностальгію, коли вони вперше побачили інтерфейс Claws Mail. Треба визнати, додаток призначений для досвідчених користувачів, які не боятися налаштовувати все вручну. Додаток дозволяє імпортувати необмежену кількість акаунтів, але це потрібно робити самостійно, функції автоматичного імпорту або хоча б покрокового майстра не передбачено.

Claws Mail має активний інструмент відстеження помилок, який стежить за оновленнями програми та потенційними проблемами. Це ідеальне додаток для старих комп'ютерів - воно споживає мінімальну кількість пам'яті і не навантажує процесор. За це ви платите відсутністю підтримки HTML і розширених функцій підключення додатків. Проте, в Claws Mail вбудовано кілька плагінів, зокрема SpamAssassin, який допомагає боротися з небажаною поштою.

Якщо вас не лякає необхідність налаштовувати параметри вручну, і ви шукаєте невимоглива легковагій рішення для машини не першої свіжості, то безкоштовний клієнт в стилі ретро Claws Mail стане непоганим вибором.

Завантажити на сайті Claws Mail

Zimbra Desktop

Zimbra Desktop - безкоштовний поштовий клієнт з відкритим вихідним кодом, який пройшов через кілька серйозних змін. Робота над програмою ніколи не припинялася і тепер ми отримуємо одне з кращих додатків для роботи з електронною поштою для Windows 10.

Вбудовані календар, контакти та органайзер сприяють максимальної продуктивності протягом дня, а вкладочному система організації повідомлень позбавляє від безладу робочого простору.

Хочете попрацювати в автономному режимі? Без проблем! Zimbra дозволяє працювати де завгодно, а результати роботи будуть зберігатися на локальний диск. При підключенні до мережі можна імпортувати акаунти Gmail, Yahoo! і Outlook для зручної організації листів в одному місці.

Zimbra є кроссплатформне рішення для Windows, Linux і Mac OS і поширюється безкоштовно.

Завантажити на сайті Zimbra

TouchMail

TouchMail - зручний поштовий клієнт для власників планшетів або ноутбуків-трансформерів. Імпорт поштові акаунти, крім облікових записів POP3, і насолоджуйтеся оптимізованим для сенсорних екранів інтерфейсом.

Інтерфейс відрізняється барвистістю, що виділяє TouchMail на тлі інших подібних додатків. У розпорядженні користувача виявляється багатий набір корисних інструментів. Додаток дозволяє організовувати кілька повідомлень з різних акаунтів в одну папку для швидкого доступу, а потужна система фільтрації здатна ефективно справлятися з великими потоками повідомлень.

TouchMail буде особливо корисний для пристроїв з сенсорними екранами. Додаток поширюється за 1 949 руб. і ще містить кілька вбудованих покупок, що на тлі безкоштовних аналогів виглядає дивним.

Завантажити в Магазині Microsoft

Thunderbird

Thunderbird від Mozilla є унікальним додатком за рахунок вбудованої системи розширень, яка дозволяє розширювати функціональність клієнта за допомогою численних інструментів, створених спільнотою Thunderbird. Продукт пропонує розширення практично для будь-яких завдань і для будь-яких сценаріїв автоматизації.

Майстер налаштування клієнта допоможе імпортувати поштові акаунти, а потужна пошукова система дозволить швидко розшукати необхідну інформацію. Якщо ви працює з величезними обсягами листів, то вбудований менеджер активності, що відслідковує всі дії в Thunderbird, буде корисним інструментом. Чи ви не пам'ятаєте, в яку папку відправили потрібне повідомлення? Перевірте журнал і знайдіть потрібну дію.

Щоб уникнути плутанини при написанні декількох повідомлень, Thunderbird використовує систему вкладок для відображення всім листів в одному вікні. Природно, продукт містить стандартні інструменти для роботи з поштою: адресну книгу, обробник вкладень, спам-фільтр і інші функції, які роблять Thunderbird одним з кращих поштових клієнтів для Windows 10.

Завантажити на сайті Mozilla

The Bat!

The Bat

Думаємо, з нами погодяться багато користувачів, The Bat! - це теж один з кращих поштових клієнтів. Він виділяється не тільки своєю функціональністю, але і ставленням до безпеки даних, що передаються по електронній пошті. Адже головним завданням програми є захист листування від моніторингу третіми особами.

Поштовий клієнт The Bat! може захистити вашу інформацію різними методами. Крім шифрування трафіку за допомогою протоколів SSL / TLS (що можуть більшість email клієнтів і сервісів на сьогоднішній день), програма дозволяє виконувати шифрування даних користувача на жорсткому диску. Ціна за ліцензію починається від 2 000 руб.

