Донецкий техникум промышленной автоматики

Копіювання фотографій з фотоапарата на комп'ютер

  1. Підключити фотоапарат до комп'ютера
  2. Встановити програмне забезпечення фотоапарата
  3. Перегляд фотографій на комп'ютері

Копіювання фотографій з фотоапарата в комп'ютер не становить особливих труднощів, хоча слід знати, що відбувається в цьому випадку. Це нагадує процес копіювання фільмів з відеокамери в комп'ютер. Для чіткого уявлення про деталі цього процесу, слід уважно ознайомитися з керівництвом по експлуатації цифрового фотоапарата. Що потрібно зробити, щоб скопіювати фото на комп'ютер? до змісту ↑

Підключити фотоапарат до комп'ютера

Щоб скопіювати фотографії з цифрової фотокамери в комп'ютер, підключіть камеру до USB- порту комп'ютера. При цьому використовується USB-кабель, який зазвичай входить в комплект поставки фотокамери. Увімкніть кнопку живлення фотоапарата, або переведіть її в режим відтворення, як зазначено в керівництві користувача.

до змісту ↑

Встановити програмне забезпечення фотоапарата

У комплект поставки цифрового фотоапарата зазвичай входить спеціальне програмне забезпечення, що полегшує копіювання фотографій в комп'ютер. Встановіть це програмне забезпечення і скористайтеся простим в застосуванні інтерфейсом для копіювання фотографій. Якщо ж подібна програма відсутня, просто підключіть фотоапарат до комп'ютера і скористайтеся провідником Windows , Щоб знайти пристрій під назвою "цифровий фотоапарат", що з'єднаний з комп'ютером, а потім скопіювати і вставити фотографії в папку, створену на жорсткому диску .

до змісту ↑

Перегляд фотографій на комп'ютері

Для перегляду фотографій існує безліч програм, як платних, так і безкоштовних. В операційній системі Windows 7 є штатна програма «Засіб перегляду фотографій», на прикладі якої і розглянемо, як дивитися фото на комп'ютері.

  1. Щоб відкрити фотографії у вікні програми «Засіб перегляду фотографій Windows», виконайте команду: «Пуск> Зображення», Копіювання фотографій з фотоапарата в комп'ютер не становить особливих труднощів, хоча слід знати, що відбувається в цьому випадку в разі якщо ваші фото збережені в даній папці або відкрийте папку, в якій збережено ваші фото.
  2. На екрані з'явиться вікно, в якому відображається вміст бібліотеки «Зображення» (малюнки та папки) або інший обраної папки з фотографіями. Якщо потрібно отримати доступ до вмісту папки, двічі клацніть на ній. Виберіть потрібне зображення і двічі клацніть на ньому лівою кнопкою миші.

На екрані з'явиться вікно «Засіб перегляду фотографій Windows», в нижній частині якого відображена панель інструментів для управління переглядом, в яку входять: кнопки «Попереднє зображення» і «Наступне зображення» (застосовуються для переходу між зображеннями, які перебувають в одній і тій же папці ), кнопка масштабування у вигляді лупи, кнопки повороту за годинниковою і проти годинникової стрілки, кнопка видалення зображення.

При наведенні покажчика миші на ту чи іншу кнопку з'являється підказка про призначення даної кнопки.

Щоб швидко відкрити фотографію в іншому додатку, клацніть на кнопці «Відкрити» знаходиться у верхній частині вікна програми, і виберіть одну з таких програм перегляду, встановлених на вашому комп'ютері.

Поділитися.