Донецкий техникум промышленной автоматики

Кожну секунду компанія Apple заробляє $ 4540, а Samsung - $ 6486

Любителі рахувати чужі гроші встановили, що корпорація Apple заробляє $ 4540 в секунду. Ще більше грошей отримує компанія Samsung: кожну секунду на її рахунках додається $ 6486.

Дохід Samsung в секунду визнаний аналітиками максимальним показником на сьогоднішній день.

Крім того, в лідерах за обсягом доходів в секунду опинилася китайська компанія Foxconn. Щосекундна прибуток заводу, що займається складанням пристроїв для Apple, становить $ 3815.

Одна з найбільших американських компаній у сфері інформаційних технологій, HP, отримує $ 3459 в секунду. Корпорація IBM щомиті багатіє на $ 3166, "королі Windows" з Microsoft отримують по $ 2331 в секунду, а торговці з Amazon - $ Рік: 1996.

Любителі рахувати чужі гроші встановили, що корпорація Apple заробляє $ 4540 в секунду

Провідні корпорації щомиті заробляють стільки, скільки інші компанії - за півроку

Цікаво, що пошуковий гігант Gоogle отримує в секунду "всього лише" $ 1873. Виробник ноутбуків Dell заробляє трохи менше Google - $ тисяча вісімсот шістьдесят п'ять. Нарешті, виробники чіпів в Intel на кремнієвих каменях заробляють $ 1 628 в секунду.

Відзначимо, що в списку найбільш прибуткових IT-компаній виявилася тільки одна соціальна мережа - Facebook. Її дохід становить $ 230 в секунду.

Нагадаємо, що за підсумками 2012 року сукупний заробіток засновника Facebook Марка Цукерберга (Mark Zuckerberg) склав близько $ 2,27 млрд., Тобто, в день заробіток підприємця становив близько шести мільйонів.