Завантажити на сайті Ritlabs

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Кращі поштові клієнти для Windows 10

Ми підібрали колекцію кращих поштових клієнтів для Windows 10. Більшість email-додатків оптимізовані для сенсорних екранів і володіють розширеними можливостями роботи з електронною поштою

Потік електронних листів ніколи не припиняється, і для його обробки потрібне надійне і просте в обігу додаток. На ринку представлено кілька сотень різних поштових клієнтів, але лише одиниці заслуговують вашої уваги. Якщо ви віддаєте перевагу локальні клієнт веб-інтерфейсу, ми пропонуємо ознайомитися з наступною збіркою додатків для роботи з поштою на Windows 10 .

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook включений в пакет офісних інструментів Microsoft Office, доступний з підпискою Office 365 (від 339,00 руб. На місяць), але може бути придбаний як автономне додаток Office 2019 (6 699 руб).

Для роботи з програмою не обов'язково використовувати адресу на домені Outlook.com - Microsoft Outlook підтримує практично всі поштові сервіси. Користувач може додати в додаток всі свої акаунти і зручно управляти ними з одного робочого простору. Outlook має інтеграцію з календарем і розкладом завдань і пропонує великий набір параметрів правил для обробки потоку вхідної пошти. Встановлюйте звукові оповіщення, коли певна людина надсилає вам повідомлення, що містить певні ключові слова або, автоматично переміщайте лист у відповідну папку, якщо воно надходить від конкретного адресата - ідеальне рішення для поділу робочих і персональних потоків.

Outlook пропонує немислиму кількість різних інструментів, які можуть заплутати початківців користувачів. На щастя, продукт отримав оновлений інтерфейс за останні роки, який дозволив дуже зручно організувати різні функції. У міру освоєння програми ви можете також почати користуватися середовищем розробки Visual Basic for Applications (VBA), яка дозволяє створювати макроси для додатка. У мережі є велика кількість вже готових скриптів, які покликані автоматизувати робочий процес.

Подивитися на сайті Microsoft

Mailbird

Цей додаток отримало дуже влучну назву Mailbird (поштова пташка), прекрасно його характеризує - програма є легковагої, невибагливої ​​до ресурсів, простий у використанні і візуально привабливою. Mailbird передбачає гнучке налаштування величезної кількості параметрів інтерфейсу - від іконок облікових записів до колірної схеми оформлення тексту. При кожному запуску програма буде радувати око.

Розробники Mailbird славно потрудилися над видаленням непотрібних проміжних кроків при виконанні різних дій, що призводить в кінцевому підсумку до підвищення продуктивності. Створюйте шаблони швидких відповідей, додавайте вкладення перетягуванням і виконуйте пошук повідомлень простим натисканням по зображенню профілю.

Отримали лист від невідомого контакту? За два кліка ви зможете подивитися профіль персони в соціальній мережі LinkedIn. Підтримується інтеграція і з іншими додатками: Dropbox, Facebook, Google Docs, Twitter і WhatsApp.

Імпорт поштові скриньки з поштових сервісів в Mailbird для зручного перегляду і управління. Безкоштовна версія має обмеження функціональності, а платна версія обійдеться в 12 євро в рік, або ж 39 євро за довічну ліцензію.

Завантажити на сайті Mailbird

eM Client

Цей поштовий клієнт володіє всіма необхідними базовими функціями: календар, контакти та менеджер завдань, а також живий чат між користувачами. Програма дозволяє імпортувати настройки і вміст з багатьох інших клієнтів електронної пошти, тому процес переходу не створить труднощі. Майте на увазі, що безкоштовна версія дозволяє імпортувати тільки 2 профілю, тоді як Pro-версія вартістю 1795 руб. не має обмежень імпорту.

Що стосується вбудованих інструментів, то eM Client напевно запропонує корисні для вас можливості: перевірка правопису, переклад на інші мови за допомогою перекладача Bing, простий обмін подіями календаря і завданнями з іншими користувачами, гнучке налаштування списку контактів для кращої організації при використанні декількох поштових профілів. Вбудований живий чат навіть дозволяє швидко обмінюватися файлами.

Завантажити на сайті eM Client

Claws Mail

Давні користувачі Windows ймовірно поринуть в ностальгію, коли вони вперше побачили інтерфейс Claws Mail. Треба визнати, додаток призначений для досвідчених користувачів, які не боятися налаштовувати все вручну. Додаток дозволяє імпортувати необмежену кількість акаунтів, але це потрібно робити самостійно, функції автоматичного імпорту або хоча б покрокового майстра не передбачено.

