Донецкий техникум промышленной автоматики

Королева вечірок

З бездротовою колонкою легко задати ритм і атмосферу в будь-якому місці

Бездротова Bluetooth-колонка з світломузикою від американської компанії Harman, одного з лідерів в сфері якісного звуку, - новинка цієї осені.

З портативної колонкою можна сміливо вирушати на вечірку під відкритим небом: Адель, Шакіра, Ріанна, Бейонсе в такій обстановці зазвучать по-особливому. Голоси улюблених виконавців можуть трансформуватися в світломузику. По периметру гаджета розташована сотня світлодіодів. Вони змінюють колір в такт звукам. Виглядає чарівно: заворожує нітрохи не менше, ніж полум'я багаття або біжить вода. На що переливається всіма кольорами веселки гаджет можна дивитися годинами! Вірніше, 12 годин. Саме на цей термін вистачає ємності вбудованого акумулятора.

За якість звуку в JBL Pulse 3 відповідають три 40 мм динаміка і два пасивних випромінювача. Сукупна потужність складає 20 Вт. І, хоч гаджет зовсім невеликий, в висоту - трохи більше 22 сантиметрів, важить приблизно 960 грамів, - але його потужностей вистачить, щоб «розгойдати» вечірку на 50 метрів навколо!

Приплюсуйте до якісного звуку ще й ефектну динамічну підсвічування! До того ж, розробники JBL допомагаємо людям використовувати простір для творчості. Встановивши на телефон фірмовий додаток JBL, можна налаштовувати підсвічування, вибрати одну з семи готових предустановок - вогонь, хвиля, веселка, вибух і так далі ... і відкоригувати їх на свій смак. Можна також створити свій унікальний ефект. Для цього достатньо буде перейти в призначений для користувача режим. Світломузика налаштовується буквально на льоту.

Гаджет з глянсовою панеллю виглядає дуже стильно. Танцюючи з Pulse 3 в руках, будь-яка дівчина запросто стане королевою вечірки. Для активних, впевнених в собі молодих людей кращого подарунка просто не знайти!

У цій бездротової колонки в запасі є ще пара приємних опцій. Наприклад, використовуючи додаток, можна активувати дві опції. Перша з них - Party - дозволяє з'єднати Pulse 3 з іншими знаходяться поруч колонками JBL, які підтримують таку можливість. Друга опція - Stereo - здатна створити круту світиться стереосистему з двох JBL Pulse 3 .

З бездротовою колонкою легко задати ритм і атмосферу в будь-якому місці   Бездротова Bluetooth-колонка   з світломузикою від американської компанії Harman, одного з лідерів в сфері якісного звуку, - новинка цієї осені

Коли дізнаєшся про можливості Pulse 3, мимоволі пригадуються футуристичні романи Рея Бредбері. Ідеї, описані фантастами, все частіше знаходять практичне застосування в сучасному світі. Так, наприклад, наша бездротова акустика відмінно дружить з голосовими помічниками Siri і з сервісом персоналізованого пошуку Google Now.

Pulse 3 - ще й дуже практична. Бездротова акустика не боїться ні вогкості, ні води. Гаджет без наслідків може провести півгодини на глибині до 1 метра. Так що його на повну котушку можна використовувати і під час пінної вечірки, і під дощем в лісі.

Всі кнопки блоку управління мають підсвічування. Маніпулювати гаджетом зручно як в темній кімнаті, так і ввечері на вулиці. Під гумовою заглушкою приховані роз'єми для зарядки і аудіоджек для підключення гаджета до джерел звуку за допомогою старого доброго кабелю. Іноді буває потрібно і таке інше.

Вибираючи подарунок до Нового року, можна сміливо зупинитися на портативному бездротовому Bluetooth-динаміки. Об'ємне звучання з системою світломузики - забезпечено. У магазинах «М. Відео» Pulse 3 Black продається за доступною ціною.

Стаття по темі Подарувати посмішку може кожен