Донецкий техникум промышленной автоматики

Коментарі вконтакте на сайт

  1. 1. Навіщо потрібні коментарі вконтакте на сайт
  2. 2. Як підключити коментарі вконтакте на сайт

Інтеграція сервісів соціальних мереж може допомогти просуванню вашого сайту. У цьому пості я детально розповім як зробити коментарі вконтакте на сайт. Така форма коментарів ВК буде відображатися на сторінках і постах вашого сайту.

1. Навіщо потрібні коментарі вконтакте на сайт

Причин підключити коментарі вконтакте на сайт кілька і одна з основних це можливість відвідувачам залишити коментар не заповнюючи додаткових полів і не реєструючись на сайті. Так само не треба проходити процедуру авторизації, якщо користувач вже авторизований в ВК. Форма коментарі вконтакте на сайт дозволяє зменшити кількість спаму і отримати зворотні посилання з соціальних мереж. Крім того ви бачите хто вам задає питання і при необхідності можете з ним поспілкуватися за допомогою особистих повідомлень.

2. Як підключити коментарі вконтакте на сайт

Існує 2-ва способу підключити коментарі вконтакте на сайт. Програмним інструментом (віджет) для розробників або встановити спеціальний плагін. У цьому пості я детально розповім і покажу як це зробити за допомогою віджета надається соціальною мережею.
У самому низу будь-якої сторінки сайту вконтакте є невелике меню. У ньому переходимо в розділ "Розробникам"
Існує 2-ва способу підключити коментарі вконтакте на сайт
Далі у вікні, вибираємо розділ "Підключення сайтів і віджети"

У вікні,-списку натискаємо по пункту "Коментарі" (Віджети для сайтів). У вікні, ви можете ознайомитись з детальним описом віджета коментарів і заповнити форму для подальшої інтеграції віджета в ваш сайт. Вам необхідно вказати: адресу сайту (доменне ім'я), назва сайту (наприклад "мій блог"), основний домен (заповниться автоматично після заповнення поля адресу сайту), тематика сайту (вибрати зі списку найбільш підходящу), кількість відображуваних коментарів, ширину ( за замовчуванням 665). Після заповнення всіх полів форми буде згенеровано шматок коду в поле "Код для вставки".

Тепер відкриваємо будь-яку сторінку або запис в якій ви хочете розмістити коментарі вконтакте на сайт і в режимі текстового редактора, переключившись в режим "текст" вставляємо генерований код
віджета вконтакте. Тиснемо кнопку "Оновити".

Коментарі вконтакте на сайт вставлені!
Коментарі вконтакте на сайт вставлені

Ви так само можете адмініструвати коментарі розміщені через цю форму. Для цього необхідно клікнути по посиланню "Адміністрування" безпосередньо на самій формі в тілі поста.

Спасибі за прочитання

Ви можете сказати «Дякую» 2 простими способами:

  1. Оцініть статтю:

  2. Напишіть що саме не сподобалося, я не буду публікувати ваш коментар, але обов'язково додам інформацію: Може мало фото? Може немає тієї інформації, яку ви шукали?
Напишіть мені!

Може немає тієї інформації, яку ви шукали?