Донецкий техникум промышленной автоматики

Коди смайлів ВКонтакте

 1. Таблиця кодів смайлів вконтакте Для Вашої зручності коди смайлів вконтакте розділені на категорії,...
 2. Смайли в інтернеті

Таблиця кодів смайлів вконтакте

Для Вашої зручності коди смайлів вконтакте розділені на категорії, додано значення смайлів і їх позначення Для Вашої зручності коди смайлів вконтакте розділені на категорії, додано значення смайлів і їх позначення. Позначення смайла є код, який починається знаками амперсанд і решітка "& #", далі йдуть цифри, які можуть бути 4-х, 5-й або 6-й значними і закінчуються крапкою з комою ";". Але не завжди код смайла вк позначається таким чином, наприклад цифри позначаються як "1 & # 8419"; Переваги таблиці кодів смайлів вконтакте:

 • Для Вашої зручності всі коди смайлів вконтакте ми розбили на категорії, натисніть на передбачувану категорію зліва і виберіть необхідний смайл з категорії;
 • У кожного смайлика в таблиці є поле в якому зазначено значення або опис смайла;
 • Щоб дізнатися код смайла вконтакте необхідно вибрати передбачувану категорію, потім знайти необхідний смайл. У відповідному рядку буде код.
 • Кнопка "Копіювати" дозволяє швидко скопіювати в буфер обміну сподобався смайл вк з таблиці;
 • Якщо в один функція "Копіювати" не спрацювала на Вашому браузері, Ви можете просто скопіювати позначення коду смайла вк просто виділивши його у відповідній клітинці таблиці і обравши Копіювати;
 • Смайли вк зібрані в зручну таблиці яка дозволяє зберегти структуру при роздруківці смайлів вк;
 • Скопіювати, роздрукувати таблицю кодів смайлів вк Ви можете абсолютно безкоштовно!

Як ставити смайли в статус вк і на стіну?

У соціальній мережі вконтакте так само є свої смайли - emodji. Емодзі (від японського означає "картинка" і знак або символ) мова ідеограм і смайликів, який використовується інтернеті. Цей графічний мову, де замість слів використовуються поєднання картинок, з'явився в Японії і поширився по всьому світу.

Для того, щоб вставити код смайла вк в статус, в коментар, на стіну або в повідомлення натисніть на кнопку "Копіювати" або скопіюйте якийсь код з перерахованої таблиці смайлів вконтакте і вставте в потрібне поле в вконтакте.

3 простих кроки використовувати коди смайликів вконтакте:

 1. Вибрати (Виберіть вподобаний смайлик із загального списку або з категорії зліва);
 2. Скопіювати (Натисніть відповідну смайлу кнопку "Копіювати");
 3. Вставити (Все! Код смайла знаходиться в буфері. Можете використовувати в коментарях, постах на стіну, повідомленнях або в статусі).

Все дуже просто!

Функція копіювання коду смайла вконтакте emoji працює у всіх сучасних браузерах:

Якщо раптом неполучается скопіювати код смайла вк будь ласка повідомте нам про це на поштову адресу [email protected] А поки скопіюйте код виділивши його і натиснувши "Копіювати" в контекстному меню браузера.

Смайли в інтернеті

Смайлик - це зображення або набір символів, які зображають емоцію відображену користувачем. Смайли є невід'ємною частиною інтернету, як засіб для вираження емоції при спілкуванні за допомогою форуму, сайту, чату, icq, vkontakte і т.д.

Смайл (від англійського smiley - "усміхнений" або щасливе обличчя) - зображення усміхненого людського обличчя, зазвичай жовтого кольору, зображується у вигляді двокрапок ":", що представляють очі, і закриває дужкою ")", що символізує рот. Іноді між двокрапкою та закриває дужкою поміщають тире "-", яке представляє ніс. Слово «смайлик» застосовується як загальний термін для будь-якого зображення символізує емоції.

Володимир Набоков (російський письменник проживає в Штатах) вперше запропонував використовувати дужку в якості вираження емоції - посмішки. У 1969 році Володимир Набоков в інтерв'ю журналу The New York Times сказав: "Я часто думаю, що повинен існувати спеціальний типографський знак, що позначає посмішку, - щось на зразок вигнутою лінії, що лежить горілиць дужки; саме цей значок я поставив би замість відповіді на ваше запитання . "

Як ставити смайли в статус вк і на стіну?