Донецкий техникум промышленной автоматики

Ключові метрики і маркетингові звіти статистики Salesforce від Octoboard

Простий доступ до даних - це вже давно не розкіш, а необхідність для будь-якого бізнесу. Для онлайн-маркетингу це життєва необхідність. Octoboard допомагає компаніям значно спростити процес обробки даних з різних маркетингових сервісів, від Соціальних Мереж до Google Analytics і фінансових платформ.

Salesforce - система CRM-продажів для бізнесу. За допомогою інтеграції Octoboard ви можете відстежувати всі ключові показники продажів на одному дашборда і поєднувати ці показники з даними з Соціальних Мереж, веб-аналітики та багатьма іншими (дивіться список всіх наших інтеграцій).

Для користувачів Salesforce наша інтеграція - це в першу чергу можливість заощадити час. Замість того, щоб по черзі заходити в усі сервіси, за допомогою яких ви просуваєте і продаєте ваші товари і послуги, досить один раз підключити всі ці платформи до Octoboard. Далі ми будемо збирати і оновлювати ваші дані в режимі реального часу. Замість нескінченного збору статистики різних маркетингових каналів - всього один додаток, яке робить за вас велику частину роботи!

Дані Salesforce можна поєднувати з будь-якими іншими метриками - платна реклама в соціальних мережах, Alexa , Moz , Яндекс.Метрика , Email-маркетинг, онлайн-платежі та багато інших. Відстежуйте ключові показники вашого бізнесу на одному дашборда і приймайте зважені рішення, засновані на бізнес-аналітиці.

Octoboard пропонує різні метрики Salesforce : Клієнти, Ліди, Дохід, Воронка продажів, Менеджери з продажу, Ефективність компанії, Поточний статус продажів, Відкриті угоди, Контакти, Джерела та багато інших.

Також зверніть увагу на наші готові шаблони - їх можна використовувати для створення автоматичних звітів. Це дозволить істотно заощадити час для маркетингових агентств. Замість складання нескінченних звітів для клієнтів - всього один шаблон від Octoboard і 1 хвилина - і готово!