Донецкий техникум промышленной автоматики

Книга Тарковського "Відображений час" вперше вийде в Росії

Фото: ТАСС / Павло Смертін

Книга режисера Андрія Тарковського "Відображений час", а також його "Щоденники" російською мовою вийдуть в Росії, повідомляють РІА Новини з посиланням на слова президента Міжнародного інституту Тарковського, сина режисера Андрія Тарковського-молодшого . Таким чином інститут відзначить 85-річчя з дня народження кінематографіста.

За словами Тарковського-молодшого, також готуються до видання дитячі та юнацькі розповіді і вірші, написані його батьком ще до вступу до ВДІКу. "Він писав маленькі короткі історії, зокрема, історію своєї поїздки до Сибіру, ​​де він вирішив, що після відходу з Московського інституту сходознавства йому треба зайнятися кіно. Йдеться про п'ять-шість оповіданнях і віршах, які незабаром він взагалі перестав писати, мабуть , тому що не хотів в цьому "стикуватися" зі своїм знаменитим батьком. Але, до речі, там є кілька віршів з правкою Арсенія Тарковського, значить, він все-таки давав їх йому читати ", - зазначає Тарковський-молодший.

У минулому році виповнилося 30 років з тих пір, як Андрій Тарковський пішов з життя. У 2017 році вся кінематографічна громадськість відзначатиме 85 років від дня народження режисера.

Поділитися в соціальних мережах: