Донецкий техникум промышленной автоматики

Knowledge Bridge

 1. Рекламодавці, рекламні аукціони і типи реклами
 2. Оцінка ефективності
 3. Оцінка ефективності: звіти
 4. призначені для користувача канали
 5. Google Analytics
 6. Підвищення ефективності вашої реклами
 7. Обмеження реклами блокуванням
 8. Інші корисні рекламні сервіси "Гугл"
 9. Актуальна інформація в DoubleClick Ad Planner
 10. Вибір дизайну і сторінок
 11. Спеціальний сервіс для малого бізнесу
 12. Інші продукти AdSense
 13. Попередження: як не треба підвищувати дохід

// шуба Бала / Серпень 28/2012

Встановивши Ad Sense на вашому сайті, ви зможете використовувати ряд інструментів, що дозволяють оцінювати ефективність рекламних компаній, які заробляють гроші для вашого сайту, і сприяють підвищенню цієї ефективності.

Рекламодавці, рекламні аукціони і типи реклами

По-перше, необхідно зрозуміти, як реклама відбирається для розміщення на вашому інтернет-сайті та скільки рекламодавець буде за неї платити. Це визначається, як правило, на проведеному в режимі реального часу У режимі реального часу Події і дії, що відбуваються «вживу», в даний конкретний момент. Коли ... // читати дaлее рекламному аукціоні, який автоматично порівнює рекламодавців, які підписалися в Google AdWords на розміщення своєї реклами на сайтах, готових розміщувати рекламу від цього ресурсу. В ході рекламного аукціону з групи підходящої реклами, змагалися за місце на вашому сайті, вибирається одна, виходячи із запропонованої ціни і заявлених характеристик.

Для визначення переможця аукціону "Гугл" застосовує до кожної рекламі бальну оцінку її якості, яка грунтується на декількох чинниках, включаючи попередню ефективність цієї реклами. "Гугл" створює AdRank (рекламний рейтинг) на підставі бальної оцінки і максимального значення CPC - «ціни за клік Клік Термін «клік» має кілька значень. Клік може бути одиницею виміру ... // читати дaлее », Яку рекламодавець готовий заплатити. Рекламодавець з найвищим рекламним рейтингом виграє розміщення своєї реклами на вашому сайті, але платити він буде на підставі своєї бальної оцінки і рекламного рейтингу інших учасників аукціону. Ця ціна, яка не обов'язково дорівнює максимальній ціні, запропонованої цим рекламодавцем на аукціоні, в значній мірі залежить від числа учасників аукціону.

Пропонуємо вашій увазі 5-хвилинне відео, в якому дається вичерпна інформація про Ad Auctions (рекламні аукціони). В YouTube можна натиснути на кнопку СС для переходу на іншу мову.

Рекламодавці, які беруть участь в AdWords (сервіс по розміщенню реклами від компанії "Гугл") можуть вибрати один з трьох видів спрямованості своєї реклами:

 1. Контекстна, при якій ключові слова реклами (введені рекламодавцем) збігаються зі словами на сайті.
 2. Цільове розміщення (або кероване розміщення) - рекламодавці вибирають конкретні сайти, де повинна бути розміщена їх реклама.
 3. Реклама, заснована на інтересах користувачів -реклама демонструється конкретним аудиторіям на підставі вибору, який рекламодавець робить з 1,6 тисячі «категорій інтересів», підбираючи їх для конкретних аудиторій на підставі поєднання ключових слів вашого сайту і «cookie-файлів» користувачів (невеликі файли , що містять інформацію про інших сайтах, відвідуваних користувачами, особисту інформацію користувачів, яку вони могли ввести на інших сайтах або соціальних мережах, і т.п.).

Оцінка ефективності

Для того щоб отримати загальне уявлення про ефективність вашої реклами, досить клікнути на вкладку «Звіти про ефективність» (Performance Reports) на інтерфейсі AdSense. Тут ви побачите таку інформацію як сума ваших можливих надходжень, кількість переглядів сторінки, кількість натискань, PCR (коефіцієнт кліків до кількості показів), CPC ( ціна за клік Ціна за клік Вартість реклами, яка розраховується виходячи з кількості кліків. // читати дaлее ) І RPM (середній дохід від 1 тисячі переглядів сторінки) протягом будь-якого обраного вами інтервалу часу.

