Донецкий техникум промышленной автоматики

Код для вставки банера. Розмістити банерну рекламу Ротабан

 1. Як отримати код для вставки банерної реклами на біржі Ротабан і як розмістити рекламний банер?

Привіт, продовжую тему заробітку на блозі за допомогою біржі банерів Rotaban (Ротабан) Привіт, продовжую тему заробітку на блозі за допомогою біржі банерів Rotaban (Ротабан). Що таке банер, скільки можна заробити на показі таких оголошень і як зареєструватися в Rotaban ми дізналися в минулій статті тут . Сьогодні розповім, як отримати код для вставки банера і як розмістити банерну рекламу на сайті.

Перед тим, як додати рекламне місце потрібно пройти реєстрацію в Ротабан і дочекатися, коли Вашу майданчик візьмуть. Тільки після цього можна буде успішно працювати з системою і заробляти.

Як отримати код для вставки банерної реклами на біржі Ротабан і як розмістити рекламний банер?

 1. Переходимо на сайт rotaban.ru по цим посиланням і входимо в свій аккаунт.
 2. Йдемо у вкладку Вебмайстрам / Панель управління:
 3. Додаємо місце для розміщення рекламних банерів:
 4. Далі потрібно заповнити форму і вказати характеристики банера:
  • Мета - не чіпаєте, в даному випадку слеш "/" означає, що показ банера буде здійснюватися на всіх сторінках.
  • Заголовок - вказуємо, де буде розміщено анімоване зображення.
  • Місце - приблизна область показу на сайті.
  • Розмір зони - вибираємо габарит. При розміщенні банерів на сайті в шапці, над статтями або під ними в основному вказують формат 468 × 60 пікселів, для сайдбара 125х125, 250х250. Про популярні формати читайте в пості тут .
  • Ціна в рублях - встановлюєте ціну за проживання. Щоб дізнатися ринкову вартість рекомендую скористатися переліком продаваних банерних місць. Для цього переходимо в меню Куплю, встановлюємо в лівій колонці схожі параметри, як і у Вашого рекламного місця, сортуємо за ціною і дивимося майданчики: Для залучення рекламодавців раджу вартість банера занадто Не завищувати, а й нижче 100 рублів ставити не дуже вигідно.
  • Кількість і максимальне число банерів - вказуємо число одночасно показуються графічних зображень і їх загальна кількість.
  • Автоматично апрувіть нові банери - тут я поставив галочку, що означає автоматичне розміщення реклами при покупці баннероместа без попереднього підтвердження.

  Далі тиснемо Додати.

 5. Кликнемо на Код для розміщення на сайті:
 6. Копіюємо з першого кроку основний код:
 7. Переходимо в файл header.php і здійснюємо вставку скопійованого коду відразу після тега <body>. Цей код додається в шаблон сайту тільки ОДИН раз!
 8. Копіюєте з другого кроку код баннерного місця:
 9. Другий код слід розмістити в те місце, де буде показуватися реклама. Наприклад, я додав його в початок посту перед заголовком, для цього відкрив файл single.php, вставив туди код і вирівняв по центру сторінки. Основні правила зі зміни стилів дивіться тут . Загалом, у мене вийшло так: Для додавання рекламного місця зверху, знизу і в середині постів можна скористатися плагіном WhyDoWork AdSense, який призначений для виведення блоків контекстної реклами і, тим не менш, з успіхом може розмістити код Ротабан на сайт. Принцип роботи з плагіном читайте на прикладі додавання коду від Гугл Адсенс в цієї статті .
 10. Все, банер встановлений і працює! Ось що вийшло у мене:
 11. Тепер приступимо до налаштувань заглушки, яка буде показуватися на Вашій майданчику, поки розміщений банер на сайті не куплять.
  Звертаю Вашу увагу на пункт основних налаштувань, де для показу заглушки повинна бути встановлена ​​галочка. Якщо не хочете, щоб заглушка показувалася, то можна прибрати галочку і відключити показ зображення на Вашій майданчику прямо зі свого облікового запису, при цьому ніяких змін у вставлений код банера для сайту вносити не потрібно:
 12. У самому низу сторінки, звідки копіювалися коди, клікніть на Зберегти та перейти до редагування заглушки:
 13. На сторінці можна змінити дизайн стандартної заглушки:
 14. Я зазвичай вибираю оформлену в стилі Ротабан: Рекламний блок Бігуна - дуже цікава заглушка. З її допомогою досить просто перетворити рекламні банери для сайту в блок контекстних оголошень. Правда у мене показувалися в основному не тематичні оголошення в вигляді пропозицій купити болти, гайки, труби і за півмісяця був всього 1 клік. Інформацію про проведення рекламної компанії в Бігуні можете прочитати в цієї статті .
  Якщо Вас не влаштовують запропоновані варіанти, тобто можливість дати посилання на свою картинку.

Тепер Ви знаєте, як розмістити банерну рекламу. Я впевнений, якщо з розумом підійти до монетизації блогу, то хороший і регулярний заробіток на банерах буде піднімати Ваш настрій;).

На сьогодні все. У наступних анонсах розповім, як розкрутити свій ресурс за допомогою біржі банерної реклами Ротабан , Тому раджу.

Рекомендую також прочитати:

До скорої зустрічі!

З повагою, Дмитро Байдук

Поділитися посиланням з друзями

Схожі матеріали:

Як отримати код для вставки банерної реклами на біржі Ротабан і як розмістити рекламний банер?
Як отримати код для вставки банерної реклами на біржі Ротабан і як розмістити рекламний банер?