Донецкий техникум промышленной автоматики

Книга "Грішні мрії" - Джордан Ніколь - Читати онлайн - Завантажити fb2 - Купити, Відгуки - Літмір

грішні мрії

Виберіть формат скачування:


*. *. 237.49

Перша книга з цієї серії - мені сподобалася! Перша книга з цієї серії - мені сподобалася Головний герой абсолютно адекватний, милий і вся інша нісенітниця - ні чим не дратував. Але ось ближче до кінця книги, героїня мене здивувала
Все б нічого, але який же виявилася крітінкой рр-ня після того, як герой зізнався їй у коханні, привів купу доводів його любові, а вона просто забула вилити зі своєї голови кисіль 4х річної давності! І коли вона наполягла на тому, щоб він поїхав, і він це зробив - увага !!! - вона залишившись в кабінеті сама, подумала: яка ж сила його любові до мене - якщо він не став зі мною сперечатися? Це жесть - посперечатися їй хотілося! Після цього - хотілося зробити тільки одне - вдарити її чимось по важче ... або головою об стіну! І навіть потім, коли подруга розповіла, що таке любов, як розпізнати її - героїня погодилася, що любить героя, але не впевнена, що він любить її! Курка безмозка !!!
Але книга все одно сподобалася - читати!

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 140.18

Боже просто чудово !!! Емоції !! Еротика !!!

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 151.26

Нудно, шаблонно і нудно

Оцінила книгу на 1

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 151.26

Нудно, шаблонно і нудно.

Оцінила книгу на 1

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 109.229

Роман сподобався. Приєднаюся до коментарю про адекватність героїв, на мій погляд - цілком! І таргани героїні, засновані на досвіді її минулого - цілком зрозумілі!
Щодо коментаря з приводу невідповідностей часу хочу відповісти - в той час опікуна могли призначити до 25 років або до вступу в шлюб - в залежності від заповіту залишеного батьками. Свій капітал, якщо такий був, дівчина могла взагалі чекати до 30! А в той час 30, це було вже все ... однозначно Поздняк шукати супутника життя))))
Щодо поведінки людей того часу ... та звідки нам знати ??? У всі часи є люди різні! Чоловіки, як правило, були досить розбещені, звичайно, дівчата-діви мали бути скромними і не думати про плотські стосунки, але це в ідеалі) У всі часи були позашлюбні діти, в усі часи збігали з улюбленими))) так що .. .
Ну і потім, все одно треба розуміти, що всі ці любовні романи не більше ніж фантазія автора) У цього автора фантазії досить чуттєві, еротичні ...
Але до читання однозначно рекомендую тим, хто любить пристрасть)

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 238.91

Роман дуже сподобався. Герої супер, особливо ОН!
Постільних сцен в міру, але єдино збентежив момент коли він їй показував як він знімає збудження, на мою ці подробиці у автора вже перебір.
А в іншому отримала задоволення від прочитання. І не згодна з попередніми коментарями про героїню, вона мала право сумніватися переживши такі випробування в житті.

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 180.55

Мене дратували невідповідності поведінки рр-їв, як людей того часу. Претензії ГГ-я 'я за вами ухадіваю, значить кличте мене по імені і ще-ви просто зобов'язані дозволяти мені вас цілувати'. Таке, мабуть, в той час тільки заручені могли собі дозволити. А вже залишитися з леді в будинку, нехай і повному слуг, але без відповідного сопровржденія-це значить скомпрометувати її. І не суть, що он-призначений її опікуном. До речі, всім сестрам вже більше 21 років-яке примушення до шлюбу? Вони повнолітні-який опікун? Тим більше вони фінансово незавісіми.в загалом багато пріпятутого за вуха. Та й всі ці 'терянія' голови рр-ми від одного поцілунку вже набридли.

Оцінила книгу на 6

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "107226", "o": 30}

Вона залишившись в кабінеті сама, подумала: яка ж сила його любові до мене - якщо він не став зі мною сперечатися?
А звідки нам знати ?
До речі, всім сестрам вже більше 21 років-яке примушення до шлюбу?
Вони повнолітні-який опікун?