Можна також порівняти два періоди часу, що може бути корисно, якщо ви змінили рекламу або змінили вигляд сайту і хочете дізнатися, як це відбилося на ефективності вашої реклами.

Важливо пам'ятати, що в даний час всі звіти AdSense складаються на підставі Тихоокеанського поясного часу (США), де день починається о 12:00 (опівночі) і закінчується о 23:59. Опції зі зміни цього часу поки немає.

Оцінка ефективності: звіти

Під вкладкою «Звіт про ефективність» на лівій бічній панелі пропонуються звіти, що створюються на підставі різних параметрів.

 • «Рекламні одиниці» - звіти, засновані на рекламних одиницях (окрема реклама або серія реклами, показані на підставі результатів однієї частини коду AdSense, повтореною на різних ділянках вашого сайту).
 • «Розмір реклами» - звіти, засновані на різних розмірах реклами, які ви використовували або використовуєте на вашому сайті.
 • «Типи реклами» - звіти, засновані на різних типах розміщеної реклами, включаючи зображення, текст, мультимедійну рекламу, флеш рекламу і т.п. Це особливо доцільно, якщо ви вибрали всі типи реклами та хочете дізнатися, які з них більш ефективні, ніж інші.
 • «Цільова реклама» - звіти, засновані на цільової контекстній рекламі, цільове рекламу і рекламу, заснованої на інтересах користувачів.
 • «Дані для аукціону» - звіти, засновані на рекламі, оплачуваної на основі ціни за клік або на основі вартості однієї тисячі показів.

Щоб розібратися в цих звітах, ми рекомендуємо ознайомитися з основними термінами цифрової реклами, такими як « показник кликабельности Показник кликабельности Процентне співвідношення кількості кліків до кількості показів рекламного ... // читати дaлее »,« Порівняння паритетних надходжень за кожну тисячу показів »(matched RPM) і« надходження за кожну тисячу показів »(RPM). "Гугл" пропонує глосарій ( comprehensive glossary ) Термінів, які використовуються в звітах AdSense. Додатково до глосарію, можна подивитися 2-х хвилинне відео з покроковим поясненням як використовувати такі звіти.

призначені для користувача канали

Призначений для користувача канал - це група рекламних одиниць, вибраних вами для цілей звітності. Наприклад, ви можете створити один призначений для користувача канал для вашої домашньої сторінки, а інший такий канал для першої сторінки розділу, а ще один - для макета, який ви тестируете у верхній частині сторінки.

Створюючи користувацький канал, ви також можете вибрати опцію «Показати цей користувальницький канал рекламодавцям в якості цільового розміщення реклами» ( "Show this custom channel to advertisers as a targetable ad placement"). Ця важлива опція дозволяє оптимізувати цільове розміщення реклами шляхом створення каналу, який групує розміщення реклами за темами, формату або місцем на сторінці - які є важливими характеристиками для рекламодавців, що бажають придбати конкретне місце для розміщення своєї реклами або прагнуть охопити певну аудиторію. Вибравши цю опцію, вам треба буде надати наступну додаткову інформацію:

 • «Реклама з'являється на" - вкажіть, де реклама цього розміщення з'являється на вашому сайті - на домашній сторінці або на інших сторінках.
 • «Місце реклами» - виберіть місце на сторінці, де з'являється реклама цього розміщення. Наприклад, ви можете розмістити рекламу в верхньому правому куті ваших сторінок.
 • «Опис» - саме на підставі цієї інформації рекламодавець буде приймати рішення про розміщення своєї реклами, і тому тут потрібна точність. Можна навіть порадити категорію аудиторії, яка, найімовірніше, буде дивитися цю рекламу.
 • «Мова сайту» - основна мова контенту вашого сайту.

Google Analytics

Якщо ви використовуєте Google Analytics для вашого сайту, то ви можете включити ваші відомості з AdSense в акаунт Google Analytics і, таким чином, отримувати ще більше інформації про тих, хто переглядає вашу рекламу. Ви, наприклад, побачите регіон, де це відбувається, який сайт направив їх на ваш сайт, і як довго вони переглядають вашу сторінку, перш ніж натиснути на рекламу.

