Донецкий техникум промышленной автоматики

Київстар Україна з можливістю роумінгу

 1. Мережа
 2. Країна-емітент
 3. номер
 4. Період дії і тарифи
 5. Тарифи на дзвінки і SMS
 6. Мова SMS
 7. Перевірка використання роумінгу
 8. роумінгові мережі
 9. швидкодія
 10. Доступність SIM-карти
 11. Активація
 12. початок
 13. налаштування APN
 14. Управління SIM-картою через свій аккаунт на сайті
 15. За допомогою мобільного додатку «Мій Київстар»
 16. Перевірка балансу
 17. Поповнення рахунку
 18. Переказ грошей на інший рахунок
 19. Період дії
 20. Заборони та обмеження
 21. Альтернативна пропозиція: Lifecell

Підтверджено в 2016 році у Великобританії, Ірландії, Німеччині, Чеській Республіці, Норвегії, Македонії, Косово, Сербії, Албанії, Фінляндії, Чорногорії, Хорватії, Боснії і Герцеговині, Румунії, Молдові, Болгарії, Росії, Польщі, Бразилії. У 2017 році: Камбоджа, Таїланд, Індонезія, Малайзія. Підтверджено в 2016 році у Великобританії, Ірландії, Німеччині, Чеській Республіці, Норвегії, Македонії, Косово, Сербії, Албанії, Фінляндії, Чорногорії, Хорватії, Боснії і Герцеговині, Румунії, Молдові, Болгарії, Росії, Польщі, Бразилії

Київстар Україна щодня надає дані в роумінгу в усіх європейських країнах і в деяких країнах за їх межами. В день за 35-60 грн. (1,25-2,14 євро) оплачуються з кроком 100 Мб і максимум до 2 Гб за київським часом (UTC +3).

У цьому огляді всі ціни, вказані в місцевій валюті - українській гривні (UAH), які конвертуються в Євро (EUR, €) для кращого порівняння. Обмінний курс виявився надзвичайно мінливим. Конверсії зроблені на основі крос-курсу 28: 1 (UAH: EUR), ефективного в середньому в 2017 році. Для самого актуального обмінного курсу, краще перевірити конвертер валют, наприклад xe. com або за допомогою програми обмінного курсу.

Мережа

Київстар (Kyivstar)

Країна-емітент

Україна

номер

роумінг

Звичайний варіант роумінгу. Не потребує активації.

Період дії і тарифи

[ збільшити карту ]

У всіх країнах, зазначених зеленим на карті: Албанія, Вірменія, Австрія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чеська Республіка, Франція, Грузія, Німеччина, Гібралтар, Греція, Угорщина, Ірландія, Мальта, Монако, Чорногорія, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, Іспанія, Таджикистан, Туреччина, Великобританія, Узбекистан

 • 100 Мб на день за 35 грн. = 1,25 євро

У всіх країнах, позначених червоним на карті: Австралія, Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Камбоджа, Канада, Китай, Данія, Єгипет, Естонія, Фінляндія, Гонконг, Ісландія, Індія, Індонезія, Ізраїль, Південна Корея, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Македонія, Малайзія, Молдова, Норвегія, Катар, Філіппіни, Саудівська Аравія, Сербія, Сінгапур, Шрі-Ланка, Швеція, Швейцарія, Тайвань, Таїланд, США (включаючи Гаваї, Пуерто-Ріко і Віргінські Острови ), ОАЕ

 • 100 Мб на день за 60 грн. = 2,14 євро

День розраховується за українським часом (UTC +3) з опівночі до опівночі. Можна перевірити точне системний час набравши комбінацію * 106 #. Невикористаний ліміт пакета буде анульований опівночі.

Дозволяється замовляти пакет до 20 разів на день на 100 Мб (рівний 2,0 Гб).

В інших країнах, зазначених на карті сірим кольором, роумінг можливий, але за значно вищими ставками 122-307 грн. за Мб (4,36-10,96 євро). Ці ставки застосовуються також до морських службам на судах.

