Донецкий техникум промышленной автоматики

Книга "За покликом крові (ЛП)" - Берні Іві - Читати онлайн - Завантажити fb2 - Купити, Відгуки - Літмір

За покликом крові (ЛП)

Виберіть формат скачування:

Олександр Фостін готовий стати розсудливим і для того, щоб відшукати свою звужену, відправляється з Нью-Йорка в сонячний Колорадо. Його місія делікатна - Алекс повинен пояснити дівчині, що вампіри існують, і, так уже сталося, він - один з них. Але з того моменту, як він бачить Хелену Макалистер, бесіда стає останньою річчю на світі, що займає його думки.

Цілуватися з незнайомцями на ганку власного будинку і, вже тим більше, запрошувати їх у своє ліжко - зовсім не в її правилах. Але щось в Алексе змушує Хелену відчувати себе в безпеці навіть тоді, коли цей чоловік руйнує все її захисні бар'єри. Її довіру розсипається вщент, як тільки вона позбавляється від недовгого мани і розуміє, що коханець її мрії - чудовисько.

Що саме не виправдав надій своєї коханої і до смерті налякав її вампір може запропонувати дівчині, щоб загладити свою провину? ...

Поділитися: Поділитися:   : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

*. *. 47.164

Я розумію, вампіри можуть зачаровувати. Але, Боже мій, в першій книзі автор дав чітко зрозуміти, що на справжніх звужених цей трюк діє, але має слабо виражений ефект. А тут дівчина після ванною, з мокрим волоссям, в одному халатику на голе тіло, відкриває двері, мило базікає з головним героєм. Після чого відбувається пристрасна сцена, де ГГ-ня мало не позбавляється єдиного предмета одягу, а тим часом буквально третє речення цього роману нам оповідає про те, що: "Навіть не дивлячись на те, що температура на вулиці була близько мінус двадцяти, він немов згорав в пекельному вогні. "
Який би поглинає не була б пристрасть ... хоча постійте-ка, поцілунок був пізніше ... не думаю, що ви стали б мило базікати після ванною, з мокрою головою в 20-ти градусний мороз.

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 89.165

кінець книги не вразив, як-то швидко і зім'ято, а де ж "і жили вони довго і щасливо", але все одно прочитаю таку книгу цієї серії

Оцінив (а) книгу на 9

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 11.165

Якщо описати цю книгу, то напевно треба сказати, що вона правдива чи що ... Тут вампір-це в першу чергу хижак, мисливець, якого може вбити сонячне світло або покалічити. Важко показати своє справжнє обличчя, коли воно в крові.

Оцінила книгу на 7

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 238.194

Було цікаво. Особисто мені сподобалося. Єдине що не сподобалося так це те що на початку як тільки Хелена вперше зустріла Алекса так відразу ж була готова з ним переспати. Ну як так? Тобі дзвонить у двері незнайомий чоловік, а в наступну хвилину ти вже перед ним гола і перебуваєш на межі оргазму, і тільки по чистій випадковості вони не зайнялися сексом. Сподобалося те як Алекс домагався її уваги, як вони розважилися в супермаркеті купуючи продукти, як він для неї готував. І де такі чоловіки беруться? Підкажіть і я піду пошукаю там такого ж як Алекс))

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 124.68

Загалом ця книга мені теж сподобалася. Хоч і менша від тієї, що тут йде під номером один, а саме "Пов'язані кров'ю".
PS Для тих, хто після пошуку книг в інтернеті перед прочитанням книг читає коментарі. У цій трилогії є офіційна хронологія, а саме:
1. Called by blood (За покликом крові)
2. Bound by blood (пов'язані кров'ю / Узи крові)
3. Damped by blood (Прокляті кров'ю / Прокляття крові / Проклятий кров'ю)
Або згідно цього сайту - не офіційна:
1. Bound by blood (пов'язані кров'ю / Узи крові)
2. Called by blood (За покликом крові)
3. Damped by blood (Прокляті кров'ю / Прокляття крові / Проклятий кров'ю)
Особисто мені за результатами прочитання перших двох книг більше подобається хронологія цього сайту. Докладні пояснення причин читайте в коментарі до книги "Пов'язані кров'ю".

Оцінив (а) книгу на 8

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 40.22

Нічого так, интересненько.

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 109.5

Читала давно, пам'ятаю що сподобалася третя книга однозначно, дуже цікаві головні герої і улюблений сюжет від любові до ненавісті.На мій погляд з великої кількості книг про вампірів, серія в принципі виділяється.

Оцінила книгу на 8

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 233.210

Роман дуже цікавий, але в кінці залишилася якась недомовленість.

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "147002", "o": 30}

Що саме не виправдав надій своєї коханої і до смерті налякав її вампір може запропонувати дівчині, щоб загладити свою провину?
Ну як так?
І де такі чоловіки беруться?