Claws Mail має активний інструмент відстеження помилок, який стежить за оновленнями програми та потенційними проблемами. Це ідеальне додаток для старих комп'ютерів - воно споживає мінімальну кількість пам'яті і не навантажує процесор. За це ви платите відсутністю підтримки HTML і розширених функцій підключення додатків. Проте, в Claws Mail вбудовано кілька плагінів, зокрема SpamAssassin, який допомагає боротися з небажаною поштою.

Якщо вас не лякає необхідність налаштовувати параметри вручну, і ви шукаєте невимоглива легковагій рішення для машини не першої свіжості, то безкоштовний клієнт в стилі ретро Claws Mail стане непоганим вибором.

Завантажити на сайті Claws Mail

Zimbra Desktop

Zimbra Desktop - безкоштовний поштовий клієнт з відкритим вихідним кодом, який пройшов через кілька серйозних змін. Робота над програмою ніколи не припинялася і тепер ми отримуємо одне з кращих додатків для роботи з електронною поштою для Windows 10.

Вбудовані календар, контакти та органайзер сприяють максимальної продуктивності протягом дня, а вкладочному система організації повідомлень позбавляє від безладу робочого простору.

Хочете попрацювати в автономному режимі? Без проблем! Zimbra дозволяє працювати де завгодно, а результати роботи будуть зберігатися на локальний диск. При підключенні до мережі можна імпортувати акаунти Gmail, Yahoo! і Outlook для зручної організації листів в одному місці.

Zimbra є кроссплатформне рішення для Windows, Linux і Mac OS і поширюється безкоштовно.

Завантажити на сайті Zimbra

TouchMail

TouchMail - зручний поштовий клієнт для власників планшетів або ноутбуків-трансформерів. Імпорт поштові акаунти, крім облікових записів POP3, і насолоджуйтеся оптимізованим для сенсорних екранів інтерфейсом.

Інтерфейс відрізняється барвистістю, що виділяє TouchMail на тлі інших подібних додатків. У розпорядженні користувача виявляється багатий набір корисних інструментів. Додаток дозволяє організовувати кілька повідомлень з різних акаунтів в одну папку для швидкого доступу, а потужна система фільтрації здатна ефективно справлятися з великими потоками повідомлень.

TouchMail буде особливо корисний для пристроїв з сенсорними екранами. Додаток поширюється за 1 949 руб. і ще містить кілька вбудованих покупок, що на тлі безкоштовних аналогів виглядає дивним.

Завантажити в Магазині Microsoft

Thunderbird

Thunderbird від Mozilla є унікальним додатком за рахунок вбудованої системи розширень, яка дозволяє розширювати функціональність клієнта за допомогою численних інструментів, створених спільнотою Thunderbird. Продукт пропонує розширення практично для будь-яких завдань і для будь-яких сценаріїв автоматизації.

Майстер налаштування клієнта допоможе імпортувати поштові акаунти, а потужна пошукова система дозволить швидко розшукати необхідну інформацію. Якщо ви працює з величезними обсягами листів, то вбудований менеджер активності, що відслідковує всі дії в Thunderbird, буде корисним інструментом. Чи ви не пам'ятаєте, в яку папку відправили потрібне повідомлення? Перевірте журнал і знайдіть потрібну дію.

Щоб уникнути плутанини при написанні декількох повідомлень, Thunderbird використовує систему вкладок для відображення всім листів в одному вікні. Природно, продукт містить стандартні інструменти для роботи з поштою: адресну книгу, обробник вкладень, спам-фільтр і інші функції, які роблять Thunderbird одним з кращих поштових клієнтів для Windows 10.

Завантажити на сайті Mozilla

The Bat!

The Bat

Думаємо, з нами погодяться багато користувачів, The Bat! - це теж один з кращих поштових клієнтів. Він виділяється не тільки своєю функціональністю, але і ставленням до безпеки даних, що передаються по електронній пошті. Адже головним завданням програми є захист листування від моніторингу третіми особами.

Поштовий клієнт The Bat! може захистити вашу інформацію різними методами. Крім шифрування трафіку за допомогою протоколів SSL / TLS (що можуть більшість email клієнтів і сервісів на сьогоднішній день), програма дозволяє виконувати шифрування даних користувача на жорсткому диску. Ціна за ліцензію починається від 2 000 руб.

Завантажити на сайті Ritlabs

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Отримали лист від невідомого контакту?
Хочете попрацювати в автономному режимі?
Чи ви не пам'ятаєте, в яку папку відправили потрібне повідомлення?
Отримали лист від невідомого контакту?
Хочете попрацювати в автономному режимі?
Чи ви не пам'ятаєте, в яку папку відправили потрібне повідомлення?
Отримали лист від невідомого контакту?
Хочете попрацювати в автономному режимі?
Чи ви не пам'ятаєте, в яку папку відправили потрібне повідомлення?