Роумінг можна перевірити на їх веб-сайті . Кожен раз при підключенні до мережі в новій країні, буде відправлено SMS з діючими тарифними ставками.

Тарифи на дзвінки і SMS

Тарифи на дзвінки і SMS не такі хороші. За вихідний дзвінок стягується 30 грн. (1,07 євро) за хвилину в зеленій зоні 30-50 грн. (1,07-2,14 євро) в червоній зоні. Деякі країни не можуть бути набрані викликами IDD. За вхідні дзвінки стягується 30 грн. (1,07 євро) за 15-хвилинний пакет в зеленій зоні і 30-50 грн. (1,07-2,14 євро) в червоній зоні. Всі SMS по 8 грн. (0,29 євро). Вони пропонують пакети для дзвінків і SMS, які дійсні тільки для вихідних в Україні.

Мова SMS

Щоб змінити мову SMS-повідомлень, необхідно перейти в Мій Київстар , Увійти в систему і вибрати «Сервіси», там знайти і натиснути на «Управління мовами і кодом інформації», після чого з'явиться інформація про налаштування. Далі необхідно зайти в «Налаштування сервісних параметрів» вибрати відповідний для вас мову і натиснути «Підтвердити». Мова SMS буде змінений протягом 24 годин.

Перевірка використання роумінгу

Перевірити ліміти в пакеті можна: набравши запит * 106 * 1 * 2 #, онлайн в Мій Київстар або в додатку. Коли досягається 70% використання пакета на 100 Мб, буде надходити інформаційне SMS-повідомлення.

роумінгові мережі

Роумінг працює тільки в мережах 2G і 3G, 4G / LTE не підтримується. Є можливість вибрати більшість пропонованих місцевих мереж.

швидкодія

Інтернет в повній мірі доступний в мережах 2G і 3G, 4G / LTE не підтримується. Швидкість завантаження і закачування подібна іншим планам роумінгу в залежності від місця розташування до кількох Мбіт / с. Оскільки всі дані маршрутизируются через український сервер, час очікування трохи вище, що призводить до збільшення часу відгуку (близько 100-200 мс), таким чином, деякі сполуки стають повільніше, що типово для роумінгу SIM-карт.

Доступність SIM-карти

SIM-карта Київстар - це SIM-карта, випущена в Україні. Київстар поширює її тільки в Україні в своїх магазинах і не висилає за кордон. Але онлайн-продавці поширюють їх по всьому світу на eBay або інших платформах, що є законним в Україні. SIM-карти доступні в трьох розмірах: міні-, мікро- і нано-форматі.

В Україні:

Продаються в магазинах Київстар за 25 грн. з нульовим балансом ( розташування , Є тільки українською мовою).

За межами України:

Онлайн-продавці беруть близько 5 євро за SIM-карту і ще 5 євро за її активацію, доставку й обробку замовлення. Доставка здійснюється по всьому світу на будь-яку поштову адресу, вже активованої з включеним роумінгом. Подивіться на eBay (використовуючи пошук по всьому світу) та інші платформи на «SIM-карти Київстар Україна».

Активація

Всі SIM-карти повинні бути активовані продавцем в Україні, оскільки вони спочатку повинні з'єднається з їх домашніми пристроями. Міжнародний роумінг повинен бути включений автоматично. SIM-карти з України не зареєстровані. Якщо купуєте на ebay, просто попросите продавця активувати її для вас.

початок

Отримайте SIM-карту в їх власника карти, ймовірно вийнятому перш для активації. На тримачі знайдете свій номер телефону (+380 67 ### ## ##) та PIN / PUK-коди. Іноді листівки і обкладинка тільки українською мовою, можливо, з деякою перекладеної інформацією продавцем.

Після придбання можна активувати SIM-план, підключити до нього український номер і включити роумінг. Візьміть свій телефон, вставте SIM-карту, введіть PIN-код і через кілька хвилин має пройти з'єднання з мережею Київстар або одним з їхніх партнерів по роумінгу, після чого прийде підтверджує текстове повідомлення.

