Донецкий техникум промышленной автоматики

Комп'ютер не включається з CD / DVD приводом

Привіт друзі, хочу привітати Вас з великодніми святами, які я вдало зазначив, приїхав в місто і вирішив написати в блог 🙂 Це такий невеликий оффтоп, а тепер ближче до справи.

Сьогодні буду писати про випадок, коли комп'ютер відмовляється запускатися з CD / DVD приводом. Ні, таку проблему я не сам придумав, а буквально пару тижнів тому з нею зіткнувся. Попросили мене прийти подивитися до комп'ютера, мовляв не включається (ну як завжди :)). Прийшов я, подивився, комп'ютер старий вже, коротше своє вже подвійно відпрацював. Ну що ж, думаю спробую включити. Включаю, тільки починає запускатися і відразу ж перезавантажується. Хммм ... а господарі кажуть мовляв включається коли привід відкритий, відкрив я привід і дійсно комп'ютер запустився, але правда там ще був вірус-вимагач, але це вже з іншої опери 🙂 кажу їм, привезете до мене додому, подивлюся.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , МФУ , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Привезли мені цей комп'ютер, я його включаю ну звичайно ж все так же. Тоді я поліз всередину. Відключив привід зовсім, комп'ютер включається, але ще ж і вірус, коротше повний набір і тоді я почав думати логічно і по порядку.

Відключив привід зовсім, комп'ютер включається, але ще ж і вірус, коротше повний набір і тоді я почав думати логічно і по порядку

В першу чергу же перевірив привід підключивши його до іншого комп'ютера, робочий. Тоді думаю, чому ж він не працює на тому комп'ютері і зрозумів, що справа швидше за все в блоці живлення, і скажу на перед я не помилився. Хоча блок живлення там був не дуже то слабкий для такої системи, 400 W. Не знаю, може в ньому щось підгоріло, але коли починався запускатися комп'ютер і начиняють перевірка приводу на диск, і саме в момент коли приводі починав робити "бжік" комп'ютер перезавантажувався.

Поставив я на нього інший БП причому значно слабшими, підключив привід і все відмінно працювало. Ось тепер точно проблема в блоці живлення. Ось так, потім попробувал знищити вірус-вимагач за допомогою Live CD Dr Web, але він його чомусь не знайшов, може вірус був занадто новий (до речі вимагав аж 500 грн. Взагалі вже совісті немає :)) Коротше закінчилося все перевстановлення Windows, втім як завжди 🙂

Що ще стосується вірусів вимагачів. Це дуже складні віруси, які звичайні антивірусні системи, часто просто напросто пропускають на Ваш комп'ютер. А все решта коштів перевірки, такі як Live CD Dr Web не завжди можуть допомогти в цій ситуації. Мій Вам рада, не ходіть по дивним сайтам і не качайте дивних файлів. Так-так саме в цих випадках можна заразиться вірусом здирником. Звичайно, вірус можна зловити і з флешки або диска, але в основному джерело такої зарази - інтернет. Успіхів!

Обов'язково почитайте - Блог студента КТешніка .