Донецкий техникум промышленной автоматики

Коли настане рік Жовтого Земляного Собаки 2018 з східним календарем

Китайський Новий рік, як правило, святкують в період з 12 січня по 19 лютого Китайський Новий рік, як правило, святкують в період з 12 січня по 19 лютого   Фото: pixabay

Фото: pixabay.com

Як відомо, всього в східному календарі 12 тварин. Але складається східний календар з урахуванням стихій (метал, дерево, вода, вогонь, земля) і двох видів так званої космічної енергії (Інь і Ян). Тотемним тваринам 2018 року, який буде 11-м в китайському 12-річному циклі, стане Жовта Земляна Собака, повідомляє РІА VladNews з посиланням на Інформінг.
Слід зазначити, що китайські астрологи користуються місячним календарем, тому вони вважають початком Нового року друге молодик, яке настає після зимового сонцестояння - 21 грудня. Це означає, що рік Собаки настане 16 лютого 2018. У ніч на 16 лютого можна в черговий раз зустріти Новий рік, але вже за східним календарем.
Варто сказати, що китайський Новий рік, як правило, святкують в період з 12 січня по 19 лютого. Це один з найбільших свят в Піднебесній.
Що за люди народжуються в рік Собаки
Собака - найвірніший друг людини. Люди, народжені в рік Собаки, чесні, безкорисливі, віддані друзям, вірні в сімейному житті і вважаються однолюбами. У них веселий характер і вони люблять пригоди. Найкраще, якщо людина, що народилася в рік Собаки, пов'яже своє життя з народженими в рік Тигра або Коні.
Що поставити на стіл в новорічну ніч, щоб «порадувати» Собаку.
Собака любить всякі м'ясні смакоту: свинячі реберця, страви з курки, яловичини, баранини і т.д. Оскільки Собака жовта, то підійдуть фрукти, овочі, горіхи, сухофрукти всіх відтінків жовтого і коричневого. А ось на солодке собакам некорисно. Та й алкоголем краще не захоплюватися - собаки не люблять п'яних.