налаштування APN

 • загальне APN: www.ab.kyivstar.net
 • альтернативні APN: www.djuice.com.ua / або / internet.beeline.ua

базові плани

Щоб використовувати цю SIM-карту, в основному за межами України, можна вибрати будь-який тариф без абонентської плати як «Улюблені країни». Просто використовуйте додаток Київстар або перейдіть в Мій Київстар і після входу в систему натисніть «змінити план».

Управління SIM-картою через свій аккаунт на сайті

Для цієї SIM-карти у Київстар є обліковий запис. Вона називається Мій Київстар , на англійській мові - ( My Kyivstar ).

Спочатку потрібно зареєструватися, вказавши свій номер телефону і отримати пароль, який буде відправлений на ваш номер SMS-повідомленням. Кожен раз, після входу в свій аккаунт, Київстар відправляє повідомлення на ваш номер телефону, щоб запобігти шахрайству.

У блоці самообслуговування можна переглянути загальний баланс і залишилися ліміти пакета, встановити роумінг, перевірити тарифи і використання даних. Він також пов'язаний з їх сайтом поповнення рахунку. Перевагою цього облікового запису є те, що вона може бути не тільки українською мовою.

За допомогою мобільного додатку «Мій Київстар»

Крім того, можна завантажити мобільний додаток Мій Київстар (My Kyivstar) для Android в Google Play Market і для iOS в iTunes, без гео-обмежень. Додаток також, може бути встановлено на англійській мові. Таким чином, можна управляти тими ж завданнями, що й в обліковому записі.

Перевірка балансу

Для перевірки балансу необхідно набрати безкоштовний USSD-код * 111 # і натиснути клавішу виклику. Щоб подивитися свій номер телефону потрібно набрати * 161 #.

Поповнення рахунку

За межами України

Київстар приймає на своєму веб-са йте всі основні іноземні кредитні та дебетові карти, такі як Visa і Mastercard (3D Secure або Verified by Visa) без будь-яких доплат. Дане меню можна перемкнути на англійську мову. Мінімальна сума для поповнення становить 50 грн. (1,79 євро).

Ви повинні знати про їх досить незвичайної системи запобігання шахрайства для поповнення рахунку. Перш ніж зможете поповнити рахунок, вам необхідно буде зареєструвати свою кредитну карту. Вони стягують 1 грн. (0,03 євро) за відправку коду в рядку коментарів цієї тестової транзакції. Потім необхідно ввести цей код в форму заповнення на їх веб-сайті. Щоб уникнути затримок при реєстрації нової кредитної картки для поповнення рахунку, спробуйте вибрати дебетову або кредитну карту з біллінгом в реальному часі, дебетову або віртуальну кредитну карту. Якщо не хочете проходити цю схему перевірки за будь-якої причини, можна замість цього використовувати сторонні агентства, які беруть додаткову комісію за їх обслуговування.

Якщо платіжна система налаштована на іншу валюту, банк може стягувати невелику конверсійну комісію за оплату в гривні.

Поповнення рахунку може зайняти кілька хвилин, поки транзакція не буде оброблена, а сума не буде зарахована. Перевірити баланс можна набравши запит * 111 #.

В Україні:

У межах країни можна відвідати багато супермаркетів, кіоски, автосервіси, газетні кіоски та придбайте ваучер Київстар з PIN-кодом. Його необхідно ввести в свій телефон таким чином: * 123 * <код ваучера> # і натиснути <виклик>. Ці ваучери працюють і з-за кордону.

Переказ грошей на інший рахунок

В Київстар можна переводити гроші з одного на інший мобільний рахунок, така процедура називається, як поповнення мобільного рахунку своїх родичів або друзів. Для цього необхідно виконати наступні дії: набрати на телефоні * 124 * YYY * 380ХХХХХХХХХ #, де YYY - сума грошей в гривнях, яку хочете перевести, ХХХХХХХХХ - номер телефону абонента, якому хочете перевести гроші. Після виконання команди, прийде USSD-відповідь із зазначенням номера телефону абонента, суми переказу та коду підтверджує переклад. Приклад: «Vy perekazuete YYY grn abonentu 380 XXXXXXXXX. Dlia pidtverdzhennia perekazu naberit '* 125 #. Vartist 'perekazu - 3.00 grn. ». Щоб підтвердити грошовий переказ, потрібно перевірити номер телефону і суму, яку хочете перевести. Якщо все вірно, необхідно набрати * 125 #, щоб підтвердити переказ. Комісія за кожну транзакцію становить 2 грн.