Щоб побачити свої AdSense відомості, можна або клікнути на розділ «Контент» (Content) на бічній навігаційній панелі Googe Analytics для перегляду ваших звітів від AdSense, або клікнути на вкладку «Надходження AdSense» (AdSense Revenue) для перегляду розбивки відвідувань вашого сайту за показами , кліках і доходам, наведеними в інших звітах.

У "Гугл" є навчальний посібник з з'єднанню акаунтів AdSense і Analytics.

Підвищення ефективності вашої реклами

Приєднання AdSense до Google Analytics - це тільки один із способів оцінити ефективність вашої реклами з тим, щоб вдосконалити свою рекламну стратегію і добитися максимального доходу від реклами. Існує цілий ряд різних підходів до підвищення ефективності вашої реклами в рекламних мережах. Згідно "Гугл":

 • ширший розмір рекламного повідомлення є найбільш оптимальним, тому що полегшує читання. У процесі створення вашої реклами AdSense пропонує кілька оптимальних розмірів, але при виборі вам необхідно враховувати особливості дизайну вашого сайту;
 • вибирайте кольору тексту, посилань і фону реклами таким чином, щоб вони добре поєднувалися з вашим сайтом;
 • як правило, реклама, розміщена над прокруткою, виявляється ефективнішою ніж та, яка міститься в прокручуванні;
 • реклама, розміщена поруч із засобами навігації та іншим контентом, що привертає увагу, також більш ефективна, завдяки тому, що її добре видно.

"Гугл" пропонує кілька рекомендацій по дизайну для підвищення ефективності реклами .

Обмеження реклами блокуванням

Очевидно, що найкращим і найпростішим способом підвищення доходів від реклами буде запрошення на рекламний аукціон якомога більшої кількості рекламодавців. Однак на вашому сайті може з'явитися реклама образливого змісту або реклама, призначена для ваших конкурентів, яку ви хотіли б заблокувати і не допускати на вашу сторінку. Для блокування або обмеження реклами ви можете клікнути на вкладку «Дозволити і заблокувати рекламу» (Allow & Block Ads), куди ви можете включити конкретні URLs, теми, чутливі категорії або навіть певні рекламні мережі Рекламні мережі Рекламні мережі надають власникам сайтів послугу аутсорсингу продажу ... // читати дaлее .

На сторінці налаштувань є також опція припинення розміщення всієї реклами на вашому сайті на 24 години для її рецензування. Однак за замовчуванням реклама з'являється на вашому сайті відразу, що максимізує ваші потенційні доходи, відкриваючи конкурс для більшої кількості реклами.

Інші корисні рекламні сервіси "Гугл"

Робота з VIP-рекламодавцями

«Партнерська мережа" Гугл "» (Google Affiliate Network) - безкоштовний сервіс, що забезпечує взаємодію між прийнятими в систему видавцями і провідними рекламодавцями - в даний час надає підтримку інтернет-сайтам в 80 країнах світу. Мережа дозволяє працювати з більш гнучкими ціновими схемами, узгодженими між вами і партнером. Але вона також вимагає активної взаємодії для підтримки ваших партнерських відносин з рекламодавцями. Див. рекомендації щодо оптимізації дій видавців (publisher optimisation checklist) , Які допоможуть вам досягти успіху в роботі з цим ресурсом.

Додаткова інформація розміщена на Affiliate Network .

Актуальна інформація в DoubleClick Ad Planner

«DoubleClick Ad Planner» - безкоштовний сервіс медіапланування, який дозволяє рекламодавцям швидко знайти сайти, що відповідають запитам їх цільових аудиторій. Тому важливо надати точну та актуальну інформацію про ваш сайт, яка допоможе відповідним рекламодавцям знайти його. У ваш «Профіль видавця» (Publisher Frofile) в DoubleClick Ad Planner ви можете включити опис вашого сайту (до 250 знаків), URL сторінки на вашому сайті, в якій дається опис того, як рекламувати разом з вами, вибрати до п'яти категорій, що характеризують контент вашого сайту, різні типи реклами, формати і розміри, які підтримуються вашим сайтом, а також дати свою згоду або незгоду ділитися c DoubleClick Ad Planner вашими даними в Google Analytics.

