Донецкий техникум промышленной автоматики

Краще зі світу digital # 5

  1. Facebook більше Livejournal в Рунеті TNS опублікував дані, згідно з якими аудиторія Facebook в...
  2. Управління репутацій бренду
  3. Дослідження інтернет-торгівлі від PwC
  4. Вконтакте вводить верифіковані акаунти
  5. Відеореклама по TRP моделі
  6. Відео інфографіка про світ соціальних медіа (eng)
  7. Twitter оновлює вигляд кнопок для сайтів
  8. Соціальні медіа в Китаї (eng)
  9. Chrome - браузер № 1 в світі і в Росії (eng)

Facebook більше Livejournal в Рунеті

TNS опублікував дані, згідно з якими аудиторія Facebook в Рунеті в жовтні 2011 року склала 13.4 млн чоловік (При 4.8 млн акаунтів). У підсумку Facebook обігнав Livejournal по місячній відвідуваності. Забавно читати коментарі Іллі Дронова про те, що щоденна відвідуваність в ЖЖ вище. Добре, Ілля, ну і що?

Клонування іноземних сервісів - спосіб домогтися успіху

Роман Іванов, один з топ-менеджерів Яндекс, в своєму френдфіде (Цей сервіс - дідусь твіттера і Фейсбук) опублікував цікавий графік:

Мова про те, що sprashivai.ru, вітчизняний аналог сервісу особистих питань forspring.me, обійшов за популярністю в Рунеті оригінал. Записуємо на майбутнє, копіювання західних сервісів дійсно допомагає домогтися успіху. Іноді. Як ви будете монетизувати цю популярність - питання залишається відкритим.

Примітка: скласти такий же графік для будь-якого іншого сервісу, фрази або персони ви можете скориставшись сервісом Google Trends .

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама

Дослідження інтернет-торгівлі від PwC

PricewaterhouseCoopers випустив дослідження про ринок інтернет-торгівлі . У хлопців є невеликі проблеми з термінологією, але инсайтов в звіті достатньо. Наприклад, в 2011 році вже 32% респондентів використовували банківські картки для оплати товарів в інтернет-магазинах, 60% робили покупки з використанням мобільних пристроїв.


Вконтакте вводить верифіковані акаунти

Подібна система верифікації є у ​​сервісу Twitter. Суть її в тому, що на сторінках відомих людей з'являється спеціальний значок, що дозволяє відрізнити реальний аккаунт від аккаунта наслідувача. Детальніше про нововведення можна почитати за посиланням . Ми вкрай раді кроці Вконтакте, так як тепер простіше буде зрозуміти, в якому профілі пише справжній президент або Катя Самбука.

Відеореклама по TRP моделі

Mail.ru робить спробу здійснити мрію всіх медійних агентств і поборотися за ТВ бюджети. Mail.ru спільно з Aegis media розробили методологію продажу показів відеореклами по TRP моделі (як це відбувається на ТБ). Особисто я сприймаю подібні інструменти як крок назад. Фактично вони вигідні медійним агентствам і ледачим клієнтам, які не розбираються в digital. Вам більше не потрібен буде сайт, контекстна реклама або пошукова оптимізація, якщо ви федеральний бренд і купуєте GRP і TRP одночасно в мережі і на ТБ. Це як зробити лоботомію мозку ринку Діджитал.

Відео інфографіка про світ соціальних медіа (eng)

Просто подивіться:

Twitter оновлює вигляд кнопок для сайтів

Новий вид кнопки "Слідувати" покликаний збільшити конверсію в тих, хто підписується на акаунти бренду. Поспішайте встановлювати: Новий вид кнопки Слідувати покликаний збільшити конверсію в тих, хто підписується на акаунти бренду Рейтинг digital агентств України по оборотам

Подібний рейтинг виходить в Росії і Україні щорічно. Стосується він більшою мірою медійних агентств, тому є сильно однополярним. Якщо вам належить працювати з українськими партнерами, він може бути вам корисний.

Дивитися рейтинг медійних агентств України .

Соціальні медіа в Китаї (eng)

Колеги по редакції забороняють мені розміщувати посилання на англомовні матеріали, але варто визнати - в повному обсязі вимагає перекладу. Видання Mashable опублікувало інфографіку про digital ринку Китаю, зокрема, розкриває ситуацію з соціальними медіа в Китаї.

Подивитися інфографіку .

Chrome - браузер № 1 в світі і в Росії (eng)

Досить сенсаційним є той факт, що браузер Google Chrome (до речі, відмінний браузер, 2/3 редакції ним користується) обійшов Firefox в світі. Динаміка часткою браузерів в світі:


Цікаво і те, що і в Рунеті Chrome став браузером № 1.

Динаміка часткою браузерів в Рунеті (liveinternet) .

Частка Chrome в Рунеті в листопаді 2011 року склала 18.3%. Правда, якщо вдаватися в подробиці, Internet Explorer лідирує завдяки наявності трьох версій з часткою 18.5% в листопаді.

Спасибі, що залишаєте свої коментарі (якщо залишаєте)! Радьте нам новини і події для додавання в наступні дайджести. Можете написати в коментарі або ж написати твіт з хештегом #cossa , Включає посилання на рекомендований матеріал.

Добре, Ілля, ну і що?