Період дії

SIM-карта і баланс рахунку залишаються активними протягом 365 днів, починаючи з моменту:

 • початкової активації SIM-карти,
 • будь-якої активності: вихідні SMS або MMS, мобільний інтернет, будь вдався входить або вихідний дзвінок,
 • поповнення рахунку на будь-яку суму, будь-якими способами.

Таким чином, одного вихідного SMS на рік досить, щоб зберегти SIM-карту і баланс активними. Щоб перевірити термін дії, потрібно набрати * 114 #.

Заборони та обмеження

 • щоб активувати пакет даних обсягом 100 Мб, необхідно мати подвійний баланс в обліковому записі. Для активації пакету вартістю 35 грн. необхідно мати на балансі не менше 70 грн.
 • Київстар жодним чином не обмежує роумінг в своїх Умовах. Дозволені роздача інтернету і VoIP.
 • в день можна придбати максимум 20 пакетів даних по 100 Мб (2,0 Гб).
 • в результаті більш тривалого часу очікування деякі комунікації як VoIP і відповіді з веб-сайтів можуть трохи затримуватися, але в 2G і 3G передача даних без уповільнень.
 • користувачі повідомили про тимчасові проблеми з роумінгом в Ісландії.
 • тарифи на дзвінки та текстові повідомлення не дуже хороші, краще використовувати, тільки для передачі даних.
 • в той час як в деяких країнах зручно користуватися цією SIM-картою в роумінгу, дзвінки на українську SIM-карту можуть бути дуже дорогими для абонента, так як Україна не є членом ЄС / ЄЕЗ, а також тарифи на вхідні дзвінки дуже високі і нерегульованим.
 • Київстар може підвищувати тарифи в будь-який час, хоча ця пропозиція не рекламується як просування і працює з 2015 року.
 • коливання обмінного курсу і комісії за конвертацію валюти можуть збільшити загальні витрати.
 • для поповнення рахунку приготуйтеся до того, що використовується досить незвичайний спосіб перевірки кредитної картки: для реєстрації карти необхідно буде ввести код, який відправляється в тестовій транзакції.

підтримка

При придбанні SIM-карти з України, неможливо очікувати підтримки або захисту прав споживачів, як звикли в ЄС або США.

 • по телефону: можна спробувати набрати +380 67 0000 466
 • через Viber (текстові повідомлення і дзвінки): +380 67 0000 466
 • онлайн-чат на веб-сайті англійською мовою: http://business.kyivstar.ua/en/kr-620/mm/

Альтернативна пропозиція: Lifecell

У лютому 2017 року Lifecell в Україні, один з конкурентів Київстар в країні, випустили пропозицію, навіть нижчі за тарифи Київстар. Вони пропонують 100 Мб до кінця дня за 30 грн. в роумінгу в більшості країн ЄС і за його межами.

 • в Туреччині: 15 грн. за 50 Мб
 • у всіх країнах ЄС, крім Бельгії, Люксембургу та Італії плюс Вірменія, Білорусь, Канада, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Киргизія, Чорногорія, Росія, Таджикистан, Узбекистан: 30 грн. за 100 Мб
 • в Азербайджані, Бангладеш, Бразилії, Китаї, Єгипті, Індії, Македонії, Малайзії, Молдові, Пакистані, Сербії, Швейцарії, Таїланді та інших країнах ЄС: 55 грн. за 100 Мб

Пакети встановлюються з кроком 50 або 100 Мб і дійсні до кінця дня за українським часом. Детальніше читайте тут або в розділі «Україна».