Першим кроком по створенню вашого профілю буде включення вашого сайту в Ad Planner . Див. Інструкція по включенню вашого сайту .

Додаткова інформація про DoubleClick Ad Planner .

Вибір дизайну і сторінок

За допомогою цього нового сервісу ви можете провести А / В тестування (метод оптимізації інтернет-сторінок відповідно до заданої метою) вашого сайту. Ви можете створити п'ять різних варіантів сторінки, і відвідувачам вашого сайту буде показаний один з цих варіантів. Потім ви зможете отримати звіт за цими варіантами на підставі ваших цілей в Google Analytic, що показує як різний дизайн впливає на показник КЕП вашого сайту (в наступних випусках «Digital Briefing» буде розглянута тема Google Analytics і цілі вашого сайту). Дізнайтеся більше про Google Content Experiment (експерименти з контентом від "Гугл") або зверніться до інструкції по проведенню експерименту з контентом.

Спеціальний сервіс для малого бізнесу

«DoubleClick for Small Businesses» - безкоштовний сервіс для малого бізнесу (обслуговуючого менш 90 мільйонів показів реклами на місяць, не включаючи рекламу AdSense), який надає ряд функцій, що дозволяють оптимально використовувати ваш AdSense аккаунт. Якщо ви перебуваєте на етапі початку отримання запитів від рекламодавців або ви вже працюєте з різними рекламними мережами, або ви хочете більш чітко контролювати розміщення вашої реклами, то цей сервіс допоможе вам з усім цим. Наприклад, ви можете обмежити число показів користувачу однієї і той же реклами протягом заданого періоду часу або провести в режимі реального часу конкурс серед GoogleAdSense, партнерів і сторонніх рекламних мереж, або створити цільові варіанти реклами, спеціально призначеної для мобільних пристроїв. Див. Перелік функцій .

Інші продукти AdSense

 • «Link Units»: короткий перелік подібних тим, на які клікає користувач для отримання ще більш цілеспрямованої реклами. Він невеликого розміру і тому може використовуватися там, де одиниця реклами погано поміщається на сторінці.
 • «AdSense - search»: встановіть Google search (пошук в "Гугл") на вашому сайті, і якщо користувач клацне на одну з реклам в «результатах пошуку», то ви заробите гроші. Пошук може бути тільки для вашого сайту або для групи сайтів або для всієї мережі. Ви також можете задати пріоритет або встановити обмеження на пошук тільки в розділі вашої сторінки.
 • « AdSense for mobile content »: Реклама" Гугл "на ваших мобільних інтернет-сторінках.
 • « AdSense for feeds »: Реклама" Гугл "на вашій стрічці новин.
 • « AdSense for video »: InVideo накладення і накладаються текстові рекламні повідомлення для вашого відео-контенту.
 • « AdSense for games »: Реклама ігор на браузері.
 • « AdSense for domains »: Посилання, результати пошуку, рекламні повідомлення та інший контент для ваших невикористовуваних доменів.
 • « AdMob »: Реклама" Гугл "для ваших мобільних додатків.

Більш детально з AdSense, можна ознайомитися на thorough online lessons at the AdSense Academy (Докладні онлайн-заняття в Академії AdSense).

Попередження: як не треба підвищувати дохід

AdSense дотримується досить суворої політики, спрямованої проти практики фальсифікації показників кликабельности. Одним з основних прикладів є маскування реклами - неважко зробити так, щоб рекламу можна було відрізнити від вашого контенту. Також не можна використовувати формулювання, які спонукають користувачів клікати на рекламу, або розміщувати вводять в оману написи поверх рекламних одиниць, такі як «Вибрані сайти» або «Кращі пропозиції». "Гугл" не радить вибирати партнерів з не користуються довірою або низькоякісних рекламних мереж, пошукових машин або довідкових сайтів з метою підвищення рівня відвідуваності вашого сайту . І, нарешті, є суворе правило, яке не дозволяє клікати на власну рекламу, навіть якщо вона вас зацікавила або ви хочете знайти її файл призначення. Замість того, щоб кликати на цю рекламу на вашому сайті, "Гугл" радить скористатися пошуковою машиною для пошуку URL цікавить вас компанії.

Автор: шуба Бала