Донецкий техникум промышленной автоматики

Книги для вивчення Excel і VBA

Головна

»10. Май 2011 Дмитро +171776 переглядів

Зміст цієї сторінки повністю відповідає назві. Тут я буду викладати книги для вивчення Excel і VBA, різні довідники або посилання на ресурси, з яких подібні довідники і книги можна скачати. Викладені допомоги можуть стати в нагоді не тільки починають вивчати Excel і VBA, але і більш просунутим користувачам.

Довідник по функціям листа Excel - це довідник по функціям листа Excel в форматі довідки Windows .chm. Файл містить повний перелік функцій листа Excel російською та англійською мовами і забезпечена прикладами використання і застосування функцій. Довідник може знадобитися як початківцям, так і вже більш досвідченим користувачам.

Формат файлу: .chm

завантажити

Довідник по функціям листа Excel (532,2 KiB, 15 505 завантажень)   У Вас немає прав для скачування цього файлу Довідник по функціям листа Excel (532,2 KiB, 15 505 завантажень)
У Вас немає прав для скачування цього файлу. Можливо, Ви не зареєстровані на сайті. Увійдіть і спробуйте завантажити знову.

VBA Програмування в MSOffice - дуже хороший підручник для початківців програмувати в VBA. Книга написана сертифікованим викладачем Microsoft Office доступним для розуміння мовою, забезпечена грамотними лістингами кодів. Підручник допоможе освоїти програмування не тільки в Microsoft Excel, а й Microsoft Word і Microsoft Project.

Формат файлу: .pdf

завантажити

VBA програмувати в MSOffice (4,1 MiB 26 693 завантажень)   У Вас немає прав для скачування цього файлу VBA програмувати в MSOffice (4,1 MiB 26 693 завантажень)
У Вас немає прав для скачування цього файлу. Можливо, Ви не зареєстровані на сайті. Увійдіть і спробуйте завантажити знову.

Уокенбах Дж. Професійне програмування в VBA Excel 2003 - мабуть найпопулярніший підручник для початківців. Багато хто починав саме з нього. Правда, в друкованій версії даного підручника використані листинги кодів, які не завжди потрібно приймати на віру - дуже часто там зустрічаються друкарські помилки і замість англійських символом зустрічаються російські. Тому особисто я б порадив не копіювати коди безпосередньо з книги, а переписувати їх вручну в редакторі VBA. Так і запам'ятається краще і позбавите себе від пошуку помилок.

Формат файлу: .pdf

Посилання видалена на вимогу правовласника

Office 2007. Самовчитель - Якщо Ви вирішили ближче познайомитися з інтерфейсом і основними можливостями додатків Microsoft Office, то раджу почитати цю книгу. У ній описано все необхідне для успішної роботи в таких додатках як: Excel, Word, Outlook, Power Point, Access. Після прочитання Ви зможете створювати красиві презентації та інформативні графіки, научітель створювати завдання в Outlook і бази в Access.

Формат файлу: .pdf

Посилання для скачування: 2007_Samouchitel.zip
Пароль до архіву: 12345

Он-лайн відеонавчання - Це посилання відрізняється від усіх описаних вище тим, що це не книга - це он-лайн сервіс. Безкоштовний. На цьому сайті просто величезна кількість матеріалу і по Excel, і по Word, і по Outlook, і по VBA і по іншим мовам програмування. Чим зручні такі матеріали: Вам розповідають і одночасно показують необхідні дії. Це набагато краще однієї статичної картинки. І я б порівняв це з живими курсами, з тією лише різницею, що Ви не можете задати питання викладачеві. Але є і плюси - Ви в будь-який момент можете зупинити урок, відпочити, а потім продовжити навчання з того моменту, на якому закінчили.

http://teachpro.ru/Курс/Microsoft+Excel+2003

Російська довідка по Visual Basic for Application (VBA) - Це офіційна довідка по Visual Basic for Application (VBA), яка була включена в пакет Microsoft Office 97. Тоді довідка була ще русифікована. Ні для кого не секрет, що зараз у всіх версіях офісу довідка по VBA доступна тільки англійською мовою, незалежно від локалізації. А по буржуйських не всі можуть читати (навіть непогано, як показує практика).
Хочу відразу попередити - тому що довідка призначена для досить старої версії, в ній описані не всі методи і свойст. Але основна їх маса все ж описана і, сподіваюся, ця довідка допоможе Вам у початковому вивченні VBA.

Формат файлу: .файл довідки

завантажити

RUS_VBA RUS_VBA.zip (1,1 MiB, 9 187 завантажень)
У Вас немає прав для скачування цього файлу. Можливо, Ви не зареєстровані на сайті. Увійдіть і спробуйте завантажити знову.

Об'єкти Shell_RegExp тощо - цілий збірник прикладів роботи з такими об'єктами як: Shell, RegExp, FileSystemObject, WshShell, Dictionary, WshNetwork, WScript, константи і функції WScript. Всі приклади структуровані по розділах і зроблені в якості довідки за властивостями і методам кожного з об'єктів. Дуже зручно, якщо не дуже часто застосовуєте в роботі ці об'єкти і щось забулося.

Формат файлу: .файл довідки

завантажити

_Shell_RegExp __ _Shell_RegExp __. Chm (207,6 KiB, 1 290 завантажень)

VBA First Steps - по суті це було збережено в форматі довідки сайт http://www.firststeps.ru/ , Який зібрав в собі безліч прийомів по роботі в VBA як для початківців його вивчати, так і для більш просунутих.

Формат файлу: .файл довідки

завантажити

VBA_First_Steps VBA_First_Steps.chm (1,1 MiB 2 154 завантажень)

vbfunction - опис і приклади використання майже всіх вбудованих функцій VBA в алфавітному порядку від А.Клімова.

Формат файлу: .файл довідки

завантажити

vbfunction vbfunction.chm (139,3 KiB, 2 303 завантажень)