Донецкий техникум промышленной автоматики

Кому пощастить в 2019 році - прогноз астролога на 2019 рік

Невдахами року стануть люди з покоління "Виклик".

Астролог назвала везунчиков і лузерів 2019 года / фото 2018.pp.ua

Відомий астролог Василіса Володіна зробила прогноз на 2019 рік. Експерт позначала чотири так звані покоління в залежності від дат народження - "Зліт", "Вибір", "Виклик" і "Поза".

Астролог зазначила, що найбільш щасливими в 2019 році будуть люди з покоління "Зліт". Люди, які до нього ставляться, представлені в таблиці, передає " Главред ".

"Представники покоління" Зліт "зараз на гребені часу. Подумайте, як ви можете застосувати вже наявні навички, знання, вміння, досвід в сучасній дійсності. Вони точно затребувані. Саме вам зовнішнє середовище надасть більше можливостей для креативу, зростання і розвитку. Просто дійте ! Багато, активно, напружено працюйте. Рано чи пізно ви відчуєте, що час взяло Вас під своє крило ", - розповіла Володіна.

Лузерами року, за словами астролога, стануть люди, які належать до покоління "Виклик".

"Це покоління в відстаючих. Ваш професійний досвід застаріває, ваш стиль життя сучасним не назвеш, світогляд місцями початок протухати. Годі скиглити і скаржитися, повторюючи фразу" ось в наші часи ... "і дивитися пенсіонерського програми", - зазначила Володіна.

Вона порадила поколінню "Виклик" якомога швидше вбудуватися в сучасну реальність і нарощувати свою інформованість про сучасний стан речей - читати новини, вникати в те, що відбувається, міркувати.

Читайте також Зоряна година для Риб і попередження для Дів: гороскоп на тиждень

"Постарайтеся поглянути на себе з боку і зробіть висновки про те, в якому напрямку Ви могли б рости. Від яких старих звичок або цілей варто відмовитися, на чому зробити акцент, куди направити сили. Відмовтеся від постійного спілкування з ровесниками і тими, хто теж потрапив в "Покоління Виклик". Частіше зустрічайтеся з тими знайомими і приятелями, хто знаходиться на "зльоті". Подумайте про те, в який з нових галузей Ви могли б застосувати свої сили "в разі чого", розгляньте можливість швидкого отримання нового освіти або навичок. Припиніть до ітіковать сучасну моду, звички, звичаї, смаки і присвятіть вільний час не звичних занять, а новим - подивіться кіно-новинки останнього часу, зробіть те, чого не робили раніше ніколи, вважаючи це долею "молодняка" - зіграйте в комп'ютерну гру, сходіть на танцювальний фестиваль, спробуйте нову кухню або швидкі знайомства і т.п. ", - додала вона.

Для третього покоління - покоління "Вибір" 2019 рік нейтральним, зазначила Володіна.

"Складно охарактеризувати Вас чітко. У чомусь ви дитя цього часу, багато в чому відстаєте. Половина вашого життєвого досвіду застаріла і потребує перегляду, інша цілком застосовна і ставиться до ваших переваг. Ну а сам потік подій буде то ставити підніжки, то давати надію на світле майбутнє. з цим можна працювати! Приємно, що ситуація небезнадійна - є і проблеми і шанси "перескочити" з успіхом для себе в іншу область діяльності ", - заявила астролог.

Ті, хто не знайшов себе в жодному списку, відносяться до покоління "Поза".

"Всі, хто народився з 1950 по 2001 роки, але не влучив у попередні 3 групи, знаходяться в особливому положенні - вони в якомусь сенсі поза часом. Мода і віяння дня поточного не впливають безпосередньо на їхнє життя, діяльність, успіхи, можливості або провали. Нема на кого нарікати, крім себе. Результати діяльності людей з "Покоління Поза" в 2019-му році залежать лише від їх власних зусиль ", - резюмувала Володіна.

Раніше астролог Влад Росс прогнозував , Що друга половина листопада дасть багато енергії, динаміки, а також зростання амбіцій, особливо це стосується періоду з 11 по 16 листопада.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter